Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

To teraz ja nie rozumiem.

 

Gry w crossbuyu Na Vite/PS4 są cacy i okej.

 

Ale gry, w które na Switchu, na JEDNYM sprzęcie możesz grać i przenośnie i TV bez najmniejszego problemu

 

już nie są fajne?

 

:notsure:

 

No są fajne, bo w crossbuyu na vicie grasz na tyle na ile vita pozwala, a na ps4 na tyle na ile ps4 pozwala, na zniczu masz jeden hui, nie wiem czego Ty nie czaisz xD przecież napisałem, że znicz byłby spoko, gdyby był mocniejszy w trybie stacjonarnym

 

@Ficek, przeczę sam sobie, że lubię grać na handheldzie w gry typowo handheldowe, jak na zniczu nie ma takich gier? Danganronpa na znicza? Advance Wars? Fire Emblem? Ni ma. Robi się? To fajnie, ale póki co ni ma. 

Edytowane przez Copper
Odnośnik do komentarza

No to wyobraź sobie, że takiego Odin Sphere wole ogrywać na Vicie jadąc do pracy niż siadając przy TV w domu. Dlatego granie w róznych trybach handheld/tv oraz granie w róznorakie porty, wykastrowane wersje i tego typu rzeczy nie jest dla mnie żadną ujmą na honorze o ile po prostu mam na konkretny tytuł w takiej formie ochotę. 

 

Odnieś się w takim razie do argumentów na poprzedniej stronie skoro tak bardzo chciałeś od mnie merytorycznej dyskusji. 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie to ta stacja dokująca powinna dawać tej konsoli więcej powera, sama konsola w wersji przenośnej mogła być słabsza. Wtedy to by miało sens i faktycznie byłoby "hybrydą", a nie tabletem z wyjściem hdmi xD Mi po prostu jako fanowi handheldów (gb[a], ds, 3ds, psp, vita) nie podoba się takie "hui wi co".

Z tym się mogę zgodzić, że dock powinien dawać kopa, jeśli chcieli utrzymać niską cenę to mogli dać docka z kopem osobno do kupienia za 150e powiedzmy, który podbijałby rozdziałkę do 1080p, a klatki razy 2.

Odnośnik do komentarza

No są fajne, bo w crossbuyu na vicie grasz na tyle na ile vita pozwala, a na ps4 na tyle na ile ps4 pozwala, na zniczu masz jeden hui, nie wiem czego Ty nie czaisz xD przecież napisałem, że znicz byłby spoko, gdyby był mocniejszy w trybie stacjonarnym

Wiesz w pewnym sensie w docku jest "mocniejszy" bo dzięki zasilaniu dostajesz np większą rozdziałke (w Zeldzie 900p w docku vs 720p w handheldzie)

 

Ale już chyba wiem o co ci chodzi, kupując grę na storze w cross-buy możesz grać na PS4 w FHD i 60 fpsach a na Vicie przenośnie w wersje w 30 fpsach itp i tego byś chciał na switchu ale wiesz nie każda gra na PS4/PS3/Vite oferuje cross-buy to raz, dwa kupisz grę w pudełku na Vitę to juz na PS4 nie zagrasz i wtedy musisz wybierać. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

No to wyobraź sobie, że takiego Odin Sphere wole ogrywać na Vicie jadąc do pracy niż siadając przy TV w domu. Dlatego granie w róznych trybach handheld/tv oraz granie w róznorakie porty, wykastrowane wersje i tego typu rzeczy nie jest dla mnie żadną ujmą na honorze o ile po prostu mam na konkretny tytuł w takiej formie ochotę. 

 

Odnieś się w takim razie do argumentów na poprzedniej stronie skoro tak bardzo chciałeś od mnie merytorycznej dyskusji. 

 

No, ale jak kupisz odin sphere w multi buyu to możesz ogrywać wykastrowaną wersję i super wersje w zależności od potrzeb, na zniczu jesteś skazany na tę wykastrowaną wersję cały czas. Z tym mam problem. 

