Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

gamespot tez nagral:

 

https://www.gamespot.com/videos/doom-on-switch-gameplay/2300-6440979/

 

opinie w sieci pozytywne :obama: 

 

 

Doom on Nintendo Switch is promising. It shows that with enough work from a dedicated developer, current-gen games can make their way to the hybrid portable. It's also a strong show of support for the console from Bethesda -- one of the biggest third-party developers in the industry. It's still too early to say how good the port will be, but what we've seen so far is a good start. Hopefully, Bethesda can stick the landing and offer Switch owners a Doom experience that looks good from every angle -- handheld mode, tabletop mode and of course, console mode.

 

https://www.engadget.com/2017/09/21/doom-for-the-nintendo-switch-feels-exactly-like-it-s-supposed/

Odnośnik do komentarza

copper mimo wszystko porusza ciekawa kwestie - a mianowicie odbioru czym jest switch, jest to pierwsza w swiecie hybryda stacjonarki z przenosniakiem i tu juz na etapie koncepcji pojawil sie problem dla niektorych jak np dla niego

 

nie bez powodu mowi sie, ze jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego, az tak drastycznie nie dziala to ze switchem ale wiadomo, ze w porownaniu do stacjonarek jest za slaby (co logiczne bo bebechy trzeba upchac w malym miejscu), a w porownaniu do rasowych przenosniakow za duzy i mniej poreczny

 

dlatego gracz stricte nastawiony na jeden typ rozgrywki moze byc rozgoryczony, no ale takie sa konsekwencje tej formy urzadzenia przybranego przez niny, zachowujac dalej hybrydowosc nie dalo sie tego zrobic sporo lepiej. Mnie ta koncepcja kupuje, swiat widac tez to w wiekszosci lyka bez popity jak do tej pory

Odnośnik do komentarza

IGN

 

 

But at least in terms of Doom’s already excellent campaign, the Switch version is shaping up to be a great way to play. Even if its potentially rougher edges remain to be seen, I was surprised with just how good it felt. Rest assured, no matter the screen size, Doom is Doom.

 

http://www.ign.com/articles/2017/09/21/doom-on-switch-is-definitely-still-doom

Odnośnik do komentarza

 

Heh, skoro to nie handheld, a wersje gier ze stacjonarek ma najgorsze i nie wszystkie to niezły się rysuje wizerunek całej konsoli :lapka:

 

Nie to co vita, której jestes wyznawcą co? :lapka:

 

 

No vita to handheld i ma handheldowe gry, więc wszystko się zgadza :lapka:

 

Według ciebie to switch to nie handheld, czyli co, huiowy handheld, huiowa stacjonarka, ale konsola zayebista, nie? :reggie:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

No vita to handheld i ma handheldowe gry, więc wszystko się zgadza  :lapka:

 

 

Switch też i co teraz. Ja wiem koper, że duże, "stacjonarne" gry na Vicie skończyły się po tym, jak Sony wysr,ało kilka miernych gierek i jednego Wipeouta, ale to nie znaczy, że u konkurencji nie można mieć i typowo przenośnych gier (heloł? pokemony? animal crossing? monster hunter? jRPGi? milion indyków) jak i produkcji i walorach dużych konsol jak Xenoblade 2, Super Mario Odyssey czy BOTW.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

copper mimo wszystko porusza ciekawa kwestie - a mianowicie odbioru czym jest switch, jest to pierwsza w swiecie hybryda stacjonarki z przenosniakiem i tu juz na etapie koncepcji pojawil sie problem dla niektorych jak np dla niego

 

nie bez powodu mowi sie, ze jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego, az tak drastycznie nie dziala to ze switchem ale wiadomo, ze w porownaniu do stacjonarek jest za slaby (co logiczne bo bebechy trzeba upchac w malym miejscu), a w porownaniu do rasowych przenosniakow za duzy i mniej poreczny

 

dlatego gracz stricte nastawiony na jeden typ rozgrywki moze byc rozgoryczony, no ale takie sa konsekwencje tej formy urzadzenia przybranego przez niny, zachowujac dalej hybrydowosc nie dalo sie tego zrobic sporo lepiej. Mnie ta koncepcja kupuje, swiat widac tez to w wiekszosci lyka bez popity jak do tej pory

Podpisuję się pod tym, to tak jakby inny target, przy Wii było sterowanie ruchem, tutaj mamy świetnie zaprojektowany kompromis, dla mnie bomba. Bardziej razi mnie półgeneracja, którą zafundowało nam Sony z Microsoftem.

