Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Taki fake jest jeszcze fajniejszy. Nie kumam czemu wszyscy dalej są święcie przekonani że Nintendo wyda konsolkę z pseudo dwoma padami. To nie jest w ich stylu bo na konsoli mają zarabiać a im większe gimmicki i wymysly tym bardziej skomplikowana architektura i wysokie koszta podzespołów. Powiem szczerze takie jajo futbolowe byłoby ładne a nawiązania do czasów SNES'a byłyby strzałem w dziesiątkę bo do dziś jest to według wielu najlepsza stacjonarna konsola NIntendo. 

 

Ale patrząc na ostatnie lata pewnie znowu dostaniemy produkt rodem ze Star Treka. 

Odnośnik do komentarza

 

Podobno potwierdzone kartridze

Biorąc pod uwagę, że od 1989 roku każda konsola przenośna Nintendo była na kartridże, na ma czego za bardzo tutaj potwierdzać.

 

ciekawy mockup z neogafa:

 

CdZUNC2.png

 

uwzględnia wszystkie te "potwierdzone" informacje. fajny.

Jak to bedzie tak wygladac to propsy i hype bedzie ja sie jaram.

Odnośnik do komentarza

W tych konceptach zupełnie mi nie pasują te pseudo analogi. Jeżeli to ma służyć również do grania stacjonarnego, to zapowiada się mało wygodnie. 

 

Czy moderacja mogłaby przenieść ten temat do nowego działu, bo to już raczej pewne, że ta konsola to nie tylko plotka?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Na takim czymś praktycznie wszystkie gry stacjonarne, które mogą być niewygodne, byłyby niewygodne. Narysować jest wszystko łatwo. A analogi? Wiadomo, wystają. Nikt się nie odważył na przenośnym sprzęcie robić czegoś tak wypukłego i wydaje się mało sensowne, by nagle ktoś zaczął.

 

W sumie to te analogi są najwygodniejszą rzeczą w tych konceptach.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Na takim czymś praktycznie wszystkie gry stacjonarne, które mogą być niewygodne, byłyby niewygodne. Narysować jest wszystko łatwo. A analogi? Wiadomo, wystają. Nikt się nie odważył na przenośnym sprzęcie robić czegoś tak wypukłego i wydaje się mało sensowne, by nagle ktoś zaczął.

 

W sumie to te analogi są najwygodniejszą rzeczą w tych konceptach.

Hmmmm

 

DSC03030-620x.jpg

Odnośnik do komentarza

Plotki wskazują na to że Nintendo pójdzie w moc dużo mniejsza niż konkurencja (jak dla mnie Tegra 2 i NX jako hh z opcją podłączenia do TV wystarczy, żeby po 3DS mieć kolejną za(pipi)ista konsolę) więc i wsparcie 3rd party będzie inne. Patrząc na to jak ostatnio "kumplują" się z rynkiem gier na telefony to obstawiam, że po prostu zrobią sprzet który ułatwi portowanie gier z Androida i iOS. Z jednej strony morze (pipi) a z drugiej całkiem sporo mocnych produkcji. Baldur's gate co prawda kazdy kto chciał juz ograł ale sam fakt, że takie gierki by się ukazywały jest całkiem pozytywny.

 

Oby do konca wrzesnia pokazali nową zabawkę. Gorszej prezentacji nowego sprzetu niż Sony zrobić sie nie da więc niech przestaną się w koncu chować :P

Odnośnik do komentarza

Plotki wskazują na to że Nintendo pójdzie w moc dużo mniejsza niż konkurencja (jak dla mnie Tegra 2 i NX jako hh z opcją podłączenia do TV wystarczy, żeby po 3DS mieć kolejną za(pipi)ista konsolę) więc i wsparcie 3rd party będzie inne. Patrząc na to jak ostatnio "kumplują" się z rynkiem gier na telefony to obstawiam, że po prostu zrobią sprzet który ułatwi portowanie gier z Androida i iOS. Z jednej strony morze (pipi) a z drugiej całkiem sporo mocnych produkcji. Baldur's gate co prawda kazdy kto chciał juz ograł ale sam fakt, że takie gierki by się ukazywały jest całkiem pozytywny.

 

Oby do konca wrzesnia pokazali nową zabawkę. Gorszej prezentacji nowego sprzetu niż Sony zrobić sie nie da więc niech przestaną się w koncu chować :P

 

 

Tylko ze tegra 2 to miala byc ta mocniejsza opcja wiec z pierwsza Tegra jak mowily plotki moze byc jeszcze gorzej :P

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

No ale po to podobno opóźnili produkcję sprzętu aby wrzucić właśnie nową Tegrę - believe.

