Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

No na konsole N jest ostatnio zazwyczaj więcej gier na początku niż kiedykolwiek potem.

 

 

Co do daty. Jeśli prace nad konsolą się przedłużają, to chyba lepiej, żeby nie wypuszczali bubla byle zdążyć na termin rynkowy. Jeśli zaś idą zgodnie z planem i będzie wypuszczona w marcu 2017, to w sumie co za różnica, czy ogłoszą pół roku czy dzień przed. Ewentualne zwlekanie z ogłoszeniem dla klienta ma chyba głównie znaczenie jako możliwa oznaka, że jednak może chodzić o to pierwsze. No ale samo ogłoszenie raczej by takiej sytuacji nie zmieniło.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio była plota iż Nintendo zamierza przedstawić NX'a dopiero w Styczniu 2017r. Jakby to się okazało prawdą to albo chcą ciąć koszty marketingu albo chcą po prostu stworzyć intensywną acz krótką kampanie reklamową. Oczywiście ostatnio padło info od jednej strony, która twierdzi że prezentacja NX'a odbędzie się 21 Października gdy wtedy przypadnie 5-lecie Nintendo Direct

Jedynie co się powoli potwierdza to to iż Ubisoft jest obecnie jednym z najważniejszych partnerów Nintendo przy NX'ie bo prawie wszystkie przecieki pochodzą z obozu Ubisoftu. No i sam Ubisoft coraz to częściej reklamuje NX'a jako fantastyczną platformę do gier i że koncept konsolki jest bardzo świeży i przyciąga uwagę (tak jak planowało to Ninny), ba rzekomo jeden z pracowników puścił farbę iż:

 

- Na NX'a bez problemu da się przeportować gry z PS4, XOne i PC

- Moc konsoli pozwala na użycie rozdziałki 4K i HDR ale podobno Nintendo nie jest tym zainteresowane w swoich grach. 

- Samo programowanie jest bardzo proste i Nintendo ściśle współpracuje z zespołami z Ubi. 

 

Nie pamiętam gdzie dokładnie czytałem tego newsa ale jak znajdę to podam link. 

Odnośnik do komentarza

W styczniu raczej odpada by pokazali. N zawsze celowalo w swieta i gwiazdke ze swoimi konsolami jako idealny prezent dla kazdego od dzieciakow az po najstarszych uzytkownikow.

 

 

Stacjonarne zazwyczaj tak. Ale to jest z oficjalnego dokumentu, że Nintendo planuje (planowało?) wypuścić konsolę w marcu 2017. To jest tylko rozmowa o tym, kiedy mieliby ją pokazać. Chyba że niby tak kochają Święta że przełożą na jesień 2017, ale nie wiem, jakie bóle wtedy zobaczył w tym temacie.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Garść nowych plotek

 

- Marian na start

- 4 duże gry na start

- standy w sklepach w lutym

- 300 dolców

- bundle prawdopodobnie 400 dolców

- pudło z konsolą większe trochę od tego z Wii U

- biało - niebieskie pudło

- gry na cartridgeach

 

http://www.nintendolife.com/news/2016/10/fresh_retail_source_reportedly_reinforces_and_outlines_new_nintendo_nx_rumours

Odnośnik do komentarza

A ja mam ochotę na nową konsolę Nintendo, żadne tam Scorpio i Pro tylko właśnie Nintendo. Zawiedli nas ostatnimi czasy, ale wciąż im wierzę i wiem że mają ciekawe pomysły. Wierzę że gdzieś tam powstają w tajemnicy nowe, rewelacyjne gry na NX. No taki już jestem optymista. Chcę na premierę bundla z Zeldą, będę celebrował nowy zakup, cieszył się jak dziecko i oczywiście grał do upadłego.

 

8Gx9qJUYbNMSc_tUSNE1ozNJxcd-__6wk6FYRjKW

 

Całkiem przyjemny fake z Reddita.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...