Skocz do zawartości

You Can't Come #13: tylko z paszportem szczepien


Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda z enie mogłem tym razem byc, ja je.bie jaka cudowna zajawka. Myslalem ze juz nigdy nie poczuje sie jak miałem te 10 lat i sie chodziło z kumplami z osiedla na jakies plejaki czy pegazusy. W chu,j propsy za inicjatywe Czezki w czasach kiedy termin "żywy przeciwnik" uznaje sie tego po drugiej stronie światłowodu za oceanem spokojnym

 

przehypowane

 

nie ma balkonu

Odnośnik do komentarza

a kiedy to jest i gdzie ? bo ja nadal mam kaca po 18tce extreme xD

 

ok już se wygooglowałem

http://warsawgamesweek.pl/informacje-praktyczne/

 

dla mnie jeśli chodzi o merytoryczne atrakcje to jedynie obczajenie gogli VR od sony, ale pewnie kolejka będzie ogromna

 

bo same gierki pooglądać to se moge w necie ;p

 

no ale jesli mamy iść towarzysko to mozna pomyśleć

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

zaje,bista choroba. można cisnąć leszczy z lamusami się nie pieścić i mieć na to papiery. wiem że są skutki uboczne ale gdzie ich nie ma ? zawsze mam ochotę pocisnąć księża kiedy mówi mi szczęść boże (mimo że ja go olewam i nawet nic nie mówie), ale jestem za kulturalny. z turetem można więcej. znacie jakiegoś tureta ?

 

jak ktoś poczuł się urażony bo ma tureta to w chuyu to mam hu,jasie zaj,ebany pjer,dolsie obs,rańcu  

 

 

 

ale co fajne to ekspo ? w sumie nieistotne bo my jesteśmy fajni. może znowu bede w telewizji  

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

zaje,bista choroba. można cisnąć leszczy z lamusami się nie pieścić i mieć na to papiery. wiem że są skutki uboczne ale gdzie ich nie ma ? zawsze mam ochotę pocisnąć księża kiedy mówi mi szczęść boże (mimo że ja go olewam i nawet nic nie mówie), ale jestem za kulturalny. z turetem można więcej. znacie jakiegoś tureta ?

 

jak ktoś poczuł się urażony bo ma tureta to w chuyu to mam hu,jasie zaj,ebany pjer,dolsie obs,rańcu  

 

 

 

ale co fajne to ekspo ? w sumie nieistotne bo my jesteśmy fajni. może znowu bede w telewizji  

 

Ja znam

 

https://www.youtube.com/watch?v=ZCq0HunRL-E

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...