Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Hahaha, teraz widzę, że na oficjalnej stronie zmienili zapisek o funkcjach płatnego online :D 

 

teraz jest 

 

Online services require a Nintendo Account. Starting in fall 2017, some online services will also require a paid subscription. Paid online service availability may be limited based on location.

 

 

Wcześniej było

 

The paid online service will be available in the U.S., Canada, and Mexico only at launch.

 

Odnośnik do komentarza

Zetta tys sie wczoraj przebudzil? Od chwili gdy oglosili, ze to bedzie handheld z opcja tv bylo wiadomo ze technicznie bedzie to odstawac od current genow bo nie ma mozliwosci by w takim pudelku zamknac moc obecnych stacjonarek

 

Mnie boli poczatkowa cena, tragiczny lineup poczatkowy i platny online

 

Myslalem ze to na start bedzie kosztowalo tysiaczek, obok zeldy bedzie mario i kilka remasterow z wiiu na start a online bedzie za free

Odnośnik do komentarza

Każdy tak myślał Ficek. 

 

Switcha teraz trzeba ciepłym moczem olać bo to jak ta konsola się teraz prezentuje to śmiech na sali. Poczekać do końca roku na Mariana, obniżkę cen i wtedy się można w ogóle zastanawiać czy warto tego szrota brać.

 

Switch Was zayebie? No jasne, swoją chvjowością :reggie:

 

Ta konsola, poza wstępnym sukcesem komercyjnym i lepszą reklamą i marketingiem, jawi się jako równie niszowy sprzęt jak Wii U 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

To nie jest kwestia dużo czy mało tylko adekwatności ceny do zawartości. Bomberman za 200 zł? Chyba 20$? Przecież to popierdółka.

Poza tym lubię wyznawców Nintendo - są gotowi wsadzić ci widły w plecy za jakiekolwiek słowo krytyki a potem i tak nie kupią bo nie stać/mama nie pozwala/kupują akwarium lub samochód :yao: 

Pewnie ja wcześniej kupię...z ciekawości :)

Gdybyśmy żyli bliżej USA to po premierze Słitcza można by wyrwać WiiU za 100$ i ograć co lepsze :)

Odnośnik do komentarza

Czytam tu was i już wiem czemu jestem uczulony na biedotę. Argumenty na to nie czemu ja nie mogę czegoś kupić, tylko udowadnianie jaki sprzet jest slaby i kupia go tylko idioci. No bo przecena za pol roku!. Jedna gra, ktora mozna ograc na wiiu. :rayos:

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi sie ze nie doceniamy troche faktu ze Switch ma na wejsciu odrazu dwa kontrolery i devi moga projektowac gameplay od poczatku pod kanapowego coopa. Wiadomo ze Acti czy EA takiej szpili nie zrobi ale Ubi czy jakies indyczki z ciekawymi pomyslami? Jeszcze jak ale nie za koorwa pelna cene xd.

Odnośnik do komentarza

Ja się wciąż zastanawiam, głównie po świętach mnie du,pa boli jeszcze po tych wszystkich wydatkach i nie spieszy mi się. Ale za te dwa miesiące i dwa przelewy od starego później sytuacja może wyglądać trochę inaczej. Jara mnie to Mario okrutnie, a i pomysł na całą konsolę jest ciekawy, co by tutaj nie mówić. Oby tylko nie odje,bali gały jak z Mini NES-ami i dostępnością sprzętu.

Odnośnik do komentarza

Ficuś piszesz ze słaby line up, ale jak Ty nie miałeś żadnej konsoli Nintendo to kórva - w pierwszym roku dostaniesz goty Mariana, najlepsze karty ever, Zelde ze ja pier.dole, do tego zaraz pewnie smasha z Wii u, ruszy pewnie BC z grami z game cubea. Ja bym brał i całował konsole bo tak naprawdę kto miał wii u to nie ma sensu brać przed Marianem, ale dla nowych w temacie jak Ty to nie ma co płakać ze gierki z Wii u będą bo to są same kosy + zelda czy Marian. Imo nowi powinni brać konsole i nie grymasic - wiadomo ze chciałoby się same nowe tytuły tworzone z myślą o switchu, ale nie jest źle - gier mało ale większość świetne tytuły na 100h.

Odnośnik do komentarza

Rozważam zakup Switch dla Street Fightera i Puyo vs Tetris. Wiem, że praktycznie ten SF2 jest już od lat na 360 i ps3, a PuyoPuyo Vs Tetris mam na PS Vita ale co z tego skoro te gry rządzą. Są ponadczasowe. 


Przy okazji zagram w Zeldę i Xenoblade 2 więc nie jest tak źle z tym gadżetem.


 


Oczywiście nie jestem aż tak przy(pipi)any żeby kupować na premierę poczekam czy rzeczywiście SF2 będzie Exem, a sama konsola nie okaże się technicznie niedorobiona. 


Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...