Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli wiatraka w trybie handhelda nie ma, to jest dobrze. Co do odpowiedzi @chrno odnośnie wibracji wiatraku, miałem zgoła co innego na myśli - jest różnica jak czujesz, że na ręku masz ten chodzący wiatrak na maxa i to są te "wibracje" to miałem na myśli, a jeśli chodzi o wibracje wbudowane w kontrolerze to jest ok i wiem, na czym to polega. Jak masz PS4 czy cokolwiek inny sprzęt, który załącza mocne obroty wentylatora to przyłóż rękę do tej konsoli i sprawdzisz o co mi chodziło z tym wiatrakiem na Switch. A skoro aphromo napisał, że w trybie handheldowym nie będzie się włączało to tym bardziej nie było tematu i jest to dobra wiadomość  :lapka:

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Jeżeli wiatraka w trybie handhelda nie ma, to jest dobrze. Co do odpowiedzi @chrno odnośnie wibracji wiatraku, miałem zgoła co innego na myśli - jest różnica jak czujesz, że na ręku masz ten chodzący wiatrak na maxa i to są te "wibracje" to miałem na myśli, a jeśli chodzi o wibracje wbudowane w kontrolerze to jest ok i wiem, na czym to polega. Jak masz PS4 czy cokolwiek inny sprzęt, który załącza mocne obroty wentylatora to przyłóż rękę do tej konsoli i sprawdzisz o co mi chodziło z tym wiatrakiem na Switch. A skoro aphromo napisał, że w trybie handheldowym nie będzie się włączało to tym bardziej nie było tematu i jest to dobra wiadomość  :lapka:

Jeśli ten wiatrak zapobiegnie Throttlingowi, czyli procederowi, gdzie przez zbyt wysoką temperaturę, procesor działa z niższym taktowaniem, to ja jestem na tak. Jeśli się odpali raz na jakiś czas to nie mam nic przeciwko, widziałem Throttling w laptopach i w telefonach/tabletach - wolę wiatrak czasem niż przegrzewanie i zwolnienia/spadki animacji.

Odnośnik do komentarza

32 GB na tej konsolce to dalej jest wielkie nieporozumienie, oczy mi się powiększyły jak zobaczyłem ile taki DQ wymaga miejsca na dysku. Ja wiem, że są karty sd ale to i tak to są dodatkowe koszta, które jesteś zmuszony do kupna, bo gier Ci nie pomieści, Link też swoje waży, bo jakby nie mówić 13 gb to sporo.

Odnośnik do komentarza

 

hentai miami 3? jedynka i dwojka? nowe IP? cokolwiek by to nie bylo - devolver znaczy jakosc :fsg: 

 

bardzo ciesza te informacje o prostym portowaniu gier, to moze dobrze wrozyc na przyszlosc i jelsi nawet capcom sprawdza czy rengine bedzie dzialac na switchu to cos jest na rzeczy. Plus ta prawdopodobna trylogia (ew sama trojka) DkS... no moze byc ciekawie. Byle do e3 bo czuje ze wtedy Nintendo sprobuje zaorac 

Odnośnik do komentarza

32 GB na tej konsolce to dalej jest wielkie nieporozumienie, oczy mi się powiększyły jak zobaczyłem ile taki DQ wymaga miejsca na dysku. Ja wiem, że są karty sd ale to i tak to są dodatkowe koszta, które jesteś zmuszony do kupna, bo gier Ci nie pomieści, Link też swoje waży, bo jakby nie mówić 13 gb to sporo.

No tak, bo nagle cyfrowe wersje gier będą dużo tańsze od pudełkowych... To 25,9GB spokojnie wystarczy na indyki i gry z VC (nes-n64).

Odnośnik do komentarza

Niech wypuszczą REmaki wszystkie, 0, 1, zaraz 2. To będę nawet do kościoła zabierał...

 

P.S. Tak, są karty SD ale są to KARTY SD a nie ichnie jakieś badziewie. SD można wyrwać za sensowne pieniądza. Tak, 32gb to lipa ale przynajmniej ta rozbudowa to będzie i tak najtańsza rzecz którą kupisz, może poza folią. Źle nie jest. Drugie 32gb Samsunga wyrwiesz poniżej 50 zł.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

 

32 GB na tej konsolce to dalej jest wielkie nieporozumienie, oczy mi się powiększyły jak zobaczyłem ile taki DQ wymaga miejsca na dysku. Ja wiem, że są karty sd ale to i tak to są dodatkowe koszta, które jesteś zmuszony do kupna, bo gier Ci nie pomieści, Link też swoje waży, bo jakby nie mówić 13 gb to sporo.

