Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Ok kurna, dla mnie to na tyle wystarczający skok, aby produkcje, które na Switcha powstaną, olśniewały swym wyglądem i wydajnością.

Powiem więcej.

Sony i MS jak na razie prześcigają się w technologicznym zbrojeniu i już całkowicie zagubili się w tej polityce konsolowego beztroskiego grania. Dobra zabawa według Sony i M$ polega na rozdziałkach 4K, DLC z dupy, HDRach i VR, z pierdami zamiast gier oraz na onlajnowej krwawej młucce pif paf. Jednak po nieuniknionym sukcesie Switcha, ogłupianie graczy się skończy. Gdyż to właśnie Hybrydowe granie, w którym nie trzeba mieć tivika za kilkanaście tysii, aby łechtać swoją próżność i podniecać się jak osioł osiągami, jest przyszłość tego rynku według mnie. I niestety dla nich, a stety dla graczy. Będą musieli zrewidować swoje poczynania i śmieszne zapędy  w stronę PeCetowego zbolałego rynsztoka, i bić się o 2 i 3 miejsce. Bowiem to Niny - które hybrydowym graniem rozpoczyna nowy rozdział w tej dzisiejszej zawierusze głupoty jaką serwuje nam Sony i M$, zagarnie pierwsze miejsce na długie lata.

Kurna panowie, mam taką nadzieje, że konsolowy rynek da się jeszcze wyprostować.

Edytowane przez kazuyoshi
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Ja się nawet nie zastanawiam i biorę na premierę. Dla mnie to czysta rewolucja, a skupienie się Nintendo na jednym systemie może nam gwarantować masę znakomitych gier. Liczę, że dostaniemy nowego metroida od retro, ale nie pogniewam się na nowe ip. Zelda na premierę z konsolą u mnie ląduje. Nowy mario to też pozycja obowiązkowa. Mario Kart 8 to jedna z moich ulubionych gier, wolałbym jednak nową część, ale jak będzie kilka nowych torów to i tak się skuszę. Czuję też, że Nvidia się postara, bo ma coś do udowodnienia Sony i Microsoftowi.

 

Faktycznie też jest tam jak mówicie - Sony i Microsoft psują rynek. Te półgeneracyjne konsole to jakaś porażka. No bo weź kupuj co trzy lata nowy system po dwa tysiące. Trzy lata temu też kupiłem jedną z ostatnich plazm panasonica, gdzie nadal obraz jest dużo lepszy niż w ledach, a tu teraz chcą zmusić do nowego zakupu. Ja tam pozostanę przy starym ps4 i xbox one, a w marcu biorę switcha.

 

Każdemu ze znajomych komu pokazałem trailer switcha jara się nie mniej niż ja. Jezu taka moc w przenośnym systemie. I do tego powrót do gier na kartach. Ten system już chyba bardziej konsolowy nie może być

Edytowane przez Mantis
Odnośnik do komentarza

4 post w tym temacie, jeszcze nie bylo wiadomo czym bedzie switch, mowcie mi nostradamus, a mimo to sie ludzie dziwia, ze sie tym jaram jak dostalem to co chcialem i przewidywalem :D

 

nigdzie nie padlo

 

mi sie wydaje, ze moze beda celowac w jakas hybryde, urzedzenie do grania poza domem ale i tez w domu po podpieciu do tv, takie rozwiniecie idei wiiu z padletem i remote play z konsol playstation, choc to tylko moje wrozenie z fusow

 

w kazdym badz razie cos konkretnego musza wymyslec, handheldy wg starych zasad zostana juz zjedzone przez urzadzenia mobline co chyba nawet dzis nintendo posrednio potwierdzilo, a standardowa stacjonarka nintendo w starym stylu czyli zamknieta na te pare tytulow od samego nintendo znowu nie zrobi roznicy. w opcje super mocnej konsoli o bebechach lepszych niz ps4xone tez ciezko mi uwierzyc

 

maja ciezki orzech do zgryzienia w nintendo

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Trzeba czekac jakie gierki zaprezentuje Niny na nowa konsole ale to pewnie dopiero po tym jak zaksieguja pieniazki za nowe poki ;) Remastery moga troche martwic ale Splatoon to nowe IP, bardzo udane, do tego po sieci wiec IMO nie dziwi. MK8 juz bardziej ale tam tez zabawa po sieci jest fpyte. Zobaczymy jeszcze jakie stare kotlety nam rzuca ale jednego mozemy byc pewni - nowy MH z grafa, nowe Poki z grafa, nowy Fire Emblem z grafa, Zeldunia z Marianem na start :fsg: No jak to sie moze nie udac?

 

O Okemi 2 i nowym Metroidzie juz nie wspomne ;)

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

Bardzo podoba mi się jak w reklamach ludzie grają na Switchu wyłącznie na zewnątrz w nocy lub wieczorem. Przynajmniej uczciwie przedstawili sprawę - nie pograsz na zewnątrz w normalnych godzinach bo g...no będzie widać na ekranie.

 

Tak czy siak wezmę bundla z nowym Mario 3D.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Oby Nintendo podłapało i robiło takie limitki:

nintendo-switch-mario.jpgigYXi5Y.jpgnintendo-switch-monster-hunter.jpgnintendo-switch-zelda-3.jpgnintendo-switch-famicom.jpgnintendo-switch-nes.jpg

https://www.vg247.com/2016/10/24/nintendo-needs-to-hire-this-guy-and-put-him-in-charge-of-switch-hardware-color-schemes/


Oczywiscie mówie tutaj o masie nowych joy conów, a nie o stacji dokującej. 


Ja jestem w stanie wydac do 1700zł. Chce w tej kwocie miec stacje, konsole, ze dwie gierki i pro pada.

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy dadza samego handhelda w boxie czy same bandle ze stacja dokujaca. Prawde mowiac to bym chyba kupil sam tablet z padem, a potem ta stacje :P

 

To już pewnie będzie zależne czy faktycznie ta stacja daje jakiegoś boosta do grania na tv czy jedynie jako zasilacz z możliwością ładowania padów itd.

Możliwe wtedy, że w pierwszej opcji wypuszczą egzemplarz do grania przenośnego, ale jeśli całość ma kosztować te 300 dolków to bez zastanowienia wezmę tę opcję, ale bundle z padem bardziej mnie ciekawi i nastawiam się na 350. 

 

A te limitowane obudowy to na pewno będą wychodzić. Stulejką jestem za wersją z Pikachu  :obama:

Odnośnik do komentarza

Bardzo podoba mi się jak w reklamach ludzie grają na Switchu wyłącznie na zewnątrz w nocy lub wieczorem. Przynajmniej uczciwie przedstawili sprawę - nie pograsz na zewnątrz w normalnych godzinach bo g...no będzie widać na ekranie.

Nie wiesz czemu kręcili tą reklamę wieczorem?

Bo po wieczorynce większość fanów Nintendo już śpi :) a tak by im nie dali spokoju i zaraz by coś wyciekło.

Odnośnik do komentarza

No ale obecnie ciężko używać telefon na zewnątrz w pełnym świetle. U nas jest taki klimat, że 8-9 miesięcy w roku to nikomu nie przeszkadza ale ciepły klimat i jest słabo. Tam się nawet książki ciężko czyta. No ale kto będzie ryzykował poparzenie słoneczne grając w zeldę? Nie ja ;-)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...