Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

najwazniejsze dla rockstar w przypadku tego portu to bedzie gta online bo na tym zarabiaja krocie i to sprawia, ze gierka dalej sie sprzedaje i to by musieli jakos z sensem rozegrac, a z pojemnoscia bedzie trudno, wydawac to bez multi pewnie dla rockstaru juz takie kuszace nie jest

 

sam singiel spokojnie do ogarniecia - switch jest mocniejszy niz pastgeny wiec w 720p przenosnie i stacjonarnie z stalym 30fps z oprawa stanowiaca gdzies polowe drogi wersji pastgen i remastera jest realny

Odnośnik do komentarza

dlaczego opitolony i z połową kampanii? Niby dlaczego? przypominam, że GTA V hulało jak trzeba na sprzętach SŁABSZYCH od Switcha (PS3 i X360) ;) IMO jak LA Noire sie sprzeda to R* puści (kolejny) port GTA 5, tym razem na switcha i będzie to coś między wersją na starą generacją a obecną. 


Ficuś widzę rozkminia dokładnie tak jak ja :D Online zawsze mogą wrzucić jako osobno do pobrania, podobnie jak zrobili z DOOMem. 

Odnośnik do komentarza

No opitolony względem PS4/XOne - zupełnie zapomniałem o tym, że było to na PS3/X360. Granie online jest na jedną platformę tak? W sensie nie działa jakiś cross-play? Bo jak tak to mogą spróbować też zrobić porcik GTA Online. Myślę że tak czy siak się to sprzeda jak złe. Switcha kupują jednak nie tylko zatwardziali fani Nintendo. 3DS jak wychodził miał już wtedy okropną rozdziałkę, obok była śliczna Vita itd, itp. Teraz jak chcesz handhelda (pomimo, że to nie jest typowy handheld) to nie ma alternatywy.

Odnośnik do komentarza

Switch pociagnie z palcem w doopie singla i multi ale problem z mala iloscia pamieci pozostanie do konca chyba ze bedziemy zonglowac microSD albo grac tylko w docku z zewnetrzyn HDD (o ile wprowadza taki ficzer). Ewentualnie nowa rewizja konsoli z dyskiem 500gb :kaz:

 

GTAV, Doom, Fifa, Wolf 2 - kto by sie spodziewal ze takie mainstreamowe gierki pojawia sie na konsoli Niny :obama: Niech R* nie leci w chuya i cisnie z portem, wroze sukces i nieskonczone kolejki w sklepach.

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

No miewało spadki, so what? nic dramatycznego, by przeszkadzalo mocno w rozgrywce. Mysle ze na switchu w 720p mogliby spokojnie pociagnac stabilne 30 klatek, no ale nie ma co gdybac poki oficjalnie nic nie powiedza :D

15 k/s podczas jazdy samochodem to był standard. Mimo wszystko człowiek przymykał oko, bo stary sprzęt, a gra z kosmosu.

Odnośnik do komentarza

 

przypominam, że GTA V hulało jak trzeba na sprzętach SŁABSZYCH od Switcha (PS3 i X360)

Odważne stwierdzenie.

 

Oj śmigało bardzo dobrze, jak na tak ogromną grę z tyloma możliwościami i taką grafiką to śmigało wręcz cudownie. Ogrywałem przedpremierowo na X360 i niedługo później na PS3, więc jeśli nawet wersję PS3 wspominam dobrze to źle być nie mogło.

Odnośnik do komentarza

 

No miewało spadki, so what? nic dramatycznego, by przeszkadzalo mocno w rozgrywce. Mysle ze na switchu w 720p mogliby spokojnie pociagnac stabilne 30 klatek, no ale nie ma co gdybac poki oficjalnie nic nie powiedza :D

15 k/s podczas jazdy samochodem to był standard. Mimo wszystko człowiek przymykał oko, bo stary sprzęt, a gra z kosmosu.

 

Mi to nawet zawieszalo konsole czasem ;)

Mam pierwszy model X360 - nie dawal rady ;)

 

Wersja na Switcha  troche kusi nie powiem :X

Tylko 3ci raz grac to samo... :O

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...