Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Nowa Zelda i MP4 pokazuje że Switch jeszcze potrafi zaskoczyć, gry wyglądają bardzo ładnie, mp4 to przez chwilę pachnie nowym sprzętem. Myślę że to już max co ten kalkulatorek potrafi wyciągnąć, ja się cieszę, świetne gry na konsolę której nie trzeba kupować, przez nowe mario party muszę oddać moje 4 joycony do naprawy, bo każdy ma coś popsute.

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, GearsUp napisał(a):

I właśnie to jest piękne w Nintendo, że wszystko 2024 oprócz ostatniego Metroida

 

Albo jak ten tower defense Metal Sluga jeszcze dziś. To na więcej platform wyjdzie?

Jeżeli to ten sam wydany na Steam kilka lat temu to nie specjalnie jest się czym jaraś. Chyba ze duzo usprawnili.

 

METAL SLUG DEFENSE na Steam (steampowered.com)

 

Kiedys było duzo wiecej negatywnych opinii i mocna krytyka wszystkiego. Jest free 2 play więc możesz juz teraz obczaić co i jak.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, tjery napisał(a):

 

Kliknąłem.

 

Trzeba mieć coś nie tak z głową, żeby wspierać taki portal regularnymi wizytami i komentowaniem, jprdl. Ofc nie piję do nikogo, ale dlaczego takie coś w ogóle jeszcze istnieje? Czy to jest eksperyment społeczny albo przeniknięcie portalu z innej rzeczywistości w krzywym zwierciadle? 

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Paolo de Vesir napisał(a):

Że nie jest to Lite OLED to padaka lekko, myślę że takie odświeżenie jeszcze bardziej podbiłoby sprzedaż - zwłaszcza dla kogoś kto szuka konsoli faktycznie przenośnej.

 

Lite nigdy nie miało OLEDA - mogą być różne przyczyny (np podpisanie umowy z Samsungiem na ekrany tylko dla proporcji normalnego hybrydowego Switcha OLED). No i normalny Switch miał już edycję Zeldy, czas na Lite'a.

Odnośnik do komentarza

Żadna z tych gier nie jest system sellerem, więc to specjalnie nic im nie zmienia. Metroid Prime 4 będzie głośny w pewnych kręgach, ale dla losów całej konsoli jest detalem. Gra była na ukończeniu od dłuższego czasu (co nie znaczy, że efekt był zadowalający...), ile można biednych Retrosów męczyć z wciskaniem nagle jeszcze na nowy sprzęt. Ta gra nie pachnie dochodem dla Nintendo lol, raczej uczuciem ulgi, że w końcu uda się pozbyć balastu. Pachnie mi jak na razie Bayonettą 3. Bayonetta 3 świetna gra, jasne... ALE dziwnym trafem ludzie dużo, dużo, dużo więcej gadali o tym "kiedy pokażą Bayonettę 3" niż o samej grze jak faktycznie wyszła lol. Ale jeszcze mają czas, jak widać... patrząc na oferty pracy w Retro, pracują chyba głównie nad scenkami oraz szlifowaniem grafiki i gry.

 

Jakieś spin-offy z mniej odwiedzaną postacią, Metroid, Mario Party, RPG z Mario/Paper Mario - to w sumie od dawna takie standardowe serie dla Nintendo, żeby puścić na mniej ważnej konsoli jak nie ma nic poważnego. Mam podejrzenie, że gdyby jutro obudzić Miyamotę i przystawić mu pistolet do głowy, to by w ciągiu tygodnia wydali 10 takich gierek, które od dawna były skończone i leżały na odpowiedni moment.

 

Tak naprawdę to te gry to jest więc dobre granie na czas, by było mniej czuć że Nintendo męczy się obecnie z wyrobieniem się z porządnymi zadowalającymi system-sellerami na nową konsolę. Kilka wypowiedzi sugeruje, że woleliby się z nimi wyrobić do końca marca, ale coraz więcej osób w branży w to wątpi.

 

 

 

Lite to generalnie model dla młodszego dziecka, nastawiony na jak najniższą cenę, trochę nie ma sensu wydawać Lite'a deluxe. Ludzie mogą jęczeć, ale kupiłby to mało kto, a rozpoczynanie nowej produkcji (trzeba by mieć nowy, mniejszy ekran OLED, i dostosować kilka rzeczy w konstrukcji konsoli) w dzisiejszych czasach jest kosztowne.

 

Nowa konsola dlatego się też opóźnia, bo jest ciężko dziś robić elektronikę w takich ilościach, a Nintendo nie chce mieć konsoli jak PS5, że miną lata zanim będzie dostępna w sklepach dla chętnych. Dzisiaj jest podobno znacznie lepiej np. z półprzewodnikami, ale nie ze wszystkim. Kasę robi się na grach, a Nintendo nie zamierza wydawać na Steamie ani nic takiego - pamiętamy że w niektórych krajach na premierę Switcha sprzedawało się więcej sztuk Zeldy, niż samej konsoli lol, ogólnie plan jest taki, żeby wydać atrakcyjne gry i zalać rynek taką liczbą konsol, by ludzie je wszyscy kupowali i potem mając konsolę kupili dające solidną marżę gry. Jako ostatnia firma świata, Nintendo dla zarobku potrzebuje masy i konsol, i gier.

Odnośnik do komentarza

Nie bede ukrywal, ze podjaralem sie od razu na mario & luigi brotherhood. Zajebiste te wstawki bajkowe. Doprawiono echoes of wisdom a na koniec beyond. W dikeja te czesc nie gralem wiec super, w luigi’s mansion 2 nie gralem wiec super a przeciez jeszcze full innych gierek jak chocby ten lego horizon, dragon quest iii r2d2 czy mario party albo nawet te sportowki z krolikiem bugsem. Bdb pokaz na moje

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...