Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

rayos z ta zelda to na serio? teraz znowu czytam, ze ea to sie w ogole zastanawia czy beda wspierac system 

 

niech jeszcze dowala blokade regionalna i z mesjasza zrobi sie znowu beka z niny

 

ploty, niepotwierdzone info, chociaz jak zwykle Emily Rogers dostarcza, wiec moze cos jest na rzeczy. 

 

a o ea gdzie czytasz? na PPE co pozytywnego newsa o wsparciu EA przeobrazil w negatywnego newsa o braku wsparcia? xD 

 

EA zapowiedzialo, ze sa podekscytowani Switchem i POKI CO wydadza 2 swoje najwieksze IP. Co potem - zobaczymy, ale ja tam braku wsparcia nie widze

Edytowane przez Rayos
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zacząłem grać w Twilight Princess HD, zmieniając co jakiś czas między TV a gamepadem i myśląc o tym, jak grałoby mi się na Switchu. No i jedyne, co mam do powiedzenia to :banderas: . Taki styl grania mi całkowicie odpowiada, zresztą chyba ogólnie w mym sercu kieszokonsolki wygrywają z konsolami stacjonarnymi. Jeśli Switch będzie wygodniejszy niż gamepad od Wii U (a o to nietrudno, choćby z racji różnicy rozmiarów - co prawda tak samo duży ekran, ale reszta mniejsza), to nawet przy różnych datach premiery nową Zeldę biorę na Switcha. Oj trzeba będzie zaklepać urlop na wiosnę - Switch, nowy Tekken, będzie gorąco :obama:.

Odnośnik do komentarza

Podobno tajemniczym projektem Ubisoftu na Switcha jest... crossover między Mario a Raving Rabbids.

 

Mario RPG: Invasion of the Rabbids (tytuł roboczy)

 

tytuł ma być RPG turowym w świecie najechanym przez kórliki. Naturalnie wystąpi Bowser, w formie kórlikowej, a jakże.

 

tytuł przygotowuje Ubi, ale Nintendo sprawuje pieczę.  Gra ma wyjść na premierę Switcha

w sumie... to może się udać :notbad:

 

http://letsplayvideogames.com/2016/11/report-ubisoft-developing-rabbids-mario-crossover-rpg-for-switch-launch-day/

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Ja tam nie mam nadziei że pogram we wszystko na Switchu. Nie jestem fanboyem, stać mnie żeby mieć parę sprzętów i tak mam. W tej chwili mam Vite, 3DSa, WiiU, PS3, PS4, XONE i dobrego laptopa. Nie łudzę się, że będę grał w gry które wyjdą na PS4 na konsoli nintendo, ale WIEM, że w gry nintendo nie pogram nigdzie indziej. I uwielbiam w nie grać dlatego mam ich konsole i nie ma brakuje mi w nich gier 3rd party. Ale rozumiem też rynek na tyle żeby wiedzieć, że sukcesu Wii nigdy nie powtórzą a żeby konsola się sprzedała to tych gier musi być dużo po prostu. I na pewno muszą mieć dużo lepszy marketing niż ostatnio, w tym kuleli bardzo.

No i jak pokazuje historia najświeższa, wydawanie popularnych marek w śmiesznej dla mnie formie na telefony, przekłada się na lepszą sprzedaż ich konsol i gier, popularność Poków po P'Go skoczyła, więc nawet jak nie mam zamiaru grać, to Mario Run to DOBRY ruch. Mogliby też coś ze starociami na telefonach zrobić, sporo gierek z DSa można tak ograć, SquareSoft wydaje remastery w chorych cena na telefony - i są ludzie którzy je kupują bo PRAWDZIWYCH gier na fony jest mało, a jest nisza graczy którzy w tym metrze czy autobusie zamiast biegać Raymanem czy Mario wolą pograć w jRPGa z krwi i kości.

 

I teraz Ninny robi trochę zakład z losem - widzą tych graczy którzy chcą grać tak jak napisałem, widzą też, że WiiU jest porażką i widzą, że 3DS nie jest taką porażką. Więc nie chcąc zabijać 3DSa, ale mając w doopie WiiU robią switcha. I teraz wydaje mi się, że jak się nie uda, to może to być taka konsola jak dla Segi Dreamcast - ostatnia. Obym się mylił.

Odnośnik do komentarza

Ja zakupie jak będą pokemony. Liczę na jakieś mario galaxy również. Chciałbym, żeby nintendo poszło do przodu w końcu jeśli chodzi o online, może wkładana karta sim z internetem? To mogło by się udać. 

 

Szanuje nintendo za to, że robią gry, a nie grafike. Dobrym pomysłem było by zrobienie gry takiej, że chodzisz po okolicy i zbierasz dajmy na to surowce, a później przesyłasz je do Switcha i twój bohater szybciej wbija expa lub ma wiecej metalu do robienia broni itp. Połączenie konceptu pokemon Go ze stacjonarką.

Odnośnik do komentarza

choc i tak beka straszna, ze nie wyrobili sie z nia przez cala generacje wii u a teraz jeszcze sie potkna na premiere nowego sprzetu

Bardzo dobrze, niech robią tak długo jak potrzebują. Gierki od Ninny to mają być dopracowane i kompletne tytuły, a nie guwna łatane przez rok po premierze z 30% zapowiadanej zawartości.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Każda ich gra to techniczny majstersztyk bez żadnego patchowania przez kolejny rok. Switch to będzie jedyna słuszna decyzja co do zakupu nowej konsoli w 2017. Bez żadnych polsrodkow, które i tak nie mogą sobie poradzić z wymogami.

 

Na Zeldę mogę czekać nawet do lata. A multiplatformy na konsolkach Ninny znaczą tyle co nowy CoD rok w rok. Nic.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...