Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aphromo

 

 

O ile sie nie myle wtedy online na PS3 byl darmowy, tutaj trzeba placic wiec jak juz placimy to powinni to inaczej rozwiazac :)

 

 

No niby wiem że masz rację, ale do jasnej anielki, przestańcie się zachowywać jak paniusie że cokolwiek się nie podoba to płacz w niebogłosy.

Odnośnik do komentarza

To Nintendo z nimi nigdy nic nie wiadomo, a są zdolni jak widać do takich horrendalnych cen jak mamy teraz z Tymi akcesoriami i pierdółkami, nie wspominając już o grach, jakie wycenili, które są jak indie.

 

no już widzę jak faka kupuje switcha i wszystkie akcesoria. tak naprawdę to nie obchodzi cię to, że te akcesoria są w większości totalnie zbędne, tylko po prostu chciałeś się przy(pipi)ić, bo nintendo

 

Mnie bardziej martwią ceny gier, chociaż z drugiej strony trzeba pochwalić Conquest za to, że u nas ceny są jednak sporo niższe. Breath of the Wild na amazonie.de (Wii U) to 70€ a u nas można już kupić za ~180 PLN.

Edytowane przez _Shaman_
Odnośnik do komentarza

 

To Nintendo z nimi nigdy nic nie wiadomo, a są zdolni jak widać do takich horrendalnych cen jak mamy teraz z Tymi akcesoriami i pierdółkami, nie wspominając już o grach, jakie wycenili, które są jak indie.

 

no już widzę jak faka kupuje switcha i wszystkie akcesoria. tak naprawdę to nie obchodzi cię to, że te akcesoria są w większości totalnie zbędne, tylko po prostu chciałeś się przy(pipi)ić, bo nintendo

 

Mnie bardziej martwią ceny gier, chociaż z drugiej strony trzeba pochwalić Conquest za to, że u nas ceny są jednak sporo niższe. Breath of the Wild na amazonie.de (Wii U) to 70€ a u nas można już kupić za ~180 PLN.

 

 

No wiesz, dodatkowy pad, który jest normalny i żadna wariacja, port ethernet (w ogóle co to za pomysł robić oddzielny port, zamiast dać od razu na konsolę?) To są zbędne rzeczy? Imo nie wydaje mi się, no ale jak uważasz, że się przyczepiam głupio to raczej jest błąd, bo to jednak racjonalne myślenie było i patrząc na taką politykę wydawania dodatkowych rzeczy zwykłe golenie z graczy.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

 

Switch ma świetny marketing i jasny przekaz. To się sprzeda. To nie WiiU gdzie ludzie centralnie nie wiedzieli co to jest. Nowa konsola czy dodatkowy kontroler do Wii.

Wiiu na starcie również dobrze się sprzedało

 

 

Co tylko potwierdza o czym napisałem. Betonowy fanbase kupił od razu, reszta w dłuższej perspektywie odpuściła nijakie coś. Pamiętam, że przez 2 lata sam nie wiedziałem o co chodzi z WiiU i stawiałem na jakiś dodatek do Wii. Fakt, że wtedy mniej się interesowałem, ale właśnie tacy casuale "robią" ogólną sprzedaż.

Edytowane przez Arm9_Team
Odnośnik do komentarza

Czy to już oficjalnie że komunikacja głosową tylko na apce? Bo ja zrozumiałem że apka to tylko dodatek.

 

No i pomyśleć że ktoś by chargowal 50 dolców za miesiąc online XD Chyba jakiś mowy mocarz wkroczył na dzielnie.

 

Sam chcę żeby zmienili jednak ten pomysł komunikacji.

 

Uwierz, znajdą się tacy fani, którzy byliby w stanie chargować takie abonamenty, fakt u Nas by (jakiś tam mniejszy procent zatwardziałych i betonowych herkulesów fanbase by jednak się znalazło) to nie przeszło ale gdzie indziej? Kto tam ich wie, co w ich czerepach by strzeliło, na mocarzu to jednak jechali ale to było wczoraj i bohaterem było Ninny XD.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Czy to już oficjalnie że komunikacja głosową tylko na apce? Bo ja zrozumiałem że apka to tylko dodatek.

 

Nie wiadomo. Na stronie Nintendo jest tylko napisane, że jest możliwość rozmowy grupowej przez aplikację w telefonie. W ogóle jeśli chodzi o UI  i funkcjonalność sieciową to właściwie nic nie wiadomo na ten moment.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Co do płatnego online, MS i Sony utrzymują infrastrukturę w oparciu o którą działają setki a docelowo tysiące gier. Na Switchu będzie to znowu 5 gier na krzyż. Do tego Plus i Gold oferują sporo gier w ramach abonamentu, a te bonusy w przypadku Switcha lepiej przemilczeć.

Odnośnik do komentarza

 

Jakby tego nie wiedział to bym pomyślał że kolejny, kitajski potworek.

Nie boj zaby w sklepiku Graczdariego tylko 1449 i 300 za pada. 20 zlotych taniej niz za Pro.

No u mnie konsola + Zelda + ewentualnie pro kontroler i cena już większa niż za pro. Oczywiście jeżeli dał bym radę Switcha kupić bo chyba tylko w game.co.uk nie jest wyprzedane.

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

Swoją drogą, nie rozumiem tego problemu z Wii U, wiem że sporo osób myślało że padlet to jakiś dodatek do Wii, ale w czasach powszechnego dostępu do internetu to chyba nie problem sprawdzić co i jak?

a ktoremu januszowi by sie chcialo sprawdzic czy rzecz ktora grazyna zobaczyla w tv to nowa konsola czy dodatek do konsoli? plus myląca nazwa. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Swoją drogą, nie rozumiem tego problemu z Wii U, wiem że sporo osób myślało że padlet to jakiś dodatek do Wii, ale w czasach powszechnego dostępu do internetu to chyba nie problem sprawdzić co i jak?

 

Żeby zrobić dobry wynik nie można zostawiać klientowi jakiejś własnej inwencji. Casual ma zobaczyć oddziałującą na psychę, klarowną reklamę, stand w sklepie czy inne i szybko kupić. Gdy zaczyna się sprawdzanie po netach, zastanawianie, analizowanie itd. nic z tego nie będzie, wynik ucieka. Większość z wielomilionowych użytkowników to kompletne ogóry którzy zagrają w 3 gry na generację. To nie jest dla nich takie hobby jak dla wielu tutaj. Nie kupi ich marketing, nie rozpali hype to oleją.

Edytowane przez Arm9_Team
Odnośnik do komentarza

Ludzie do tej pory myślą że na xboxie nie można odpalić uzywek, a każda gra jest w 720p. Przecież w necie też może sobie każdy sprawdzić że to nieprawda ale zły przekaz już poszedł i koniec. Pierwsze wrażenie jest ważne i tego ani Xbox ani WiiU nie miało. Switch? Jak najbardziej. Bardzo dobrze zrobione pierwsze video, potem show w amerykańskiej TV działa na psyche lepiej niż posty wojowników na forumkach. A że bateria może za krótka, że drogie akcesoria, że gier mało? No to nie jest fajne ale jest Zelda, jest hajp i to starczy. Widzę filmik z nowym Marianem już ponad 3mln wyświetleń na YouTubie więc zainteresowanie jest. Czuję że ta konsola wypali, a że jest oparta na tegrze od nvidi to tylko kwestia czasu aż dostaniemy inne modele z lepszymi bebechami, dłuższy czasem działania baterii, większa pojemnością itd.

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...