No tak, bo nagle cyfrowe wersje gier będą dużo tańsze od pudełkowych... To 25,9GB spokojnie wystarczy na indyki i gry z VC (nes-n64).

 

Nawet gry z Gacka spokojnie pomieści.

Odnośnik do komentarza

Na początku kręciłem nosem na wersję Neon ale tutaj kozacko wyglada. No nic, wezmę szaraka a w przyszłości kupi się jakies żarówiaste joycony za dużo pieniędzy.

Mam dokładnie tak samo. Do tego stopnia, że będę wmawiał przy odbiorze, że brałem online wersję kolorową i musiał być jakiś problem techniczny  :reggie:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przegląd wagi wybranych gier cyfrowych na Switcha:

- The Legend of Zelda: Breath of the Wild 13.4 GB
- Puyo Puyo Tetris 1.09 GB
- I Am Setsuna 1.40 GB
- Nobunaga’s Ambition 5 GB
- Mario Kart 8 Deluxe 7 GB
- Snipperclips 1.60 GB
- Dragon Quest Heroes I·II 32 GB (SD card required)

Ź: http://gonintendo.co...e-size-round-up

Cztery duże gry 3rd party (o ile tyle wyjdzie yao.png) i 128gb pełne. 

Odnośnik do komentarza

nie, bierz smialo, idealna gra dla beki przy alkoholu 

 

dojenie krowy, gapiac sie prosto w oczy jakiejs nietrzezwej doopie? obama, skonczy sie to na dojeniu czegos innego :cool:

 

Wiesz, ja już żonaty. Stary jestem. Dzieci zaraz. Zobaczę, lubię takie badziewia czasem. Mieliśmy kiedyś imprezę, gdzie gwiazdą było Wii Sports czy jakoś tak i deska - skakaliśmy na skoczni. Także ten tego ;-)

 

Trochę tak. Chociaż sam się zastanawiałem. Tu masz za 169 zł: https://playergames.pl/gry-nintendo-switch/6519-nintendo-switch-lewy-joy-con.html

 

Podziękował. Przy czym staram się znaleźć wszycho w jednym sklepie i z odbiorem w Wawie, nie chce mi się czekać na wysyłkę. Liczę, że ta konsolka będzie również takim przenośnym Wii - bo jednak jest kupa ludzi którzy nie grają, a przy Wii bawią się świetnie. Tak jest mimo, że tego nie chcecie ;-)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przegląd wagi wybranych gier cyfrowych na Switcha:

 

- The Legend of Zelda: Breath of the Wild 13.4 GB

- Puyo Puyo Tetris 1.09 GB

- I Am Setsuna 1.40 GB

- Nobunaga’s Ambition 5 GB

- Mario Kart 8 Deluxe 7 GB

- Snipperclips 1.60 GB

- Dragon Quest Heroes I·II 32 GB (SD card required)

 

Ź: http://gonintendo.co...e-size-round-up

 

Cztery duże gry 3rd party (o ile tyle wyjdzie yao.png) i 128gb pełne. 

 

To kupuj pudełka, zamiast cyfry. Jaki masz problem? Na PS4 i XO wystarczą obecnie 3/4 gry z patchami i 500GB (sorry 360) jest zapełnione. Na Switchu z kolei nic nie musisz instalować (oprócz patchy rzecz jasna) więc to narzekanie jest chyba tak dla zasady  :reggie:

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Szczerze to bardzo dobry wynik zwłaszcza, że w środku też niby są te haptyczne wibracje, żyroskop, NFC i inne pierdy. Dodatkowo na pudełku wyczytano, że pada można synchronizować z konsolą nie tylko za pomocą przycisku ale wystarczy podpiąć go jednokrotnie kabelkiem USB. 

Odnośnik do komentarza

zalogujcie się na swoje konto nintendowskie (przez maila, nie przez nnid bo inaczej sie nie da (przekierowuje na zmiane hasla, wtf)) na https://accounts.nintendo.com/

 

i wpiszcie sobie sensowne User ID, żebyście nie mieli potem czegos w s tylu KruczyKruczLat15 czy Ragusssssss :)

Się udało przy 500 potwierdzeniach kodami. NemoKOF aka nemokof claimed!

 

EDIT: To jak z DualShockami - wygodna rzecz.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...