Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Kate twierdzi, że BG&E 2 bedzie czasowym, rocznym exem na Switcha. 

 

https://twitter.com/LaurakBuzz/status/816288509707354116

 

Also 

 

port rayman legends 

 

https://twitter.com/LaurakBuzz/status/816289003683139585

 

also

 

RPG kórliki przesuniete na wrzesien

 

https://twitter.com/LaurakBuzz/status/816289357405552640

 

To ma uratowac Switcha? Prosze Cie, wyjdz :)

  • Minusik 6
Odnośnik do komentarza

@Mroku

Na razie kolego to Ty szukasz dziury w całym a Beyond czy Kórliki mają u mnie większe zainteresowanie i u starych graczy, którzy nie wychowali się tylko na PS360. Ale zapomniałem że przecież nie ważne jakie będą ciekawe exy na które gracze czekają nawet po 10 lat. Nie ma potwierdzonych gó.wien od EA pokroju Mass Effect i chuy konsola do śmietnika bo przecież to już niewypał. Nie wiem czy to prowo z Twojej strony czy nie ale opierasz się tylko na tym co przeczytałeś na PPE i nic poza tym. A wolę już nie mieć Andromedy na Switcha niż tak zyebany port jakim był ME3 na Wii U bo nie chciało im się przyłożyć do portu (brak reklam również swoje 3 grosze dorzucił do chuyowej sprzedaży).

 

A jeżeli chcesz to pragnę Ci przypomnieć, że PS4 i XOne nie zaszalały podczas pierwszego roku na rynku w kwestii "nowych" gier bo oprócz multiplatformowego shitu jak CoD czy innego badziewia, ex'ów było tyle co na lekarstwo a pierwszym dużym exem pisanym pod PS4 był Bloodborne. MS tak zawojował z Ryse i Killer Instinct że nikt o tych grach teraz nie pamięta i można je za parę złotych nowe w folii na allegro kupić.

 

Zresztą mogę takich przykładów podać więcej jak chociażby piękna premiera PS3 z portami gier z PS2 na ostatnią chwilę (Genji), bezpłciowym nowym shooterem (Resistance) i masą opóźnionych tytułów od 3rd party developerów, którzy nie wyrobili się na premierę i trzeba było czekać aby łaskawie zagrać w Obliviona czy Splinter Cell Double Agent (nie mówiąc o tym że 4 lata po premierze większość multiplatform odstawała i graficznie i rozdziałką). Jednak jakoś konsola sobie poradziła na rynku, Sony dokładało do interesu po 200$ na każdą konsolę przez blisko 2/3 lata, więc dlaczego z góry skreślasz Switcha za Mass Effect'a, który to na PS3 zaczął się dopiero od 2'ki a na pierwszą część z trylogii trzeba było czekać prawie do premiery samej 3-ki?

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

@Mroku

Na razie kolego to Ty szukasz dziury w całym a Beyond czy Kórliki mają u mnie większe zainteresowanie i u starych graczy, którzy nie wychowali się tylko na PS360. Ale zapomniałem że przecież nie ważne jakie będą ciekawe exy na które gracze czekają nawet po 10 lat. Nie ma potwierdzonych gó.wien od EA pokroju Mass Effect i chuy konsola do śmietnika bo przecież to już niewypał. Nie wiem czy to prowo z Twojej strony czy nie ale opierasz się tylko na tym co przeczytałeś na PPE i nic poza tym. A wolę już nie mieć Andromedy na Switcha niż tak zyebany port jakim był ME3 na Wii U bo nie chciało im się przyłożyć do portu (brak reklam również swoje 3 grosze dorzucił do chuyowej sprzedaży).

 

A jeżeli chcesz to pragnę Ci przypomnieć, że PS4 i XOne nie zaszalały podczas pierwszego roku na rynku w kwestii "nowych" gier bo oprócz multiplatformowego shitu jak CoD czy innego badziewia, ex'ów było tyle co na lekarstwo a pierwszym dużym exem pisanym pod PS4 był Bloodborne. MS tak zawojował z Ryse i Killer Instinct że nikt o tych grach teraz nie pamięta i można je za parę złotych nowe w folii na allegro kupić.

"Premiera" tuz za rogiem a nie ma zadnych konkretnych informacji o nadchodzacych grach. Wydawcy juz raz sie przejechali na Wii U i watpie, ze drugi raz dojdzie do tego samego. Ta konsola potrzebuje mocnych exow na start, zeby napedzic sprzedaz. Porty to nie wszystko.

 

Akurat PS4 i Xbox One mial pare dobrych gier na start+ sporo multiplatformowek.

 

Cos czuje jednak, ze premiera konsoli zostanie opozniona.

Edytowane przez Mroku
Odnośnik do komentarza

 

"Premiera" tuz za rogiem a nie ma zadnych konkretnych informacji o nadchodzacych grach. Wydawcy juz raz sie przejechali na Wii U i watpie, ze drugi raz dojdzie do tego samego. Ta konsola potrzebuje mocnych exow na start, zeby napedzic sprzedaz. Porty to nie wszystko.

 

 

 

za 10 dni masz event na którym Ci wszystko zapowiedzą. 

Odnośnik do komentarza

 

"Premiera" tuz za rogiem a nie ma zadnych konkretnych informacji o nadchodzacych grach. Wydawcy juz raz sie przejechali na Wii U i watpie, ze drugi raz dojdzie do tego samego. Ta konsola potrzebuje mocnych exow na start, zeby napedzic sprzedaz. Porty to nie wszystko.

 

 

za 10 dni masz event na którym Ci wszystko zapowiedzą.

 

No to czekam. Kto wie, moze zapowiedza cos naprawde dobrego.

Odnośnik do komentarza

mam nadzieję, że pokażą coś bardziej ekscytującego niż zeldę, która kalkuje najgorsze wzorce zachodniej branży

 

Najlepszy model fizyki w grach od niepamiętnych czasów gdzie mogę "dosłownie" wszędzie wejść i nas.rać sobie do gara aby Linkowi było ciepło lub się schłodził? Mi to pasuje, zwłaszcza że nie widziałem ostatnio aby Zachód to nad wyraz wykorzystywał.

 

@_Be_

:rayos:

Odnośnik do komentarza

a bedzie na tym switchu jakas normalna usluga sieciowa czy takie samo guwno jak na wszystkich sprzetach nintendo?

 

Wszystkiego dobry Panie dowiemy się na konferencji 13 stycznia o godz. 5-tej rano (czasu lokalnego).

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Włoski GameStop przyjmuje zamówienia na Switcha w cenie... 399EUR. Może i to wróżenie z fusów, ale gdyby taka cena okazała się prawdziwa to muszę przyznać, że kogoś tam równo popyerdolyło.

 

No chyba nie spodziewasz się, że będą sprzedawać nowa konsole w cenie Wii U?

Odnośnik do komentarza

 

Włoski GameStop przyjmuje zamówienia na Switcha w cenie... 399EUR. Może i to wróżenie z fusów, ale gdyby taka cena okazała się prawdziwa to muszę przyznać, że kogoś tam równo popyerdolyło.

 

No chyba nie spodziewasz się, że będą sprzedawać nowa konsole w cenie Wii U?

 

 

No chyba nie spodziewasz się, że Nintendo, chcąc wydać konsolę tanio, podadzą cenę na poziomie PS4 PRO? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...