Odnośnik do komentarza

@Ficek, przeczę sam sobie, że lubię grać na handheldzie w gry typowo handheldowe, jak na zniczu nie ma takich gier? Danganronpa na znicza? Advance Wars? Fire Emblem? Ni ma. Robi się? To fajnie, ale póki co ni ma. 

ta konsola ma pol roku, ile twoich kochanych gierek z vity tak bardzo handheldowych bylo dostepnych po 6 miesiacach? jak pisalem wczesniej - bez sensu jest porownywac biblioteke konsoli ktora ma 6 lat z taka co ma jest 12 razy krocej na rynku

 

co to docka to racja - jak pisze wariat - dock z super moca dajacy wiecej klatek i do kupienia osobno by utrzymac cene bylby spoko opcja, moze sie czegos takiego doczekamy? bo switch pro to raczej kwestia kiedy, a nie czy

Odnośnik do komentarza

Ale kwa nie ma żadnej wykastrowanej wersji typie :facepalmz: 

 

Porównaj sobie switcha handheld mode do Vity i docked mode do PS4.

 

Przykładowy scenariusz, oparty o FE Warriors:

 

przenośnie masz gierkęw 720p@30fps

stacjonarnie masz 1080p@30fps ALBO 720@60fps (można wybrać).

 

Zawartość ta sama w obu trybach, stacjonarnie chodzi lepiej.

Czym to sie kwa różni od Twojego przykładu? 

Odnośnik do komentarza

 

No to wyobraź sobie, że takiego Odin Sphere wole ogrywać na Vicie jadąc do pracy niż siadając przy TV w domu. Dlatego granie w róznych trybach handheld/tv oraz granie w róznorakie porty, wykastrowane wersje i tego typu rzeczy nie jest dla mnie żadną ujmą na honorze o ile po prostu mam na konkretny tytuł w takiej formie ochotę. 

 

Odnieś się w takim razie do argumentów na poprzedniej stronie skoro tak bardzo chciałeś od mnie merytorycznej dyskusji. 

 

No, ale jak kupisz odin sphere w multi buyu to możesz ogrywać wykastrowaną wersję i super wersje w zależności od potrzeb, na zniczu jesteś skazany na tę wykastrowaną wersję cały czas. Z tym mam problem. 

 

ja mam odin sphere w pudelku na vicie, powiedz mi jak go odpalic na ps4?

Odnośnik do komentarza

 

 

 

No są fajne, bo w crossbuyu na vicie grasz na tyle na ile vita pozwala, a na ps4 na tyle na ile ps4 pozwala, na zniczu masz jeden hui, nie wiem czego Ty nie czaisz xD przecież napisałem, że znicz byłby spoko, gdyby był mocniejszy w trybie stacjonarnym

 

 

 

 

Patrząc na listę gier cross buy, w które można grać na Vicie i na ps4, zamiast pisać, na ile jedno i drugie pozwala, lepiej chyba zakończyć na tym, że gra się w to, co chu,ja pozwala xD

 

 

Undertale

Volgarr

Mutant mudds

Steamworld Heist

Downwell

Axiom Verge

Crypt of the necrodancer

A boy and his blob

Bastion

Super Meat Boy

Hatoful Boyfriend

Journey

Hotline Miami

Olli Olli 2

Retro City Rampage

Fez

Soundshapes

 

 

God damn, dobrze że jest ta opcja, dzięki temu Undertale, Fez i Hotline Miami 2 mogą rozwinąć skrzydła na PS4. Aż plejkę muszę łańcuchem do ziemi przywiązywać, tak rozwija skrzydła xD. Mam wrażenie, że żyjesz w rzeczywistości pełnej gier na Vite, które po przeniesieniu na PS4 nagle uzyskują 3 wymiar, 60 fps i robienie loda xD.

 

To wiesz co, ja wolę jednak Switcha i granie w Izaacka czy Mario Odyssey zarówno na kiblu jak i na TV, jak mi wygodniej :cool::czesc:

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Najpierw pewnie wyjdzie wersja Switcha bez docka. 

 

Później z wbudowanymi na stałe joyami i lepszą baterią, bez docka.

