Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

 

No troszkę jak na Switchu jednak, gdzie podbijamy z 720p na 1080p. Kochaj Switcha cooper. Switch to życie. Prawda ficek?

ja vite dalej kocham i zawsze bedzie w serduszku ale dalej nie potrafie na moj chlopski rozum zrozumiec argumentow coppera poza tym, ze switch to chyu i nie dali wiekszej mocy do docka i chyu

 

biblioteka gier na vite wieksza niz na switcha - ok bo vita dluzej na rynku to logiczne

vita zdycha w kkw, 3ds w 2018 pewnie powoli tez bedzie wiec zaraz zacznie sie totalna migracja japonszczyzny na switchusia

gry handheldowe sa na switchu, nie wiem jak on tego nie widzi, do tego ma zayebiste gry zarezerwowane kiedys do stacjonarek co jest tylko wartoscia dodana (sony ulomnie tez to chcialo robic)

cross buy - tak gloryfikowany a dzialal tylko cyfrowo i z garska gierek, a te roznice miedzy vita i ps4 ograniczaly sie do rozdzielczosci praktycznie (czyli to samo co w switchu po wsadzeniu do docka), do tego na switchu dziala to z kazda gra i dzieje sie to w ciagu sekundy, a na sonce jest to klopotliwe bo save trzeba wyslac do chmury 

cross buy w garstce gierek nie rownal sie zawsze cross savem - byly gry, ktore mozna kupic w pakiecie ale savy nie sa kompatybilne, byly takie co save jest kompatybilny ale gierki kupujesz osobno itp

do tego switch jest mocniejszy niz vita i ma zapewnione wsparcie nintendo, a sony gardzi swoim dzieckiem

Odnośnik do komentarza

Chłopaki no, wejdźcie sobie na metacritic, najwyżej oceniane gierki pudełkowe na znicza: 1 i 2 - Zelda i Mario Kart, porty z wiiu, potem mario od ubisoftu, okej nowa gierka, port Raymana, sequel splatoona z wiiu, port Disgaea 5 z PS4, port Pokkena i Port Lego City Undercover. Biegnę do sklepu. 

Odnośnik do komentarza

Wygodnie pominąłeś Splatoona 2 i milion indyków ;] No tak, pewnie Splatoon 2 to też port co nie.

 

Zresztą co nas obchodzi czy pobiegniesz do sklepu. Stary, skoro po 2 stronach piszesz nam, że w sumie to jesteś obrażony na switcha, to co ci my mamy powiedzieć? Klaskać? Zostałeś wyjaśniony w kilku postach, do czego nawet się nie odniosłeś i szybko zmieniasz temat.

 

Ehh. 

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

No niestety jestem obojętny na za(pipi)istość portów gier z wiiu, bo mam tę konsolę :(

 

No ok, to Zelda, MK 8 i Pokken, Fast RMX odpada, z gierek, które wyszły Splatoon 2, Mario+Rabbis, Arms czy nadchodzący Xenoblade 2, Octopath, Fire Emblem, Super Mario Odyssey też cie nie interesuje. Indyki jak Stardew Valley, Hollow Knight też nie. 

 

No to nie kupujesz konsoli i tyle, ale racjonalizacja w twoim przypadku jest dla mnie dośc dziwna. 

Odnośnik do komentarza

Wiesz copper, aż z ciekawości sprawdziłem top 10 na Vite z MC:

 

Persona 4 port z ps2

Velocity 2x port z ps4

Spelunky port ze steama/ps3/ps4/wybierz sobie

rayman origins port z wybierz sobie

LBP - no ok, swieza pozycja ale stare IP

kukamele - port z ps3/stema

rayman legends - poty z ps3/ps4/stema/wybierz sobie

tearaway - nowe ip, ok.

velocity ultra - ulepsozny port  MINISA Z PSP
FF X-X2 - port z ps2/ps3/ps4
 
z czym do ludzi? xd 

i Ty śmiesz pisać i narzekać, że Switch ma porty z innych konsol jak Twoja wspaniala vita ma ich znacznie wiecej? Powiem wiecej, moge isc dalej ta lista, w kolejnej dziesiatce widze kolejne tabuny portow. w kolejnej tez. 

Edytowane przez Rayos
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

wejdz sobie lepiej na metacritic i najwyzej oceniane gierki na vite xddddddddd

1.Persona 4 Golden
2.Velocity 2X
3.Spelunky
4.Rayman Origins
5.LittleBigPlanet PS Vita
6.Guacamelee!
7.Rayman Legends
8.Tearaway
9.Velocity Ultra
10.Final Fantasy X / X-2 HD Remaster
 
8 portow, 1 sequal i tearaway, ktore w ulepszonej wersji dostepne jest na ps4
 
BOGACTWO KUVVVAA, i to na konsoli co jest 6 lat na rynku
Odnośnik do komentarza

Idź dalej, jak mamy iść tropem najlepsze gierki mają wysokie średnie to ja się żegnam xD bo gierki od nintendo to najbardziej przeceniane gierki w branży i sam Ficuś jeszcze niedawno pisał, że każda gierka na nintendo to -10 od średniej na metacritic :D jak to nazywałeś? trzeba usunąć narzut nintendo? xd

Edytowane przez Copper
Odnośnik do komentarza

Idź dalej, jak mamy iść tropem najlepsze gierki mają wysokie średnie to ja się żegnam xD bo gierki od nintendo to najbardziej przeceniane gierki w branży i sam Ficuś jeszcze niedawno pisał, że każda gierka na nintendo to -10 od średniej na metacritic :D jak to nazywałeś? trzeba usunąć narzut nintendo? xd

 

Okej, czyli top 10 vity to wcale nie najlepsze gierki na vite, ale top 10 swticha, to jest to najlepsze co ta konsola ma do zaoferowania, dlatego jest do zaorania? xd 

Odnośnik do komentarza

Idź dalej, jak mamy iść tropem najlepsze gierki mają wysokie średnie to ja się żegnam xD bo gierki od nintendo to najbardziej przeceniane gierki w branży i sam Ficuś jeszcze niedawno pisał, że każda gierka na nintendo to -10 od średniej na metacritic :D

no solidny argument wyciagnales, moje wypociny z cw xddd

 

czyli co top10 na switcha ok, a top10 na vite juz nie ok i nie wolno isc tropem najwyzej oceniach gierek?

Odnośnik do komentarza

Przecież sam podałeś listę z MC xD Człeniu co ty ćpasz xDDDDDD

 

 

Mario Odyssey, Splatoon 2, Xenoblade 2. Rozumiesz czy mam wołać po tommo żeby wyjaśnił?

 

Wymieniłem WSZYSTKIE pudełkowe gierki, wziąłem tylko kolejność z mc, przykro mi ragus

 

to nie jest żadne top 10 xddd tych gier chyba nawet nie ma 10 

Edytowane przez Copper
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...