 

Mam nadzieje iż Nintendo tak w g.ównianą moc nie pójdzie dla kolejnych śmiesznych gimmicków i choć trochę pomyśli bo zaraz wyjdzie druga powtórka z Wii U ale mam nadzieje że podczas prezentacji będę wył z radości :-] 

Odnośnik do komentarza

Chce wygodnego pada/kontrolera i dobre gry od Ninny bez jakis z(pipi)anych mechanik ala-nunchuck czy padlet.

Przecież sterowanie nunchckiem jest wygodne, chyba, że chodzi ci o wiilota ale to też było zaje.biste. Polecam przetestować chociażby na RE 4

Odnośnik do komentarza

Czy Tegra2 jest dużo słabszym układem od takiego K1 siedzącego w Shieldach Nvidii? Jeśli plotki o ekranie FullHD okażą się prawdą nieciekawie byłoby otrzymać sprzęt ograniczony już na starcie

 

Tegra X2 jest jeszcze niedostępna na rynku. Plotki głoszą iż właśnie Nintendo dogadało się z Nvidią aby ich najnowsza konsolka miała to maleństwo w bebechach i podobno jest znacząco mocniejsza od K1 i X1 (rzekomo deal jest tak dobry iż Nvidia zreygnowała z nowego Shielda napędzanego przez X2 na rzecz konsolki Nintendo). 

 

 

@Raptor

Zgadzam się z Bluberem, skoro opisujesz że ominąłeś konsole szerokim łukem to nie masz pojęcia jak precyzyjne i wygodne było sterowanie combo Wiilot + nunchak. Polecam Ci ograć właśnie chociażby RE4 a przekonałbyś się jak do shooterów sprzęcik ten lepiej się nadawał niż zwykły pad (nie mówiąc już o Zeldzie SS czy MP3). A sam Gamepad to zwyczajny pad z ekranem. 

 

Zresztą kolejne niedawne ploty głoszą iż nowe pady w NXie mają podobne działanie do padów z HTC Vive i że dalej mogą korzystać z czujników ruchu (dlatego też rzekomo Ubisoft już na E3 zapowiedziało Just Dance'a na NX).

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Ach, chodzi o X2 co diametralnie zmienia postać rzeczy. Szczerze mówiąc nawet X1 by mnie zadowoliło, najbardziej liczę na ogólną jakość wykonania. Pierwszy 3DS, pomimo świetnej biblioteki, jest koszmarem jeśli chodzi o wygodę użytkowania. Fatalne ekrany i niewygodna bryła konsoli. Wygląd to kwestia gustu, ale wg. mnie pierwszy 3DS jest koszmarnie brzydki.

Odnośnik do komentarza

 

Chce wygodnego pada/kontrolera i dobre gry od Ninny bez jakis z(pipi)anych mechanik ala-nunchuck czy padlet.

Przecież sterowanie nunchckiem jest wygodne, chyba, że chodzi ci o wiilota ale to też było zaje.biste. Polecam przetestować chociażby na RE 4

 

 

Gram ostatnio w drugiego Prime'a i serio uważam, że to jedno z najprzyjemniejszych doświadczeń pod względem sterowania ever. Uderzyło mnie też takie prysznicowe przemyślenie, że trochę szkoda, że Splatoon nie powstał już za kadencji Wii - IMO sprawdziłoby się fantastycznie pod combo wiilot + gruszka.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W glebokim powazaniu mam 4K. Interesuje mnie aby nie bylo to prze-udziwnione za bardzo. Chce wygodnego pada/kontrolera i dobre gry od Ninny bez jakis z(pipi)anych mechanik ala-nunchuck czy padlet.

 

 

ohoho, widzę mamy tutaj znawcę tematu. opcje sterowania na Wii i na WiiU są wygodne, ktoś może powiedzieć, że najwygodniejsze z całej trójcy

Odnośnik do komentarza

Pro Controllery rozumiem też chu,jowe? Co sądzisz o łączeniu mechaniki (co? xD) w Mario Kart 8, dwóch Xenobalde'ach i Bayoneccie 2?

 

Mam wrażenie, że odpalenie u kolegi polegało na odpaleniu Wii Sports czy innego Excite Truck i przez to nie doświadczyłeś tego, że na Wii/WiiU gra się normalnie jak człowiek bez sterowania ruchowego, a jeżeli już z takim sterowaniem, to w FPSy, gdzie sprawdza się to cudownie.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...