 

Na koniec wersja X, Pro z dockiem.

teoretycznie kompatybilnosc moga zachowac w wersji pro bez problemu:

- dock pro bedzie dawac wiecej mocy, switch pro przenosny bedzie mial pojemniejsza baterie i bedzie pozbawiony kaganca na gpu i cpu

- dotychczasowi uzytkownicy dostana up do softu i switch przenosnie tez bedzie bez kaganca ale bedzie sie pewnie rozladowywal po godzinie, na tv nie bedzie roznicy wiec albo beda musieli sie z tym pogodzic albo kupic dock pro by miec lepiej na tv albo handheld pro by grac dluzej albo obie rzeczy na raz

Odnośnik do komentarza

 

No to wyobraź sobie, że takiego Odin Sphere wole ogrywać na Vicie jadąc do pracy niż siadając przy TV w domu. Dlatego granie w róznych trybach handheld/tv oraz granie w róznorakie porty, wykastrowane wersje i tego typu rzeczy nie jest dla mnie żadną ujmą na honorze o ile po prostu mam na konkretny tytuł w takiej formie ochotę. 

 

Odnieś się w takim razie do argumentów na poprzedniej stronie skoro tak bardzo chciałeś od mnie merytorycznej dyskusji. 

 

No, ale jak kupisz odin sphere w multi buyu to możesz ogrywać wykastrowaną wersję i super wersje w zależności od potrzeb, na zniczu jesteś skazany na tę wykastrowaną wersję cały czas. Z tym mam problem. 

 

 

Wiem, napisałem o tym w swoim poscie. Ale tak jak ci juz napisalem jak kupisz gre na karcie to masz tylko jedną wersje.

Odnośnik do komentarza

Pewnie, nie zmienia to faktu, że w dystrybucji cyfrowej istniało to w lepszej formie niż na zniczu, który chce się tym ficzerem chce wybić na tle konkurentów.

 

@ragus - vita już umiera i zdaję sobie z tego sprawę, co nie zmienia faktu, że miała po DSie (nie 3dsie), najfajniejszą bibliotekę japońskich gierek i będzie to zawsze moj handheld nr 2 

Edytowane przez Copper
Odnośnik do komentarza

 

Cooper wije się i wije, ale wywinąć się nie może. Tak jakby mało kto z wypowiadających się miał VITE i nie wiedział co na niej jest :D

 

Ja się nie wije, po prostu mi się znicz nie podoba i tyle, co tu wywijać 

 

 

No własnie widze, żeś nastawiony jak do wyznawców islamu w stosownym temacie tylko z tą różnicą, że switch wybucha ci zaje.bistoscią w twarz i żyjesz dalej :potter:

Odnośnik do komentarza

przeciez tych cross-buyow bylo co kot naplakal, odin sphere cyfrowy nawet wydawalo mi sie ze w crossbuyu nie byl (przynajmniej na premiere jak kupowalem)

 

ja uchodzilem za najwiekszego obroncu vity na forum i juz teraz widze, ze nintendo robi to dobrze z switchem czego sony nie potrafilo nigdy z vita, jedyna roznica to biblioteka tytulow, tutaj co logiczne wygrywa vita bo jest 12 razy dluzej na rynku ale porownujac co mozna grac po pol roku do pol roku na vicie to jest deklasacja i gwalt - taka roznica, a zaraz pewnie kkw zacznie hurtowo robic gierki na switcha jak vita juz calkiem umrze (i kiedys tam 3ds)

Odnośnik do komentarza

Ale ja nigdzie nie pisałem o śmierci Vity. Podałem ci listę gier cross buy, gdzie w większości przypadków (nie mówię, że wszędzie) jedyną różnicą jest podbicie rozdzielczości z 540p na 1080p.

 

No troszkę jak na Switchu jednak, gdzie podbijamy z 720p na 1080p. Kochaj Switcha cooper. Switch to życie. Prawda ficek?

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

 

Cooper wije się i wije, ale wywinąć się nie może. Tak jakby mało kto z wypowiadających się miał VITE i nie wiedział co na niej jest  :D

 

Ja się nie wije, po prostu mi się znicz nie podoba i tyle, co tu wywijać 

 

Rozumiem, ale niepotrzebnie próbujesz to tłumaczyć jakimiś niby racjonalnymi argumentami, no bo są.... niby racjonalne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...