Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak mówiłem. Nazwa nie moze tak łatwo robic beki ze sprzętu. Niech to będzie wyraz, który pasuje do takiego urządzenia i jednoczesnie nie mozna go wplatać w szydercze slogany. Idelnym przykładem był gamecube czy dreamcast. Wiadomo ze wszystko mozna jakos wysmiać, ale nie trzeba im tego ułatwiać.

 

Bo z nazwy Wii to się beki nie robiło :)

 

Ale i tak to jest fejk, więc nie ma co roztrząsać. 

Odnośnik do komentarza

Jemu chodzi o to aby została nazwa NX czy jak swego czasu Wii miało nazwę kodową Revolution, która jak dla mnie była świetna. Choć raz mogliby się bardziej wsłuchać w głos ludu i sprawdzić czy NX się samo w sobie przyjęło i jeżeli tak to ja bym to zostawił. 

Odnośnik do komentarza

do mnie nazwa idealna pod pozniejsze mocniejsze revizje, super nintendo extra, super nintendo extra turbo itp

 

a tak na powaznie nazwa wbrew pozorom na znaczenie przy sprzedazy, microsoft to samo przechodzil przy x360, nie chcieli go nazywac xbox2 bo przy rywalizacji z playstation3 sam numer przy nazwie konsoli sugerowalby, ze konsola jest zacofana

Odnośnik do komentarza

Faktem jest, że obecna generacja to straszne plewy mimo milionowej sprzedaży PS4, czego nie rozumiem bo remasterów i indyków kupa no ale widać każuale...khem...jak dobrze pamiętacie przed premierą i oficjalną zapowiedzią następczyni PS4 wielu zarzekało się na serce matki, że konsola nie będzie nazywać się PS4 bo "4" w japońskiej kulturze to zły znak, czary jakieś i inne brzydkie skojarzenia. No i mamy PS4. Jakby Nintendo dowaliło dobrym "wnętrzem" konsoli plus otwarcie na online i third party to kocioł w zupie...ale to Nintendo więc pewnie coś wystrugają, że trampki pękną... ^_^

Odnośnik do komentarza

Ale Ficek ma racje. Na tamten czas 360 znalazło się w nazwie dlatego żeby konsumenci nie mysleli ze MS jest do tyłu jak chodzi o generacje sprzetu. Dlaczego One? Dokładnie nie pamiętam ale to miało byc bodajże urzadzenie nr 1 w salonie i ogólnie być The One jak chodzi o sprzet do grania (wyszło jak widzimy). Ktos tam mówił coś o nazwie Wii - uber kretyńska a konsola sprzedała się bo spece od marketingu pieknie wykreowali mode na ruszanie sie przed TV. Dobrze wszyscy wiecie ze jakies 80% z tych ponad 100mln konsol sprzedała sie bo ludzie chcieli pograc w tenisa a nie w Mario. Potem wyszło WiiU - nazwa kretyńska do kwadratu bo kojarząca się z przystawką do starszej konsoli. Gracze hc wiedzili co to i kupili.Reszta kazuli olała bo Wii już ma i nie widzi sensu kupować do niej jakiegoś tableta z przyciskami (a no i nie ma Call of Duty c'nie wiec troche wstyd skakać po grzybach jak jakis faget). 

 

Nazwa jest cholernie ważna czy się to komuś podoba czy nie. Też bym chciał żeby po prostu zostali przy NX (tak jak powinni byli zostać przy Revolution) ale Nintendo zawsze te nazwy kodowe zmieniało więc i tym razem tak będzie. Ja im kibicuje. Mam nadzieję, że przy gównie w postaci PS4.5 chociaż N pozwoli mi zostać przy rynku konsolowym. Jeżeli spieprza sprawę to zbieram na smoka i przenosze się do blacharskiej piaskownicy (skoro i tak bede miał robić co jakis czas upgrade sprzetu). Ewentualnie konsolę będe kupował pod koniec generacji mając pewnośc że nowsza rewizja nie wyjdzie (a giereczek będzie juz wtedy sporo).

Odnośnik do komentarza

Wyszły nowe plotki, od paru sprawdzonych źródeł.

 

W skrócie

- NX ma być trochę mocniejsze od PS4. 

- Na pewno pojawi się port Smasha i Zeldy, ale pracują też nad Splatoonem i Mario Makerem (niemniej ponoć są problemy z przeportowaniem danych i leveli z MM)

- SDK jest już u devach, ponoć portowanie między PSOne a NX jest łatwe.

- Nikt nic nie wie o handheldzie, więc chyba faktycznie wyjdzie wpierw część konsolowa, a potem handheldowa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...