Odnośnik do komentarza

czyli copper co? niny powinno wydac konsole o gabarytach vity ale o mocy ps4pro zeby nie bylo wstydu, ze to chuyowy handheld i slaba stacjonarka tak?

 

do mnie biblioteka dotychczasowa switcha to idealne polaczenie obu swiatow, nawet multiplayerowe pozycje jak mk8d czy splatoon2 sa GENIALNE przenosnie z uwagi na dlugosc pojedynczego meczu (ok 3min) bo takiego rajda w destiny to bym raczej majac konsole w dloni nie robil

Odnośnik do komentarza

Pewnie, że fajnie jak jedna konsola będzie miała i takie gry i takie, póki co to ma tylko porty z największej porażki nintendo

 

Całe dwa, MK8 DX i Pokken DX, obie z dodatkowa zawartoscia ktorej na Wii U nie ma i lepiej dzialajace.

 

 

najgorsze wersje gier ze stacjonarek, tutaj tkwi mój problem i tylko tutaj. 

 

skyrim prezentuje sie bdb

Doom równiez.

NBA 30 fps zamiast 60, tak to to samo co na current genach pomijajac uproszczenia w grafice, za to mozesz grac w samolocie

rocket league dokladnei to samo co reszta konsol pomijajac graficzke

o czyms zapomnialem? 

 

indyki oczywiscie pomijam, ale wiadomo, ze sa lepsze na switchu bo mobilne

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Hmm, sorry, ale patrzę na mojego Switcha z Isaaciem, Cave Story, PuyoPuyo Tetris, Shovel Knightem, Wonder Boyem, nowym Soniciem czy Minecraftem i nie wiem, o co ci chodzi. Dobre porty, sprawdzają się w formie zarówno przenośnej jak i stacjonarnej, serio, nie wiem do czego zmierzasz. A tekst o portach z największej porażki nintendo szanuje, tabloidy by się tego nie powstydziły xD.

 

Dla mnie BOTW i MK8 mogłyby wyjść nawet na menela spod sklepu, jakoś nie zmienia to faktu, że to super giery. 

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dla mnie to ta stacja dokująca powinna dawać tej konsoli więcej powera, sama konsola w wersji przenośnej mogła być słabsza. Wtedy to by miało sens i faktycznie byłoby "hybrydą", a nie tabletem z wyjściem hdmi xD Mi po prostu jako fanowi handheldów (gb[a], ds, 3ds, psp, vita) nie podoba się takie "hui wi co". 

Odnośnik do komentarza

Według ciebie to switch to nie handheld, czyli co, huiowy handheld, huiowa stacjonarka, ale konsola zayebista, nie? :reggie:

Nie jest ani tym, ani tym jest tzw. hybrydą za słownikiem języka polskiego

 

hybryda

1. połączenie w jedną całość różnych części, składników

 

Nie rozumiem twojego zapieczenia na tym punkcie, nawet nie napisałem zdania na temat tego czy switch jest zaje.bisty a ty oczywiście musiałeś sobie już dopowiedzieć coś czego spod mojej klawiatury nawet nie zobaczyłeś. Nie rozumiem też tego hejtowania z góry switcha skąd wiesz, że ch,ujowe jak nawet na tym nie grałeś, nie masz konsoli? Odpalam Króliki na kiblu pyk rundka zagrana wracam do życia, mam chwile w podróży odpalam MK 8 i jadę kilka okrążeń na dwóch joyconach z kolegą obok, chce się wyczilować w łożku z grą to odpalam Zeldę i słuchawki i wsiąkam w ten świat a jeśli mam ochotę to podlączam konsole do docka i gram (odkąd kupiłem switcha nawet raz nie włączyłem go na TV jeszcze). To tak jakbyś hejtował ludzi, którzy oglądają netflixa/youtube na kiblu albo w trakcie podróży przecież mogą oglądać filmy/seriale na TV - dlaczego to robicie ludzie? JA SIĘ WAM PYTAM. 

