Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Lista gierek potwierdzonych z różnych źródeł + plotkowane i jeszcze oficjalnie nieujawnione. brakuje tytulow o ktorych zupelnie nic nie wiemy, jak np. gierka Rare ktora sie robi.

 

15128806_902111066592851_749939044901227

 

Wygląda to... dobrze?

 

 

Rayos co Ty ćpasz? Jaka gierka Rare? Chyba Retro Studios. Wakey wakey to nie rok 2000.  :sorcerer:

 

Co do listy gier, brakuje tutaj Pikmina 4 ale przynajmniej jest więcej konkretów w przypadku Switcha niż PS4 i XOne razem wzięte gdy zapowiadali na swoich konferencjach te konsole i mam więcej pewności iż te gry wyjdą niż u konkurencji. Zresztą do stycznia niedaleko i przekonamy się co mają jeszcze w zanadrzu. 

 

@hav7n

Podaj mi platformę Nintendo na przełomie ostatnich 20 lat, która miała w ogóle lub więcej niż 1 grę z Mario na start? Oprócz Nintendo 64 z Super Mario 64 i Nintendo DS z Super Mario 64 DS to żadna inna platforma nie miała nowego Mario w 3D, Mario Karta i całkowicie nowe IP w stylu Mario RPG. Owszem Wii U miało NSMB Wii U ale to odsłona 2D a nie prawowita wersja Super Mario w pełnym świecie 3D.

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

@chrno-x naturalnie miałem na myśli Retro, wybacz ;)

 

Tutaj dostajesz BARDZO DOBRE gry na start. Może nie nowe, ale wysokiej jakości, której możesz być pewien.

 

Jak dla mnie jest dobrze, te porty gierek z Wii U mogą przyciągnąć kudzi do konsoli, którzy Wii U nie mieli. MK8, SMM, Xeno X, Splatoon, Smashe - dla tych gier mnóstwo ludzi kupi Switcha, zwłaszcza że będą "mobilne". Na pewno lineup wydaje się lepsyz niż ten z 3DSa czy Wii U ;)

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Jest słabo, ale i tak kupię day one.

I tak oto rak zawitał do N.

 

A tak na poważnie, dla Janusza Nintendo jak ja - jest słabo. Zeldę ogram na WiiU i jeżeli kolejna część 3d nie wyjdzie za życia Switcha, to nie wiem czy będzie tam coś dla mnie. Mariany dla mnie zawsze były tylko przystawką, nigdy daniem głównym. Moooże jakby jakiś Metroid na to wyszedł i urwał jajca jak MP na GC, to bym zmienił śpiewkę. Się zobaczy.

Odnośnik do komentarza

Dobrze? Raczej żałośnie. Nie wierzę w ani Zeldę ani trójwymiarowego Mariana na starcie. W Smasha też średnio. Prędzej jakiś New Super Mario. Moooooże Pokemony. Zostaje Splatoon i Mario Kart 8. Porty z WiiU. Wypas. Gra Retro nie zapowiedziana jest nawet. Skyrim i NBA może pominę. A pokazywanie na tej planszy Sonika to splunięcie w twarz graczom. Prawda jest taka, że Nintendo 64 nie było (dla Graczy) jakiś mega startów konsoli od big N. GCN dostał Rogue Leadera czy Luigi Mansion (i to chyba dopiero w US/EU), Wii Zeldę, ale to port z GCN, a WiiU pominę milczeniem. Switch prezentuje się jeszcze gorzej

Odnośnik do komentarza

A po kiego grzyba oceniasz start platformy bez potwierdzonych dat premier i startowego line-upu. Porównujesz coś co wyszło do na razie samych plotek i wywodów. Prawda jest taka że żadna stacjonarka Nintendo od lat nie miała takich tytułów zapowiedzianych lub w produkcji na pierwszy rok. No i skąd Ci się wziął Mario w 2D skoro samo Nintendo mówi od miesięcy iż tworzą Mario w pełnym 3D i prezentacja jak i wszystkie przecieki mówią o Mario w 3D?

Zaledwie 13mln ludzi kupiło Wii U to myślisz że nikt się nie rzuci na ulepszone wersje gier z Wii U? Skoro tym bardziej będą mobilne. Na prostackie remastery na PS4 i XO rzucają się jak szczerbaty na suchary więc to jest sprzedażowy pewniak. No i nie zapominaj, to nie wszystko co ma wyjść i Nintendo w przeciwieństwie do Sony nie bawi się w zapowiedź nieistniającej gry po czym musimy czekać minimum 3 lata aż w końcu wyjdzie tylko zapowiadają praktycznie ukończony produkt (wyjątkami są Zeldy, one zawsze mają opóźnienie) na który czekamy przeważnie 6 miesięcy max.

 

Ostatnim razem najlepszy line-up gier moim zdaniem miał GameCube a porty gier z Wii U nie będą mi przeszkadzać bo już MK8 puściłem do zyda (Xenoblade'a sobie zsotawiam). Choć śmieszą mnie wielkie przewodnie iż nowy Mario w 3D nie wyjdzie jak według przecieków jest już na ukończeniu a Zelda to nagle gniot i wszyscy magicznie ograją ją na Wii U (i tak jak było przy GaCku nagle 3/4 sprzedanych egzemplarzy będzie pochodzić ze Switcha a nie Wii U). Moim zdaniem line-up prezentuje się dobrze i może być tylko lepiej. Wszystkiego dowiemy się jednak na przełomie stycznia/lutego.

