Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry Direct. Nowa Zelda z Zeldą w roli głównej wygląda ciekawie, Danganronpa połączona ze strategią też, do tego masa gierek dla fanów jRPGów i parę gier dla fanów Nintendo. Jedynie te ledwo co działające multiplatformy kuły w oczy no i Metroid to już mógł by być robiony tylko na Switcha 2 ale może dzięki temu że to crossgen to będzie śmigał w 60 FPSach i wysokiej rozdzielczości na S2? Najlepsze jest to że do wszystkiego był pokazany gameplay (a nie CGI czy in-engine cinematic) więc wiadomo czego się spodziewać.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, GearsUp napisał(a):

Jak na Switcha 1 ten trailer Metroida bardzo ładny ale tak jak mówiłem wolałem żeby powstał na Switchu 2. Najlepsza zdecydowanie ta nowa Zelda i remake'i Dragon Questa 

 

dragon-quest-iii-hd-2d-remake.large.jpg

dragon-quest-iii-hd-2d-remake.large.jpg

dragon-quest-iii-hd-2d-remake.large.jpg

 

 

 

Donkey Kong nigdy mnie nie jarał ale jako platformówka ma swoich fanów

Ten DQ wygląda super, może nie każdy wie III to prequel, I i II będą w późniejszym terminie. 

 

Coraz częściej widać chronologiczne podejście do remaków w ostatnim czasie. 

Odnośnik do komentarza

No moim zdaniem, zupełnie obiektywnie, to jest sporo mocnych gier. Może nawet za dużo, bo zaczynają z siebie taśmowo wypluwać niektóre serie. Sam nie wiem, czy bym nie wolał mniej, ale lepiej. Chyba, że dostaniemy to i to, poza technikaliami oczywiście, których się nie przeskoczy.

Odnośnik do komentarza

Świetny direct jak na moment w którym jest switch, powtórzę tylko po raz setny, że szkoda nowych gier które na nim zaprezentowali bo wg mnie powinny one wykorzystywać moc switcha2 i zapełniać lineup pierwszego roku nowej konsoli, a tak mamy nową Zelde na silniku remake'u links awakening wyglądającą jak dlc do niego i MP4 na silniku remastera MP1 wyglądający jak dlc do niego. Szkoda straconej szansy bo pokazać power w tych tytułach na nowym systemie

Odnośnik do komentarza

Z drugiej nie wiesz czy ten Metroid 4 byłby takim system seller aby ludzie tłumnie pobiegli po Switcha 2. Reszta z pokazanych gier akurat w punkt w możliwości Switcha i na S2 po prostu będzie 900p/60. Nie ma co rozpaczać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...