 

No vita to handheld i ma handheldowe gry, więc wszystko się zgadza :lapka:

A switch ma i tak i takie. Nie widzę problemu w tym, że ktoś będzie chciał kupić sobie Dooma żeby pozabijać demony na kiblu albo odpali sobie jakieś gierki pokroju Fast RMX, MK 8, Splatoona 2 na kilka rundek. Zresztą gry i konsole nadal w takim tempie będą się sprzedawać to dostaniesz wszystkie gry świata zrobione w wersji na switcha.

Odnośnik do komentarza

Nie podoba ci się mocniejsza Vita z tv outem i grami Nintendo, ooooooooookaaaaaaay xD

 

Masz rację, japońskie shovelware z cycami na Vitę lepsze. No sorry kolego, ale w sytuacji gdzie sam przyznajesz, że jesteś fanem Vity, która od kilku lat jest domem lepszych bądź gorszych portów gier indie, a średnio ci się widzi konsola, która ma te same gry Indie tylko w lepszej jakości, plus gry Nintendo i jakieś doomy i inne Fify?

 

Nie rozumiem.

 

W takim razie jaki jest wizerunek Vity? Ona ma jakiś wizerunek?

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

vita miala handheldowe gry xddddd same indyki do ogrania nawet na pralce i jakies shumpy z kkw (ktore i tak pewnie zaczna zaraz wychodzic na switcha bo ten rok to rok smierci vity nawet w kochanej japonii), to co serwowalo sony jak jeszcze nie wyrzeklo sie tej konsoli to przeciez byly (pipi)vva w 100% stacjonarne tytuly bo taki mieli pomysl na sprzet - uncharted, killzone, deale na call of duty, assassins creed

 

nie ma nawet grama powodu by mowic, ze vita byla lepszym handheldem niz bedzie switch, oczywiscie switch ma pol roku, a vita juz z chyba 5 lat wiec wiadomo, ze w walce na biblioteke tytulow wygrywa jeszcze soniacz ale pewnie do roku to bedzie juz deklasacja patrzac jak swiat zakochal sie w tej hybrydzie

Odnośnik do komentarza

Dokładnie, pomijąc fakt, że 99% tego co jest na vicie można ograć na PS3/PS4 na dużym ekranie więc ciekawi mnie ile procent z tych gier koper jednak wybrał gorsze wersje w dajmy na to 30 fpsach zamiast 60 na stacjonarce. 

poprawiam, przeciez juz chyba tylko w killzone'a mercenary nie zagrasz na ps3 lub ps4, a tak kazda gra dostepna na tych konsolach W NAJLEPSZEJ wersji, a copper ogrywal je w NAJGROSZEJ mozliwej

Odnośnik do komentarza

Dokładnie, pomijąc fakt, że 90% tego co jest na vicie można ograć na PS3/PS4 na dużym ekranie więc ciekawi mnie ile procent z tych gier koper jednak wybrał gorsze wersje w dajmy na to 30 fpsach zamiast 60 na stacjonarce. 

 

Dużo gier z PS4/vita ma jednak multibuy i można było je faktycznie ogrywać tak, jak powinno to wyglądać na zniczu :reggie:

 

@Ficek, vita ma fhui dungeon cralwerów, tactical rpgów, visual novel typu danganronpa, które są świetnymi grami, a to, że się zaczęły potem wszystkie masowo ukazywać na PS4, bo vita okazała się porażką to chyba nie zmienia faktu, że na vicie te gry są. Ponoć super jak wychodzą nowe gry na znicza, kogoś by zabolało jakby ostatni remake metroida wyszedł nie tylko na 3dsa? 

 

 

@Bluber - kupuję i gram przede wszystkim w gry, które były pisane z myślą o vicie, typu danganronpy, zero virtue trilogy, przeportowane prawie bez zmian na ps4, bo się super sprzedaje. Nie kupuję wszystkiego na vitę "bo to vita"  

Edytowane przez Copper
Odnośnik do komentarza

ale copper przeczysz sam sobie teraz - chwile temu miales beke ze jak mozna cos multiplatformowego ogrywac na switchu bo to najgorsza wersja, a to samo robisz z vita i 99% jej biblioteki bo na ps3 i ps4 dostepne sa lepsze wersje danej gry

 

dlatego pisalismy, ze super jak sa porty gier na switchu (mimo ze tez nie jaram sie doomem na przenosniaku) bo to tyko zwieksza wybor i sam decydujesz na czym i kiedy w to zagrasz, co Ty tez negowales, a teraz nagle piszesz, ze nie zmienia to faktu, ze na vicie tez sa te gry

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...