Opublikowano 21 marca 201510 l Nie widzę podobnego tematu, a trzeba sie przecież pochwalić, co sie robi, jak sie nic nie robi.. Niby prosta sprawa, ale jednak nie do końca. Poręcz jest tak wyrobiona, ze chwieje sie na wszystkie strony umożliwiając odpowiednie naciągnięcie drzwiczek do zamka. Musiałem podjąć odpowiednie kroki , jakie widać na zdjęciu Oczywiście można by dokupić dodatkowy listwę za kilkanaście eurosów, ale po co, skoro można sprawę załatwić domowym sposobem. Na poręczy można sie teraz wieszać, także nawet wracając po pijaku do łóżka nie powinienem mieć problemu z ich przekroczeniem w ten, czy inny sposób. ALe jestem z siebie dumny..
Opublikowano 21 marca 201510 l To jest po to, żeby dziecko nie spadło ze schodów? Dobry temat, ale kąsolowcy raczej nie będą tu często wrzucać fot.
Opublikowano 21 marca 201510 l Nic nie rozumiem, miales rozchwiana balustrade wiec na jej koncu wmontowales drzwi?
Opublikowano 21 marca 201510 l Majster miał luzy między kratką a poręczą więc przykleił do tej drugiej deskę. Edytowane 21 marca 201510 l przez ornit
Opublikowano 21 marca 201510 l Majster miał luzy między kratką a poręczą więc przykleił do tej drugiej deskę.
Opublikowano 21 marca 201510 l Ja ostatnio zamocowalem dodatkowy drazek w szafie, bo moja kobieta ma za duzo ubran, nie urwal sie jeszcze.
Opublikowano 21 marca 201510 l Byl ongis grupowiec poswiecony majsterkowaniu, ale juz chyba w archiwum wyladowal. Jak on sie nazywal...?
Opublikowano 21 marca 201510 l Nic nie rozumiem z opisu naszego majsterkowicza, ale to dlatego, że nie mam odpowiedniego wykształcenia.
Opublikowano 21 marca 201510 l Ja sobie kupiłam szydełko i robię czapeczki. Będą jak znalazł na następny konkurs w PST.
Opublikowano 21 marca 201510 l Nic nie rozumiem z opisu naszego majsterkowicza, ale to dlatego, że nie mam odpowiedniego wykształcenia. Jezu! Ile można tłumaczyć? Wkładał kutasa między szczeble i tak ostro posuwał, że mu blokada wyrobiła dziurę w drewnianej poręczy. Żeby dalej móc to robić dokleił do poręczy drewnianą deseczkę aby pokrętło blokady znowu mogło natrafiać na opór i trzymać drzwiczki w mocnym uscisku.
Opublikowano 21 marca 201510 l Wkręciłem dziś nową żarówkę do lampy bo stara eksplodowała. U mnie ostatnio to samo, ale do tego sfajczyło jedno z dwóch gniazd na żarówkę, nie dało się zapalić światła przed pokoju przez to, bo od razu robiło się przepięcie i wywalało korek od tej sieci. Wymontowałem sfajczone gniazdo, przewody wyizolowałem i teraz śmiga aż miło na jednym gnieździe, co i tak wystarcza przy dobrej żarówce. Jest satysfakcja po zrobieniu takiej drobnej rzeczy. Dodatkowo, naprawiłem ostatnio rower dziewczynie, ale to akurat była drobnostka, bo były luzy na kierownicy i trzeba było ją zcentrować z kołem.
Opublikowano 21 marca 201510 l U mnie od miesiąca żarówka wydaje jakiś dziwny dźwięk i jakoś nie mogę się zebrać żeby ją w końcu wymienić. Może jutro... Edytowane 21 marca 201510 l przez Yakubu
Opublikowano 21 marca 201510 l Mama kupiła mi lapmkę na biurko w LIDLU, jakiś czas temu upadła i bzyczy. Jak bzyczy, to al/bo napie.rdalam w nią pięścią i przestaje, al.bo napier.dalam z otwartej dłoni i przestaje. Złota rączka.
Opublikowano 21 marca 201510 l W zeszłym tygodniu mieliśmy trochę strzelania na poligonie i jak mi się famas zaciął, to szybko wyciągnąłem pocisk, który się zablokował w zamku, przeładowałem i strzelałem dalej.
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.