Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Mocy chyba na WiiU za mało. Na Wii może starczy, jest taki handheld z Windowsem - GPD-Win który sobie z Wii radzi (większość chodzi). Natomiast na żadnym procesorze ARM nie da się emulować Wii z pełną prędkością do dziś. No ale może samemu Ninny uda się to jakoś przeskoczyć. Kupiłem tego GPD-Win bo chcę zagrać w Galaxy 1 i 2 w podróży.

Odnośnik do komentarza

Myślicie że dadzą vc wiiu/wii czy raczej starszych konsol gc itd.? Ja wolałbym ta pierwsza opcje z vc na zasadzie bc z XO gdzie regularnie w sklepiku lądują kolejne wrzutki z grami, siła rzeczy bez wsparcia dla fizycznych kopii gier.

Wii u bankowo nie dadzą. Po to tez dojenie na remasterach będzie grane.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mi z gier na WiiU brakuje tylko jakiegoś platformera 2d,więc coś takiego bym chętnie przygarnął. Marzy mi się jeden z dwóch zestawów w 1080p:

1. NSMB Wii + NSMB2+ NSMB WiiU + LuigiU

2. DKC Returns + dodatkowe levele DKCR 3DS + Tropical Freeze

 

Ewentualnie jeszcze Super Smash Bros 4 Deluxe (wszystkie tryby zarówno z WiiU jak i 3DSa + wszystkie DLC + Ice Climber + filmiki jak w Brawl)

Odnośnik do komentarza

Jak dadzą VC z GC to jest i szansa na gry z Wii które jest niewiele mocniejsze. Chyba ,że takie cudo dopiero za parę lat na "New Switch" analogicznie do sytuacji z grami ze SNESa na 3DS. 

 

Ja bym chętnie przygarnął wszystkie lepsze gierki od Nintendo z WiiU na Switcha. Nie miałem tej konsoli to chętnie teraz nadrobię. Wydaje mi się ,że samo Nintendo będzie chętnie to wydawać bo WiiU sprzedało się żenująco słabo jak na tyle lat bycia na rynku. 

Odnośnik do komentarza

na szczescie nie ma za duzo tych gier na ktorych moga z nas doic kaske

Nie przesadzajmy - trochę tych dobrze ocenianych ekskluzywów prócz Breath of the Wild, Mario Kart 8, czy Splatoon, się pojawiło na Wii U:

Super Mario 3D World, Super Smash Bros., Bayonetta 2, Pikmin 3, Xenoblade Chronicles X, Tokyo Mirage Sessions #FE, Pokken Tournament, New Super Mario Bros U, Donkey Kong Country: Tropical Freeze, The Wonderful 101, Yoshi's Wooly World, Super Mario Maker, Paper Mario: Color Splash, Hyrule Warriors, Project Zero: Maiden of Black Water, i kilka innych.

 

Choć niektóre tytuły straciłyby trochę ze swojego uroku po przeportowaniu. Pierdołki w SM3DW typu platformy ze śmigłami, które wprawiamy w ruch dmuchając na gamepad, lub odskakujące ze strachu małe goombasy po krzyknięciu "bu!", czy specjalne platformy reagujące wyłącznie na dotyk, i tym podobne mechaniki wykorzystujące asynchroniczną rozgrywkę z nietypowym gamepadem. Niby nic takiego, a jednak takie smaczki także budują fun płynący z gry. (Chyba dobrym namacalnym przykładem będzie Rayman Legends - porty na pozostałe platformy nie są już tak dobre jak oryginał z Wii U).

 

I co wy ciągle z tymi odgrzewanymi kotletami?

Czemu nie Bayonetta 3? Albo Captain Toad 2? Pikmin 4? Pokken Tournament 2? New Super Mario Bros Switch? Nowy Donkey Kong Country?

Czemu nie chcecie nowych kontynuacji i nowych produkcji?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dokładnie - akurat z Wii u to mają co portowac i będzie z tego kasa bo dwa marian, smash, pokemony czy pikmin to jest dwie minuty roboty i ponad 1mln sprzedanych kopii. Xcx przed XC2 tez pewnie kopsą - poprawia tylko 60 klatek i trochę online i płać piękny kawalerkę 200 zł.

Co jak co, ale Nintendo potrafi doic, a fakt ze wii u miało 15 osób na świecie tylko sprzyja takiej praktyce.

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Tak między bogiem, a prawdą, to podczas ostatniego Directa sporo pokazano. To nie jest tak, że zobaczyliśmy dotychczas logo, bohaterów i tyle.

 

Może jakieś demo?

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

wiadomo jaki model planuje N dla arms po premierze? nowe postaci co jakiś czas za kilka dolków/większe dlc w dłuższych odstępach czasowych? 

 

dzisiaj zdałem sobie sprawę, że w ciągu niecałych 3 miesięcy od czasu kupna switcha, pomiędzy zeldą a mk8d mam więcej nabitych godzin niż przez 2 lata posiadania wiiu. dobra konsola, dobre gierki.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus



Podobno najlepsza część. W trójkę pograłem kilka godzin, ale odpuściłem. Jakoś tak stylistyka nie do końca mi pasowała. Pograłby w jakieś FFTA3, ale na to raczej szans nie ma, więc może kiedyś tym się zainteresuję.

 

Chociaż przyznam, że mechanika wygląda całkiem nieźle.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...