Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

To nie pierdziel Rayos że od poczatku Skyrim pokazywany był w wersji na Switcha, a pokazywanie gamepleyu nałożonego w post produkcji jest jeszcze gorsze niż trailer z bullshotami. Z resztą według df Skyrim wyglada bardzo dobrze na switchu ale nie tak dobrze jak ten offscreen z premierowego trailera. Idę o zakład że gampley dooma nie pochodzi z wersji na switcha.

 

Wgl po co ja się produkuje przecież Doom i inne gry bethesdy nikogo na switchu.

Wolf ma premierę w tym samym dniu co Mario ale to byłby pojedynek gdyby wyszedł równo z dużymi konsolami :obama:

Edytowane przez kes
Odnośnik do komentarza

No nie wiem, ja tam się cieszę. Doom i Wolf 2 akurat odpowiadają mi bardziej na Switcha, niż Fify czy AC (który jeszcze na Switchu w jakiejkolwiek odsłonie nie wyszedł). Zresztą koncepcja konsoli do takowych Shooterów, myślę że się bardzo dobrze nadaje. 

 

Dla mnie pozytywne zaskoczenie na ostatnim ND. 

Odnośnik do komentarza

http://www.ultima.pl/ct/nintendo-switch/sprzet/konsole/konsola-nintendo-switch-red-mario-odyssey-edition

 

Ta cena... POYEBAO.

 

1759zł

1759zł

 

:yao:

Edytowane przez ireniqs
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Za to limitka Xeno 2 w całkiem niezłej cenie patrząc na sklepy zagraniczne. 400zł. :) Mam nadzieję że nawet i taniej będzie w innych sklepach u nas.

 

Szkoda tylko że: Produkt chwilowo niedostępny. :yao:

 

W powerplay Switch z Marianem też za 1750zł. Ja odpadam. Taniej wychodzi kupić oddzielnie grę i konsolę w pudle. Futerału nie widać więc :lapka:

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Ten bundle switcha z marianem wychodzi chyba drozej lub tak samo jak premierowy z zelda a mamy pol roku konsole na rynku xd

 

Na zachodzie to pewnie w ogole beda cyrki pod koniec pazdziernika, podejrzewam, ze jakby ktos wystawial w przeliczeniu za 2500zl taki bundle z dostepnoscia od reki to by poszly wszystkie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...