Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, kermit napisał:

wiiu mialo tragiczny marketing i przedziwna niepraktyczna konstrukcję, mysle ze zmiana szefa wyszla nintendo na dobre

Mnie odrzucaly "zjebane" kontrolery zamiast normalnego i sensownego pada w przypadku Wii oraz WiiU - tak samo wymuszanie tego w grach.

Switch ma niby swoje gimmicki ruchowe itp., ale nie jest mi to wciskane na sile w grach jak w poprzednich generacjach.

Od zawsze N bylo u mnie no1, az do czasu Wii... teraz ze Switchem Xbox sie kurzy, a gram tylko na Switchu i PC, ba - interesuja mnie wersje (multiplatformy) na Switcha bardziej niz na PC/Xboxa (pomimo braku oczojebnych FPSow i 4K HDR).

Na obecnym etapie zycia Switch to dla mnie idealna konsola.

Odnośnik do komentarza

gdyby nie nowy Monster Hunter to też bym sprzedał plejkę i kupił przy premierze czegoś od from software. switch jest moim wyborem zarówno jako handheld jak i stacjonarka, a plejak się kurzy. mam duże gierki, mam fifę, mam indie guwna, czego chcieć więcej xd

 

no ale i mniej teraz gram, więc może to też ma wpływ na fakt, że gram tylko na switchu

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, hav7n napisał:

Przypomnijscie sobie konfe Niny z prezentacja WiiU gdzie lazili z tabletem i nikt nie wiedzial czy to dodatek do Wii 

 

A fakt ten jeszcze potęgowała dziwna/słaba nazwa konsoli, przez ktora ludzie jeszcze bardziej mysleli, ze to nowy kontroler do Wii. 

 

Sam Switch też fajnie wyglada, a to przyciaga casuala. Wii U natomiast bylo nijakie i przez dlugi okres od premiery nie dostawalo hiciorów, tylko gorsze multiplatformy. Switch jest genialny - od poltora miecha odkad jestem jego posiadaczem moje PS4 sluzy tylko do ogladania youtube.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Raptor napisał:

Mnie odrzucaly "z(pipi)ane" kontrolery zamiast normalnego i sensownego pada w przypadku Wii oraz WiiU - tak samo wymuszanie tego w grach.

Switch ma niby swoje gimmicki ruchowe itp., ale nie jest mi to wciskane na sile w grach jak w poprzednich generacjach.

 

To akurat bullshit. Odyseja ma wciskane na siłę sterowanie ruchowe. Są elementy sterowania, których na przyciskach nie zrobisz. Bo nie i koniec. W topowych grach od Nintendo na Wii tak nie było (z wyjątkiem DKCR). Na WiiU już wcale

Odnośnik do komentarza

tych elementów sterowania jest chyba jedna czy dwie akcje, ktorych przez cala gre nawet uzywac nie trzeba takze nie przesadzajmy (pomijam oczywisice zbieranie wszystkich gwiazdek bo tam to juz trzeba bylo ogarniac wszystko co gra oferowala) ;p no ale fakt, akurat w SMO mnie irytowalo to sterowanie ruchowe, pol biedy jeszcze jak sie grlao an tv/tabletop, ale ruszac tabletem w handheld to juz beka 

Odnośnik do komentarza

Ja gram tylko w trybie handheld. Akcja typu rzut czapką i potrząśnięcie joyconem żeby zrobić autoaim jest przydatna. Można by to było zrobić na zasadzie przycisk żeby rzucić, drugi raz autoaim. Nie ma tego. Dlaczego? Bo nie. Rzut czapką żeby orbitowała wokół Mariana też przydatny. Na przyciskach trzeba najpierw rozkręcić Maria, a potem rzucić. Bullshit. Rzut czapką do góry? Niedostępny. Nie wiem kto to wymyślił, ale zdecydowanie zasługuje na zapierdalanie na galerze z joyconami w dupie. Na Wii w Marianach sterowanie ruchowe było bardzo ok. Zbieranie gwiazdek pointerem super patent,

spin łatwy i prosty. W Metroidach genialne. W Zeldach też było spoko. A na WiiU chyba tylko w niektórych levelach SM3DW był potrzebny padlet. W reszcie gier grałem tylko na procontrolerze

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

:mog: 

Tak przy okazji, z prasówki Nintendo:

 

Cytat

This year, Nintendo Switch owners can look forward to Nintendo-published games like Kirby Star Allies, Bayonetta, Bayonetta 2 and a new game starring Yoshi. Fans can also expect continued support from major publishers such as EA, Activision, Ubisoft, Capcom, SEGA, Take 2 and Bethesda, plus a growing catalog of quality content from indie developers.

 

 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak to Nintendo zrobiło, ale całkowicie mnie mają. Już myślałem, że się wypaliłem jeżeli chodzi o granie. PS4 się kurzy, na PS3 sprzedałem całą swoją całkiem pokaźną bibliotekę. Mocarny komp służy tylko do neta. PS Vita jeszcze się uchowała i zostawię sobie jej kolekcje już z sentymentu do tej maszynki. Generalnie myślałem, że granie przestało mnie jarać. A tu zonk, od paru miesięcy codziennie w coś gram na switchu i nie mam zamiaru przestać. Nawet kupiłem Dooma mimo, iż każdy straszył, że to najgorszy port i co chwila ścina animacja. Gra się w Dooma świetnie na Switchu, nie mogę się oderwać i piszę to jako osoba która Dooma przeszła na pc w 60 fps i max detalach. Nie wiem, naprawdę jest jakaś magiczna moc w tej konsolce. Wii U w ogóle mnie nie przekonało, a tutaj nie mogę się doczekać kolejnych tytułów. Jeszcze tylko miesiąc i Bayonetta 1 i 2 wychodzi, jak to się dobrze sprzeda, to może Niera zobaczymy też. Nawet ostro gram w Lego Undercover na które mocno narzekałem, że jest niegrywalne. Tylko stacjonarnie, niestety w trybie przenośnym naprawdę jest słabo.

 

Jak ktoś rok temu by mi powiedział, że moją główną platformą do grania będzie konsola Nintendo, to kazałbym mu się puknąć w głowę mocno. A teraz siedzę jak dziecko i mi się micha sama cieszy do ekranu :D

 

Ps. Do pracy wziąłem switcha,  ale był ubaw jak z ludźmi graliśmy w Mario Kart na dużym ekranie :) Normalnie akcja jak z reklam Nintendo i ludzie naprawdę się dobrze bawili, nawet Ci którzy gierek nie lubią. Może nawet Ci najbardziej :D

 

To tak tylko musiałem się podzielić z wami moją radością :D

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...