Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wygooglałem, że Switch sprzedał się w nakładzie 141 mln egzemplarzy, z czego sprzedano 15.7 mln w poprzednim roku fiskalnym. Przypominam, sprzęt przestarzały na starcie a Nintendo trzyma go już przy życiu jedynie remasterami. Wątpiłem czy łyknął PS2, ale to już nie kwestia czy tylko kiedy. :obama:

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, NemoKOF napisał(a):

why :whyyy:

Bo EA jest tylko na PC, zupełnie jak w przypadku pierwszej części.

17 minut temu, NemoKOF napisał(a):

Gdzieś pisali na ten temat?

https://www.supergiantgames.com/blog/hades2-faq/

 

Cytat

Where can I play Hades II?

Hades II is now available in Early Access on: · Steam · Epic Games Store

Hades II is also Verified on Steam Deck, Valve's portable gaming computer.

We do not have a release date set for the completed Hades II v1.0, and expect to be in Early Access at least through the end of 2024. We expect for Hades II to eventually be available for PC, Mac, and console platforms (though cannot confirm which platforms yet).

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Nyu napisał(a):

Jak to nie jest troll, to bro, lecisz na strasznym wyparciu.

 

Anyway, ja czekam tylko na Metroida.

 

Powiedz mi, że się nie znasz nie mówiąc mi, że się nie znasz.

 

Wolisz grać w Metroida 4 w wątpliwych 30 fps i marnej grafice czy poczekać pół roku i grać w wypasioną wersję? 

 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Pupcio napisał(a):

Kilka indyczków, remaster jakiegoś starocia i tyle. Byle do święta graczy i zapowiedzi znicza 2

 

Dokładnie, chodzi o to żeby uzupełnili świetną bibliotekę Switcha 1 jakimiś Zeldami, których na nim brakuje a nie odpalali fajerwerki wystrzelając się przed premierą Switcha 2.

Edytowane przez GearsUp
Odnośnik do komentarza

I niech ich Bóg broni od remastera XenoX jeszcze na switcha1 jak tyle czasu go nie wydali. Niech już go remasteruja na dwójkę, a na S1 niech wrzucą co najwyżej Wind Waker z WiiU lub jakiś remaster starego Fire Emblem (o którym kiedyś plotkowano)

  • This 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Lukas_AT napisał(a):


Duża szansa, że i tak będą to cross geny. 

Zdaje sobie z tego sprawę, złotej kury nie zabiją z dnia na dzień, tym bardziej że wraz z premierą switcha2 może posuną się do szaleńczego ruchu i obniżą cenę switcha1

Odnośnik do komentarza

Te fantazje w tym temacie zawsze rozwalają, takie realistyczne.

 

 

Nie no, jestem nawet zaskoczony, że mają co pokazywać 40 minut. W tym momencie nie jest zapowiedziana żadna gra właściwie. Coś tam oczywiście się zawsze znajdzie, nie musi to być większa niespodzianka jak Mario Wonder, może być cokolwiek, na directach zawsze jest trochę randomowo zapowiedzianych gierek które jak się okazuje nie należą wcale do najlepszych.

 

W drugiej połowie 2016, Nintendo rzuciło na pożegnanie 3DS-a: Metroid Federation Force, Mario Party Star Rush, Sonic Boom: Fire and Ice, port Super Mario Maker, Miitopię, port Yoshi's Woolly World, Mario Sports Superstars. Na Wii U przez ostatni rok do premiery Switcha praktycznie nic nie wydali, tylko Paper Mario: Color Splash. Było też trochę japońskich gier, które wyszły w Japonii wcześniej, czasem wydawane przez Nintendo. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Daffy napisał(a):

I niech ich Bóg broni od remastera XenoX jeszcze na switcha1 jak tyle czasu go nie wydali. Niech już go remasteruja na dwójkę, a na S1 niech wrzucą co najwyżej Wind Waker z WiiU lub jakiś remaster starego Fire Emblem (o którym kiedyś plotkowano)

Weź kużwa nie karacz XenobladeX ma być crossgenem bo nowego switcha to szybko sobie chyba nie kupie a to ostatnia gra z listy gier które chciałem ograc a nigdy nie miałem okazji.

Zrób koledze przyjemność niech sobie zostanie spełnionym graczem. Dziękuje.:bella: 

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ogqozo napisał(a):

W drugiej połowie 2016, Nintendo rzuciło na pożegnanie 3DS-a: Metroid Federation Force, Mario Party Star Rush, Sonic Boom: Fire and Ice, port Super Mario Maker, Miitopię, port Yoshi's Woolly World, Mario Sports Superstars. Na Wii U przez ostatni rok do premiery Switcha praktycznie nic nie wydali, tylko Paper Mario: Color Splash. Było też trochę japońskich gier, które wyszły w Japonii wcześniej, czasem wydawane przez Nintendo. 

 

3DS po premierze Switcha przez jakieś 2 lata był całkiem przyzwoicie wspierany. Ciągle grałem na nim pomimo posiadania Switcha. Oprócz tego co wymieniłeś były w drugiej połowie 2016 jakieś poki nowe, podobno dobre, Monster Hunter, Fire Emblem. Po premierze Switcha 3DS dostał jeszcze Metroid Samus Returns, dwa razy Mario&Luigi, kolejne Fire Emblem, Kirby Extra Epic Yarn, Captain Toad, Wario Ware, Monster Hunter Stories, Luigi's Mansion, Hey Pikmin. No i masę gierek logicznych czy jrpg którymi się nie interesuję. 

Odnośnik do komentarza

Powiem tak - jestem przed wypłatą, ale jeśli dzisiaj wrzucą odświeżone FFT z czapy (choćby prosty remaster) to wyskakuję z kasy w moment, podobno tynk ma całkiem sporo wartości odżywczych jak go usmażyć na głębokim tłuszczu więc jakoś do końca miecha się dociągnie.

Odnośnik do komentarza

Byloby pieknie jak by tego FFT pokazali w jakiejkolwiek postaci. Akurat bedzie druga polowa meczyku to sie laptopa zostawi z directem w tle. Spanialy tydzien.

 

E: FFT to obstawiam, ze na tym samym silniku co Tactics Ogre. Nie wiem czy te gierki tak schodza ze po raz kolejny zdecyduja sie na 2D-HD w tym gatunku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...