Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

To jest niemalże realizacja fantazji o megazordzie. Jeśli by tak miało być, to stosunek ceny do wydajności pikselowej zdecydowanie zachwyci "gejmerów".

 

Źródło jest takie, że no ktoś to napisał na Neogafie. Nie użytkownik, który by miał jakieś dowody że robi to w Foxconnie. No ale kto wie.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Podobno moc na poziomie One'a. Starczy. Zwłaszcza, że Nintendo lubi 1080p/60.

Bardzo absurdalny post. Nie dość, że Nintendo nie zrobiło praktycznie żadnej dedykowanej gry dla WiiU w 1080p to Xbox One z jego mocą obliczeniową ma przez całą generacje problem z generowaniem 1080p a w połączeniu z 60fpsami to chyba tylko smiga Forza MS 5/6 i jakieś indie gierki.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

po co takie coś robić? po co dzielić to na 3 elementy z których żaden nie jest w stanie zrobić czegoś samodzielnie...

 

w ogole czytałem tego newsa i sie coraz bardziej łapałem z głowe..

 

stacjonarka-przenośnia z 3 elementami?

wiecie że jest takie powiedzenia że jak coś ma być do wszystkiego to jest do niczego?

 

najgorsze to to że pewnie dowalą bebechy na poziomie wiiu tłumacząc sie ograniczeniami przenośnej konsoli

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

po co takie coś robić? po co dzielić to na 3 elementy z których żaden nie jest w stanie zrobić czegoś samodzielnie...

 

kontroler z ekranem działa samodzielnie. modul wzmacniajacy podbija wydajnosc, ale nie jest wymagany by grac na samym kontrolerze. nie wiem tylko w sumie czemu tego modulu wydajnosciowego i pod tv nie zlaczyli w jedna zwykla stacje dokujaca, no ale ... pewnie wlasnie dlatego, zeby graficzne dziffki mogly miec lepsza jakosc na 7 calach

Odnośnik do komentarza

 

Podobno moc na poziomie One'a. Starczy. Zwłaszcza, że Nintendo lubi 1080p/60.

Bardzo absurdalny post. Nie dość, że Nintendo nie zrobiło praktycznie żadnej dedykowanej gry dla WiiU w 1080p to Xbox One z jego mocą obliczeniową ma przez całą generacje problem z generowaniem 1080p a w połączeniu z 60fpsami to chyba tylko smiga Forza MS 5/6 i jakieś indie gierki.
To mnie zaskoczyłeś. Szybki research wskazał, że gry które miałem za pewne 1080/60 to natywne 720/60. Mój błąd.
Odnośnik do komentarza

Jak ekran moze dzialac samodzielnie jak dysk i stacja na kartridże jest gdzie indziej?

 

co najwyżej poprzez streamowanie rozgrywki co jak wszyscy wiedzą nie jest idealnym rozwiązaniem z wielu powodów

 

 

zrozumiał bym takie rozwiązanie - coś w stylu padleta/psp/psv do przenośnego grania oraz stacja dokująca z większą mocą, dyskiem i innymi bajerami. ewentualnie osobno pad bez ekranu.

w "drodze" używa sie samej małej konsolki, w domu wsadza sie ją w stacje dokującą i gra na tv w lepszej jakości

 

 

 

tego co oni w tych przeciekach pokazują nie rozumiem

 

 

 

Jedyny plus tej hybrydy to to ze ma zastąpić 3dsa a jako hybryda powinna miec jako tako niezla moc. Bo inaczej znowu bysmy dostali konsole ktora ma grafe jak gunwo obesrane. A tak to musza sie troche postarac. I w koncu poki i mh powinny wejść na lepszy poziom graficzny

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Coraz mniej mi się to podoba bo zaczynają wymyślać. Owszem hybryda sama w sobie sprawi że nie będą musieli tworzyć kilku osobnych gier z danych serii, tylko jedną na jedną konsolę dajmy w 2/3 wariantach graficznych jak robią to teraz w przypadku PS4Pro i skoro na normalnej stacjonarce jest to do ogarnięcia przez rzekomo 1/2 osoby to taka hybryda nie może być gorsza.

 

Ale tak czy siak nie chce mi się wierzyć że cena tego czegoś będzie opiewać w granicach 1200/1300zł bo Gamepad od Wii U też nie miał nośnika itp. a był drogi w produkcji i zabierał potrzebną kasę na mocniejsze bebechy. Coraz bardziej niestety przypomina to Wii U 2.0 czyli tak powinno od razu wyglądać Wii U a coś mi się wydaje że Ninny pogrzebie i swój rynek stacjonarny a pociągnie za sobą nieskazitelny jak do tej pory rynek handheldów i dostaniemy niezły pasztet. 

 

Ale poczekamy zobaczymy, mogliby już po prostu zaprezentować konsolę bo zaczyna mnie to męczyć i wydaje mi się że ludzie też są już tym czekaniem zmęczeni.

Odnośnik do komentarza

Było jakieś oficjalne info, że w tym tygodniu mają pokazać konsole, czy to same plotki w sieci?

A co do tego szkicu z Foxcon to potwierdził sie w przypadku PS4 Pro, ale tamten pojawił sie na jakiejś chińskiej stronie.

 

 

Jak będzie coś oficjalne to usłyszysz o tym. Na razie tylko piana o tym, co ktoś na Neogafie napisał. Oficjalne jest to, że konsola wyjdzie w marcu. Wiarygodny przeciek jest taki, że to handheld z doczepianymi kontrolerami z opcją grania na TV napędzany Tegrą, być może X1. Cała reszta to głównie klikanie z nudów.

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...