Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Ins napisał:

Ten Family Plan na 8 kont to tylko na jednej konsoli czy będzie cebula możliwa?

 

Ogolnie tragedia i nie mam zamiaru płacić 20$ za online w takiej formie mimo, ze często gram w Rocket League po sieci. 

 

8 kont niezależnie od tego na jakiej konsoli grasz. W skrócie już widzę cebulowanie 8 osób jak to swego czasu było (czy może dalej jest - nie wiem) gdy można było na PSNie kupić grę i podzielić się nią z kolejnymi 4-ma osobami. 

 

@Ficuś Jak uwielbiam gry od Nintendo oraz ich konsole tak funkcje online a zwłaszcza komunikacyjne to dno i kilometr mułu. Naprawdę dalej wciskają kit, że robią to po to aby chronić dzieci. Jakie (pipi)a dzieci? Wystarczy zablokować takową funkcję dla gó.wniaków a cała reszta mogłaby mieć normalny voice chat i nie tylko ale nie, lepiej wysyłać chyba znaki dymne czy coś. Kur.va Nintendo tak bardzo nie potrafi w usługi online, że to się w głowie nie mieści. Jakby to była ich pierwsza platforma ale nawet na Wii U można było sobie popisać za pomocą Miiverse. W d.upie mam ich gry z NESa (wymęczone na wszystkie sposoby). Po necie praktycznie nie gram, więc raczej odpuszczę (nawet w MK8 nie grałem online na Wii U). 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Rayos napisał:

Nie ma baxkupow, źle, są backupy - tez złe :gayos: 

O backupach nic nie wspominałem. Jestem przeciwnikiem abonamentów za GRANIE online. To powinno być jak w czasach PS3 i jeszcze przez chwilę na Switchu, darmowy ficzer.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie żaden problem, i tak bede brał abonament żeby czasem pograć online, ale rozumiem, ze dla innych to może być bariera nie do przeskoczenia 

Ale w sumie 

 

@raven_raven naprawdę Cię boli to ze musisz płacić stówkę rocznie żeby grać online i mieć save w chmurze? Napisz jeszcze jakie to nintendo jest złe i ze zaraz łączysz druciki w joyconie i wygrywasz cfw :yao:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Nie kupowałem PS+. nie kupuję XBLG, nie kupię Nintendo Online. Ale im dopiekę, niech giną!

 

A tak serio, oferowanie czegoś za darmo przez rok, a potem żądanie za to kasy dokładając do tego funkcję, która powinna być w tej czy innej formie obligatoryjna (choćby zgrywanie sejwów na kartę SD, niekoniecznie chmura) zakrawa na kpinę i powinno być jechane z każdej strony przez społeczność. Taki liść otrzeźwiający dla Ninny, żeby nie poszli drogą MS i Sony w wojnie konsol. Co następne, Marian ze skrzyneczkami w modelu F2P?

Odnośnik do komentarza

Z całym szacunkiem dla Nintendo, tak jak ich uwielbiam za wspaniałe gry, i ciekawe niejednokrotnie pomysły. To w tym przypadku jakoś specjalnie jak na razie nie udało im się mnie przekonać do opłacania online'a. Serio Nintendo? Save'y tylko w chmurze?  Tak ciężko jest wprowadzić możliwość przerzucenia save'ów na kartę pamięci, czy pendrive'a, tak jak można to zrobić u Sony. I niech mi tu nikt nie wyjeżdża z tym że to tylko po to by zabezpieczyć się przed piractwem, czy inne bzdury bo nie uwierzę.

I czy w końcu do jasnej ciasnej doczekamy się w końcu normalnego voice chat'a lub choćby "pisemnej komunikacji" z wysyłaniem prostych wiadomości do znajomych z listy przyjaciół.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
1 godzinę temu, Rayos napisał:

naprawdę Cię boli to ze musisz płacić stówkę rocznie żeby mieć save w chmurze?

No dla mnie to jest absurd, zwłaszcza, że saveów nie można zgrać na pendrive jak na PS4 gdzie też jest płatna chmura, ale no mogę sobie zrobić backup i tyle.

Odnośnik do komentarza

od paru miesiecy bylo wiadomo jaka cena i ze dostaniemy gierki z nesa - nie rozumiem zdziwienia zatem

 

bylem jednak pewien, ze ogarna komunikacje, nawet juz nie liczylem na wewnatrz konsoli tylko dalej na ta w telefonie - ale taka umozliwiajaca wysylanie wiadomosci i komunikacje

 

oczekiwania mialem male, a nawet to je przeroslo, pozostaje goty discord z goty kolegami i rayosem

Odnośnik do komentarza

Dla mnie spoczko, cena tez Ok.

Z tego przekazu wyglada jakby te NESowe hity byly "na stale" ( https://www.nintendo.com/switch/online-service/nes/ ) - jesli beda rotowac, trudno.

Za to co oferuja w tym Abo dla mnie naprawde luzik, wazne by to bylo stabilne i sie nie sypalo.

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, Rayos napisał:

no biorac pod uwage smiesznie niska cene na rok (20 dolcow) albo jeszcze nizsza, jesli wezmiemy pod uwage cebule 35 dolcow na 8 osob to jak najbardziej spoko oferta :)

Płatny online nigdy nie był i nie będzie "spoko ofertą".

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...