Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli to będzie minimum DDR5, to i tak genialnie, bo 720p to ponad dwa razy mniej pikseli do wyświetlenia niż w przypadku 1080p (o ile to w ogóle ma coś wspólnego z ilością pamięci :taknieco: ). Uwielbiam zapach terafanków o poranku

 

edyta. Wiem, że to niepopularna opinia, ale mi i tak najbardziej żal pozbycia się 3D. Duży wyświetlacz w rozsądnej rozdzielczości, plus ten bajer (jeszcze lepiej działający niż uprzednio), to byłaby dla moich oczu rozkosz. No, ale to jest właśnie kolejny minus maszynki od wszystkiego, że w przypadku stacjonarki będzie liczył się każdy fanek, a 3D potrzebuje ich dużo.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

To znaczy to i tak jest świergotanie, w necie latały już jakże istotne "informacje" od 2 GB do 12 GB, którymi ludzie się przejmowali, ale raczej myślę, że większość realistycznie zawsze spodziewała się 4 GB.

 

 

RAM DDR5 istnieje?

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

 

RAM DDR5 istnieje?

Chodziło mi oczywiście od GDDR 5, bo to jakoś ostatnimi latami śmiga w konsolach.

 

Boję się, że będą się bawić w multimedia na maxa, które nawet na super duper nowoczesnych konsolach działają byle jak, są średnio wygodne i ogólnie dalej lepiej z nich korzystać na byle jakim kompie. Sprzęt kupią raczej osoby posiadające smartfona, więc to tak naprawdę żadna wartość dodana, tylko taki sos jagodowy do frytek gratis. No fajnie, tylko po co. Szkoda na to zasobów.

Odnośnik do komentarza

No GDDR jest do kart graficznych, ale w sumie w konsoli może obsługiwać wszystko, PS4 ma chyba główną taką i jakąś tam niewielką ilość "normalnego" RAM. Nie słyszałem, żeby ktoś to włożył do tableta, chyba jedynie do najbardziej zaawansowanych kart graficznych do laptopów "gamingowych" ważących monstrualne 3 kg. No ale kto wie, mogą włożyć do doku zasilającego i będzie się magicznie łączył jak się włoży, w końcu ludzie w internecie mówią, że można.

 

 

Netflix na pewno będzie i trochę innych rzeczy, w sumie patrząc na 3DS i Wii U można powiedzieć, że Nintendo nie stroni ani trochę od multimediów, ale w ogóle nie optymalizuje pod nie sprzętu, czyli chyba najlepsze podejście przy twoim podejściu.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...