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Mnie tylko przekonują pokemony oraz Mario galaxy. Zelda to dla mnie zawsze była infantylna gra. Liczę oczywiście na nową bayonette + może jakieś nowe ip skradankowe? Nina potrafi zrobić gameplay.

 

Mam nadzieje, że ten online w końcu poprawią, a nie wpisynie friend codów by się dodać do znajomych. Litości :shotgun: 

 

 

Chyba, że tych friend codów już nie ma? Nie miałem osobiscie nigdy wiiu

 

  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Czasu za wiele nie mają. Jeśli nie robią teraz gier to mamy raptem 4 miechy do premiery - znacie jakieś firmy które potrafią napisać DOBRĄ grę w 4 miechy od zera? Dla mnie cała nadzieja w tej zeldzie bo ją piszą od zamachu na kennedy'ego, może się jednak wyrobią.

Odnośnik do komentarza

 

Lista gierek potwierdzonych z różnych źródeł + plotkowane i jeszcze oficjalnie nieujawnione. brakuje tytulow o ktorych zupelnie nic nie wiemy, jak np. gierka Rare ktora sie robi.

 

15128806_902111066592851_749939044901227

 

Wygląda to... dobrze?

ale bieda, znowu konsola bez gier na start, skyrim i gry z wiiu :pawel:   co oni tam cpaja w tym nintendo.

 

 

Ale Ty wiesz że nic na razie nie jest potwierdzone? Poza tym piszesz o grach na Wii U jakby każdy je ograł i miał albo były gorszego sortu a tak nie jest :-)

Odnośnik do komentarza

Jeden z Brytyjskich czy Amerykańskich sklepów wrzucił datę do pre-orderów Zeldy na połowę czerwca (bodajże 13), cóż mi tam Switch obecnie zwisa bo w premierę go na bank nie wezmę (bo od przeszło dwóch generacji nie ma sensu brać pierwszych modeli). Moje Wii U na razie się kurzy bo ograłem co chciałem ograć (został Kapitan Grzyb, The Wonderful 101, TMS i Yooka-Laylee) a konsola czeka wygłodniała na nową Zeldę a tu taki kaktus prosto w oko i robi się z tego never ending story. Co ciekawe robią tak zawsze tylko z Zeldą, ja rozumiem że ambicja i te sprawy ale wyszło by lepiej jakby skupili się na jednej platformie.

 

Ciekawe jakby wyskoczyli z remake'ami/remasterami gier z GaCka w pudełku na premierę czy ktoś by wtedy psioczył? Ja tam takiego MGS'a, Baten Kaitos, Star Fox Adventures i Eternal Darkness przywitałbym z otwartymi ramionami (i pewnie nie tylko ja).

 

Edytka:

 

Dobra, znalazłem link dotyczący nowych przygód Linka (hehe  :sorcerer: ) i tak jak podawałem to jednak Amerykańska sieć Target podała na swojej stronie iż Breath of The Wild ma wyjść 13 czerwca:

https://mynintendonews.com/2016/11/22/target-is-listing-a-june-13th-north-american-release-date-for-zelda-breath-of-the-wild/

 

Swoją drogą podobno nawet Nintendo przygotowuje demo do pobrania (nie wiadomo czy dot. tylko Wii U czy też Switcha) ale rzekomo Big N obawia się iż przez to demko ludzie zaczną grzebać w kodzie lub będą starali się wyjść poza obszar dema aby zobaczyć jeszcze nie ukazane rzeczy. Ja tylko mam na to jedną odpowiedź: Skończcie pie.rdolić i wydajcie w końcu tą grę.

 

 

Edytka 2: 

No i według ostatniego zebrania dot. przychodów i strat z sieci Gamestop pojawił się ciekawy slajd prezentujący iż Zelda Breath of The Wild pojawi się jednak w 1Q2017r. czyli do końca marca: 

game_stop_release_dates.jpg?w=760

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

pisałem w statusach, napisze i tu:

 

Stand ma nie dodawać dodatkowego powera, a sama konsola ma się podkręcać po podpięciu do stałego źródła prądu lecącego przez USB TYPE-C.

http://letsplayvideogames.com/2016/12/report-nintendo-switch-dock-increases-performance-not-via-extra-hardware/

 

dodatkowo - Podobno Dark Souls 3 (a nawet i cala trylogia) jest robiona na Switcha :obama:

http://letsplayvideogames.com/2016/12/report-dark-souls-3-running-on-switch-from-software-considering-trilogy-rerelease/

 

dodatkowo - KOMPATYKUR.WABILNOSC Z GCN. Oczywiście przez Virtual Console :banderas:

http://www.eurogamer.net/articles/2016-12-07-sources-nintendo-switch-will-have-gamecube-virtual-console-support

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

1 - logiczne po prostu w trybie przenosnym konsolka przechodzi na nizsze taktowania podzespolow pewnie w trosce o baterie i fakt, ze do ekranika z 720p, az tyle mocy nie potrzebuje

2 - az nie chce mi sie uwierzyc w tak brutalna gre na konsoli niny, z jednej strony to znak ze 3rd devi cos tam mysla o niej, z drugiej jak nintendo chce oprzec lineup o spoznione porty z innych konsol i remastery to krzyz na droge

3 - fajnie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...