Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Jako posiadacz Wii U, PS4 i Xbox One, biorę na premierę. Mam w co grać, więc brak gier mi kompletnie nie przeszkadza, choć wcale źle nie jest. Długo też czekałem na nową Zeldę i teraz chcę ją ograć w najlepszej jakości, a ta będzie na Switchu. Cena mogła być mniejsza, ale marudzić nie będę. Chcę by Nintendo się udało i by Switch faktycznie stał się systemem na którym będziemy dostawać wszystkie dobre pozycje z poprzednich konsol przenośnych Nintendo, no i ze stacjonarnych. W końcu chcę dostać prawdziwe poki na stacjonarkę. Nowy Mario będzie na bank wymiatać. Dam zarobić Nintendo, bo kocham ich gry, a Switch bardzo mi się podoba.

 

Jeśli da radę, to będę brał wersję kolorową, plus etui i jakaś folia ochronna. Oczywiści Zelda też będzie brana z konsolą. Cieszą mnie też gry na kartach.

 

Moim marzeniem jest by Retro teraz pracowało nad nowym Metroidem. Ileż ja bym za to dał. Ta gra z miejsca by pozamiatała wszystko z ps4 i xbox one.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

30tlWGJ.jpg

 

ktSzPAA.jpg

 

 

nhGS0s8.jpg

 

xnvrocawl3iz0pgv7azl.jpg

 

sLWyhFl.jpg

 

Pomijając te wszystkie wpadki nadal uważam, że sprzęt sam w sobie jest za je bi sty. Słyszeliście na materiałach wideo jak tablet klika po podłączeniu do niej joyconów? Banderao. Jeszcze będziemy ją całować po stópkach za 1,5 roku, zobaczycie.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Jest to bardzo, BARDZO high-endowy handheld, no ale wystarczyło zrobić w nim TV OUT i zetty już narzekają, że to przestarzała technologia. Ehh.

Eeee, no może bez przesady. Jeżeli faktycznie w środku jest Tegra Maxwell jak ploty donoszą to bebechy mają już blisko 2 lata. Szkoda, że nie Pascal no ale musieliby trochę przyciąć marżę bo nie wyobrażam sobie ceny wyższej niż teraz.

Odnośnik do komentarza

 

Jest to bardzo, BARDZO high-endowy handheld, no ale wystarczyło zrobić w nim TV OUT i zetty już narzekają, że to przestarzała technologia. Ehh.

Eeee, no może bez przesady. Jeżeli faktycznie w środku jest Tegra Maxwell jak ploty donoszą to bebechy mają już blisko 2 lata. Szkoda, że nie Pascal no ale musieliby trochę przyciąć marżę bo nie wyobrażam sobie ceny wyższej niż teraz.

 

 

 

dla mnie może być w środku mój stary, xenoblade 2, zelda i splatoon ziomek jak to wygląda (pipi) na ajfonie za 2,5k nie mam takich czarów

Odnośnik do komentarza

 

 

Jest to bardzo, BARDZO high-endowy handheld, no ale wystarczyło zrobić w nim TV OUT i zetty już narzekają, że to przestarzała technologia. Ehh.

Eeee, no może bez przesady. Jeżeli faktycznie w środku jest Tegra Maxwell jak ploty donoszą to bebechy mają już blisko 2 lata. Szkoda, że nie Pascal no ale musieliby trochę przyciąć marżę bo nie wyobrażam sobie ceny wyższej niż teraz.

 

 

 

dla mnie może być w środku mój stary, xenoblade 2, zelda i splatoon ziomek jak to wygląda (pipi) na ajfonie za 2,5k nie mam takich czarów

 

Nie ma bo nikt nie zapłaci $60 za grę na srajfony ale sprzętowo obecne komóry są mocniejsze. Wiadomo, że licencja nintendo to jest to za co się płaci - nie ma tam żadnego high endu

Odnośnik do komentarza

ehehe

 

qxaGK4r.jpg

 

Switcha używałbym głównie w domu. Tak samo jak używam kieszonki Nintendo. Poza domem używam PSP. Nie wiem czemu tak mam, po prostu Nintendo gierki lubię ogrywać w domowym ciepełku, w skupieniu.

 

Switch jest piękny i basta. Do tego ten mały rozmiar, podoba mi się to! Z negatywów to w zasadzie jeden - wkurzają mnie strasznie ceny akcesoriów. 100 funi za Pro Controller? Poyebało dość mocno. Jakieś tam doniesienia o niestabilnych framerate'ach, aliasingu i innych problemach na razie zlewam. Wierzę że na premierę gierki będą dopieszczone.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Co ciekawe na gafie w temacie dot. użytkowania switcha przygniatająca większość pisze, że będzie konsolki używać jedynie w docku.

Dla mnie to taki bardziej handheld niż stacjonarna konsola. Ciekawy jestem opinii tutaj na forum - w jaki sposób używalibyście głownie konsolki?

Pisza też  Ci co grali na switchu Joy-Cony sa bardzo wygodne oOw sumie nie dziwie się skoro specjalnie sa dostosowane  do tego aby je złapać w cała rękę. Ja zdecydowanie kupuje day one mam gdzieś płacz innych na temat ceny konsoli skoro dadza nam mocne tytuły ktore będa ze sobą konkurować w goty 2017 :D

 

Nawet ten 1 2 switch mi się podoba. 

 

 

Gamestopy w Ameryce wyprzedali wszystkie preordery i sa zasypani e-mailami o kolejne zamówienia :P 

 

To samo jest z Amezon w USA i UK 

Edytowane przez Climber
Odnośnik do komentarza

No, ale z WiiU było tak samo, preordery na premierę sprzętu szybko się wyprzedają, a szczególnie w czasach gdy zwiększa się procent kupowanych rzeczy online. To jak sobie będzie Switch radził poznamy dopiero kilka miesięcy po premierze.

 

Ja kibicuję Switchowi, choćby ze względu na japońskich devów.

Wii U po tygodniu!!!  a tutaj mamy precedens 2 miliony konsol w 24h a już nie ma w największych sklepach.  Zaczynam się martwić o Polskę. No i najważniejsze reggie powiedział,że maja naprawdę dużo gier które pokażą.

 

http://tendoswitch.com/legend-of-zelda-breath-of-the-wild-confirmed-to-have-hd-rumble-support-used-when-firing-arrows-with-bow/

 

The Legend of Zelda bedzie miec HD Rumble :D

Edytowane przez Climber
Odnośnik do komentarza

Ludzie szukają czegoś nowego i dlatego tak olbrzymie zainteresowanie.

Na E3 zapewne zapowiedzą porty smasha, bayo 2 i xeno x - z takimi grami + mario na święta powinni spokojnie sprzedać 10 milionów.

Co ty cpiesz to ja nawet nie :yao:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...