Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, Dr.Czekolada napisał:

I tak są tańsze niż u konkurencji.

No, nie ma to jak na indyka wydać 5-10x więcej, niż kosztuje na PC...

 

Domyślam się, że masz na myśli premierówki i te całe "nextgenowe" 350zł na premierę. No ok. Tylko problem polega na tym, z tego co widzę, że gry pudełkowe u Nintendo nie mają wielkiego nakładu, zaś dużo cyfrówek w ogóle nie trafia do promocji. A nawet jeśli jest przecena, to bardzo skromna.

 

Ot przykłady pierwsze lepsze z brzegu:

https://psprices.com/region-pl/game/2403371/the-legend-of-zelda-breath-of-the-wild - czteroletnia gra, najniższa cena 200zł :D

https://psprices.com/region-pl/game/2403370/xenoblade-chronicles-2 - tu nawet cena wzrosła w pewnym momencie :D

 

"U konkurencji" przynajmniej po roku czy ile dorwie się porządną gierkę za mniej niż stówkę, i w pudle, i cyfrze. U Sony masz God of War za 40zł, a u Nintendo Zelde za 200zł... Na podobnej zasadzie chciałem zagrać w Project Diva Mega Mix, ale jak zobaczyłem, że gra jest droga i rozbita na pierdyliard DLC, to przeszła mi ochota - na PS4 mam praktycznie to samo za ułamek tej ceny.

 

29 minut temu, bulaxyz82 napisał:

 

e tam ma to swoje zalety (pudełka)- odsprzedaż z niewielką stratą, rzuca się na grupę z 20% różnicą od ceny sklepowej i zawsze ktoś łyknie

Nie chce mi się bawić w odsprzedawanie i jakieś rotacje pudełek. Nie mam tyle czasu co dawniej, kupuję obecnie mało gier, a jak już, to takie, które mnie interesują, starczą na długo, lub chcę zachować.

 

Na Switcha pewnie też kupię raptem garstkę exclusive'ów, które będę męczył przez najbliższe miesiące, jak nie lata. Hejtować nie chcę, ale sorry, to raczej obiektywne stwierdzenie, że gry są drogie, niestety. Bo jeśli chodzi o multiplatformy, to zdecydowaną większość kupię taniej "u konkurencji". Nie wspominając o tym, że będą z pewnością działać lepiej i płynniej... No ale mimo tego Swicha Pro chcę dla tych exów, a także dla wygody, swobody i kilku gier ruchowych.

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, bulaxyz82 napisał:

e tam ma to swoje zalety (pudełka)- odsprzedaż z niewielką stratą, rzuca się na grupę z 20% różnicą od ceny sklepowej i zawsze ktoś łyknie

 

Powiedzmy, że skuszę się na Switcha OLED przy premierze: obstawiając realnie cenę sprzętu na wysokość przynajmniej 1699zł pewnie kolejne 500zł trzeba na 2-3 tytuły które mnie interesują. No 2.2K za wszystko, powrót do rzeczywistości i wychodzi, że ta zachcianka to jednak stanowczo za drogo jak na przenośniaka.

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś jest mega wrażliwy na cenę to polecam rozważenie kupna najstarszego modelu i jednak granie stacjonarnie. 

Ja od zawsze byłem fanem kieszonsolek, klasycznego gameboya wspominam chyba lepiej nawet niż ps1, ale jako stary koń to jednak wolę większy ekran i lepszą rozdzielczość. W trasie i tak człowiek teraz częściej poprzegląda internet, obejrzy film czy posłucha podcastu.

720p a 1080p to jak różnica generacji.

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Powiedzmy, że skuszę się na Switcha OLED przy premierze: obstawiając realnie cenę sprzętu na wysokość przynajmniej 1699zł pewnie kolejne 500zł trzeba na 2-3 tytuły które mnie interesują. No 2.2K za wszystko, powrót do rzeczywistości i wychodzi, że ta zachcianka to jednak stanowczo za drogo jak na przenośniaka.

To kup lite za 800zl i skończ ten wielomiesięczny płacz :rayos:

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Powiedzmy, że skuszę się na Switcha OLED przy premierze: obstawiając realnie cenę sprzętu na wysokość przynajmniej 1699zł pewnie kolejne 500zł trzeba na 2-3 tytuły które mnie interesują. No 2.2K za wszystko, powrót do rzeczywistości i wychodzi, że ta zachcianka to jednak stanowczo za drogo jak na przenośniaka.

przeciez to taniej niz obesrany xbox czy ps5 bez gier, dobry telefon kosztuje 2x tyle. Żebyś jeszcze jakiś biedny był, ale człowiek sukcesu mieszkajacy w trojmiescie :gayos:

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
15 minutes ago, Paolo de Vesir said:

Tylko OLED się liczy mordko.

żeby nie był tak chujowy jak w vicie gdzie biały zahaczał o niebieski i efekt mura w każdym modelu xDDDD vita dużo bardziej mi siadła w wersji lite. 

 

co do nowego switcha to biały świetnie wyglada, ale jakby miał brać ponownie konsole to tylko niebieski lite 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...