Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam do switcha plazmę panasa, wtedy się chwalili że to najlepszy model jaki panas zrobił ever z plazm i gierki na nim się super prezentują. Ogółem plazmy są dobre do puszczania treści z dziwnych natywnych rozdzielczości, czy programy tv czy hejtowana wszędzie viaplay - zawsze obraz cymesik na tym. No i ogrzeje pokój przy okazji.

 

Odnośnik do komentarza
24 minutes ago, Daffy said:

Ja mam do switcha plazmę panasa, wtedy się chwalili że to najlepszy model jaki panas zrobił ever z plazm i gierki na nim się super prezentują. Ogółem plazmy są dobre do puszczania treści z dziwnych natywnych rozdzielczości, czy programy tv czy hejtowana wszędzie viaplay - zawsze obraz cymesik na tym. No i ogrzeje pokój przy okazji.

 

 

Ja w Polsce też miałem plazmę Panasonica,

jedną z ostatnich jakie wyszły i też bardzo chwaliłem sobie obraz. Niestety, nie mogłem ze sobą zabrać :)

Odnośnik do komentarza

Równie dobrze mogą za rok rzucić nextgena i przez parę dobrych lat tłuc crossgeny. Będzie wybór albo zostajesz na starym i 300p 21fps albo next gen i 1080 29fps.

 

Poza tym nowy sprzęt nawet jak to miał byc mocniejszy switch to i tak musi być jakiś nowy gimmick. Target Nintendo to nie są ludzie co patrzą sztywno tylko w specyfikację 

Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, Paolo de Vesir said:

Będzie to samo co Switch, tylko dopracowane. Nintendo od dawna nie porzuca swoich pomysłów z generacji na generację.

 

No tak bo po Gamecube było rozwinięcie idei czyli Wii. A nie, jednak nie. A po Wii rozwinięcie idei Wii czyli WiiU. Hm, jednak nie. Rowinięciem idei WiiU jest Switch? Jak się uprzeć, ale chyba jednak nie. Więc w sumie Gamecube był takim bezpośrednim następcą poprzedniej konsoli na zasadzie mocniej lepiej szybciej. Od tego czasu kolejna konsola to nowy gimnick.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Homelander napisał:

 

No tak bo po Gamecube było rozwinięcie idei czyli Wii. A nie, jednak nie. A po Wii rozwinięcie idei Wii czyli WiiU. Hm, jednak nie. Rowinięciem idei WiiU jest Switch? Jak się uprzeć, ale chyba jednak nie. Więc w sumie Gamecube był takim bezpośrednim następcą poprzedniej konsoli na zasadzie mocniej lepiej szybciej. Od tego czasu kolejna konsola to nowy gimnick.

 

Bładam Cię:

 

GB -> GBC -> GBA

DS -> 3DS

WiiU -> Switch

 

jedynie Wii było odejściem od starej sprawdzonej formuły

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Będzie to samo, ale z mocą pozwalającą na komfortowe granie, dopracowanymi padami, lepszą baterią i np. nie wiem, streamowaniem obrazu na dowolne urządzenie przez co będziesz miał stacjonarkę bez docka. Znane, lubiane, pieniążki same wpadną w kieszeń.

Odnośnik do komentarza

+ nowy gimmick. Zobaczycie że nawet jak skopiują switcha to jakiś nowy bajer będzie

 

Co zdecydowanie do poprawy? Żyroskopy w joyconach, uwielbiałem te gry na switcha, które umożliwiały sterowanie ala Wii ale z precyzją praktycznie zawsze był kłopot. Niech posiedzą nad odczytywaniem naszego ruchu przez nie.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Homelander napisał:

I faktycznie historia Nintendo uczy ich, że największe sukcesy odnosiły ich konsole typu lepsze bebechy. Więc naturalnie następca Switcha to będzie to samo tylko lepsze bebechy :beka:

Historia historią ale czasy się lekko zmieniają. Podczas minionej generacji dosyc mocno istotną kwesią stała się kompatybilność wstecz. Na tyle że nawet retardy z Sony musiały coś z tym zrobić żeby MS nie mógł się chwalić że jako jedyni dbają o dobro klienta w tej kwestii. Potężna bilbioteka to też argument dla graczy, żeby trzymać się danej platformy. Nie da się ograc wszystkiego co wychodzi, zaległości sa zawsze i dobrze mieć opcje je nadrobić po wymianie sprzętu na nowy. A jeżeli nowy sprzęt pozwala na delikatnie lepsze doświadczenia to juz w ogole wypas (FPS boost, wyższe rozdziałki, szybszy dysk itd.)

 

Oczywiscie powyższe z reguły nie dotyczyło Nintendo. Osobiscie obstawam, że nawet oni nie mogą zaryzykować i po prostu odciąć się od tego co zbudowali premierą switcha. Następca nawet jak będzie miał jakis gimmick to będzie kompatybilny wstecz. NSO zostanie jak jest chyba, że jakims cudem będą chcięli konkurowac z GPU i PS+ Premium. Obstawiałbym pójscie w chmurę dla multiplatform (już teraz to się przeciez dzieje - RE2/3, Control itd). OLED musi zostać inaczej będzie to odebrane przez rynek jako duży krok wstecz (w ogole to OLED powinien byc standardem i Valve niech sie nie wygłupia przy SD2). Czas pokaże, stawiam ze w 2024 jakas zapowiedzi premiera w 2025.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Homelander napisał:

Najpierw sprzedaż musi wyhamować. Potem obniżą cenę i sprzedaż znowu ruszy z kopyta. A dopiero potem zapowiedzą następcę. 2025 IMO najwcześniej


Jak pamietam, to oni chyba tylko Wiiu obniżyli które było klapa sprzedazowa. A jak nie oni, to aamzon zrobił spoko cene na koniec żywota i w black friday szło wyrwać za dobra kasę. 
Druga ich obniżka to 3DS gdzie potem zrobili ambasadora i rozdawali gry w ramach przeprosin.

 

 

Godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

Będzie to samo co Switch, tylko dopracowane. Nintendo od dawna nie porzuca swoich pomysłów z generacji na generację.


Nie porzuca, ale usprawnia i coś dodaje. Wrócili do 2 ekranów- gamewatch.

W switchu wróciły ruchy kontrolerem- Wii. 
W sumie mieli VR jako pierwsi, wiec możliwe ze tu pójdą. 
Na 4K/60 bym nie liczył, bo to ich nigdy nie interesowało. 

12 minut temu, zdrowywariat napisał:

Mnie Switchowska formuła bardzo odpowiada, więc głównie liczę na analogowe triggery, OLEDa, wsteczną i trochę więcej mocy, ale Nintendo na pewno czymś jeszcze zaskoczy.


Ja czekam na Oleda lite. Niech dodadzą ficzery ze zwykłego- wibracje chociaż i tyle. Wolałem konstrukcje Lite do przenośnego grania. Nic nie ma luzów i nie trzeszczy pod palcami. Obojętnie jaki zrobią projekt, ruchome elementy zawsze będą ruchome, a czas(użytkowanie) wyrobi tylko luzy.

Odnośnik do komentarza

Tytułem startowym będzie nowe mario albo Mario Kart. 
 

Co do następcy Switcha na pewno będzie to rozwinięcie poprzednika. Hybryda, dwa pady w zestawie i coś nowego.
 

Ogólnie Nintendo nie może sobie pozwolić na wtopę jak to było z WiiU,GC czy VB. Jadą już na jednym wózku i jedna wywrotka zrobi z nich Segę. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...