Opublikowano 14 kwietnia 201510 l https://www.youtube.com/watch?v=6SnIZgESm4c https://www.guitarhero.com/
Opublikowano 14 kwietnia 201510 l Ale za to dwa rzędy więc 6 przycisków będzie obsługiwane tak ma wyglądać gitara, ale totalnie nie podoba mi się realistyczne podejscie do GH no i wychodzi nowy RB więc GH nikogo.
Opublikowano 14 kwietnia 201510 l Yea, 3 linie ale jak przyjrzeć się zrzutom ekranu to masz tak naprawdę 6 przycisków, 3 górne i 3 dolne, na ich stronie na zdjęciach widziałam że potem (pewnie na wyższych poziomach trudności) masz sytuacje, w której musisz jednocześnie nacisnąć jeden guzik dolny i drugi górny. Nie wygląda to aż tak łatwo. Jestem wielką fanką gier muzycznych i osobiście BARDZO mi się podoba na pierwszy rzut oka. Na bank będę obserwować następne informacje odnośnie Guitar Hero Live
Opublikowano 14 kwietnia 201510 l Trochę buła. Mogliby rozwinąć pomysł Rocksmith, który jednak jest gów.nianie zrealizowany (input lag nie pozwala grać w tę grę na rozsądnym poziomie + kawałki kiepskie).
Opublikowano 14 kwietnia 201510 l Czyli moje dwie gitary - jedna z GH3, druga z GH 6 mogę sobie wsadzić w tyłek i niczym zdrutowana świnia muszę lecieć po nowy kawałek plastiku? Dziękuję zatem i sobie postoję dalej z wystającym z dupska starym plastikiem.
Opublikowano 14 kwietnia 201510 l Czyli moje dwie gitary - jedna z GH3, druga z GH 6 mogę sobie wsadzić w tyłek i niczym zdrutowana świnia muszę lecieć po nowy kawałek plastiku? Dziękuję zatem i sobie postoję dalej z wystającym z dupska starym plastikiem. Nowa generacja - nowe kontrolery. Można się było tego spodziewać. Gdyby wypuścili "nową" gre muzyczną, która niczym nie różniłaby się od poprzednich GH to podejrzewam, że nikt by się na to nie skusił. Wiadomo, że muszą wypuścić coś względnie nowego bo poprzednie rozwiązania po prostu się przejadły... tzn. przegrały.
Opublikowano 14 kwietnia 201510 l Rock band będzie miał kompatybilność wsteczną, zresztą gh dawno temu się skończyło to też będzie słabe. #tylko harmonix
Opublikowano 15 kwietnia 201510 l Pytanie tylko zostaje - co pokaże nowy RB. Może jednak za wcześnie się ponapalaliśmy i gry gitarowo-muzyczne faktycznie są już martwe.
Opublikowano 15 kwietnia 201510 l A co ma pokazywać ? Koła na nowo nie wymyślą, a po co na siłę zmieniać coś co było perfekcyjne.
Opublikowano 15 kwietnia 201510 l Rock Band kupił sobie sporo graczy właśnie kompatybilnością starego sprzętu, w tym i mnie. Mam w domu dwie gitarki, dzięki czemu nie muszę kupować nowego sprzętu, a i formuła dotychczasowa była bardzo dobra. Nie wiem po co zmieniać sprawdzoną formułę..
Opublikowano 15 kwietnia 201510 l Inna sprawa, że ten nowy układ klawiszy na gryfie wygląda całkiem ciekawie i chętnie bym to przetestował... ech, co ta branża....
Opublikowano 15 kwietnia 201510 l Nie przekreślajmy niczego z góry. Zobaczmy co jeszcze pokażą twórcy, zarówno w kwestii GH jak i RB. Tak naprawdę wiemy niewiele. Jeden krótki filmik, pare screenów... Ciężko jeszcze wydawać jakikolwiek werdykt na takiej podstawie. Zgadzam się z przedmówcą, że nowy układ klawiszy wygląda ciekawie i sama też chętnie przetestowałabym jak się sprawdza w praktyce. Jeśli Rock Band 4 nie zmieni nic poza listą piosenek to tak naprawdę wydadzą tą samą grę na nową generacje (która i tak już bazuje na remake'ach). Nie mówie, że była zła, ale jednak z jakiegoś powodu gry muzyczne straciły na popularności i nie byłoby najmądrzejszym wydawać gre muzyczną bazującą na identycznych rozwiązaniach... ale to tylko moja opinia
Opublikowano 15 kwietnia 201510 l Gameplay video: Nowy układ klawiszy niestety nie jest na tyle odmienny, żeby opłacało się wymieniać sprzęty i tracić kompatybilność z dotychczasowymi piosenkami. Jak już wprowadzać nowy sprzęt to taki, który rzeczywiście coś zmieni. Pomysł z sześcioma przyciskami w dwóch liniach jest po prostu inny. Nie lepszy, nie gorszy - inny.Moim zdaniem Activision próbuje usprawiedliwić konieczność zakupu nowych gitar trochę na siłę. #teamrockband
Opublikowano 16 kwietnia 201510 l czy ja wiem... wygląda na dobrą zabawę... Nie wiem czy tak znowu "na siłę". To że Rock Band będzie mieć wsteczną kompatybilność to jednocześnie zaleta i wada. Nie trzeba wydawać kasy na kolejny plastikowy sprzęt, fakt, ale czy na pewno chcę kupować jeszcze raz Rock Banda, który od tego na poprzednią generację będzie się różnić tylko playlistą... No nie wiem... Jak chcemy zostać przy dotychczasowych rozwiązaniach to po co robić kolejną grę? Mamy ich już dużo. Sprzęt, który coś zmienił już jest wprowadzony - Rocksmith. Tylko do niego faktycznie trzeba kupić prawdziwą gitarę i podobno taki znowu najlepszy nie jest. Czekam z niecierpliwością co pokażą w związku z Rock Bandem. Póki co Guitar Hero Live wydaje się fajne.
Opublikowano 13 maja 20159 l http://www.ppe.pl/news-35760-oto_lista_24_kawalkow__przy_ktorych_staniemy_sie_prawdziwymi_rockmanami_w_guitar_hero_live.html Ostatnio ujawniono 10 pierwszych piosenek, które trafią do nowej odsłony legendarnej gry rytmiczne. Teraz do sieci trafiła lista 24 utworów, z których o większości dowiadujemy się po raz pierwszy. Będą ballady, będzie klasycznie, będzie ciężko i będzie też... Skrillex? WOB WOB WOB... Do sieci trafiła kolejna lista kawałków, jakie dane nam będzie odegrać w najnowszej odsłonie Guitar Hero o podtytule Live. Tym, co pierwsze rzuca się w oczy, to spora różnorodność gatunkowa licencjonowanych na potrzeby gry utworów. Mowa tu nie tylko o rodzajach rocka, czy też szeroko pojętej muzyki ciężkiej. Twórcy wyraźnie postanowili sięgnąć trochę głębiej, by zadowolić również współczesnych melomanów, za pomocą bliższych im klimatów niż ciężkie gitarowe riffy. Lista przedstawia się następująco, a wszystkie podane utwory dostępne będą na premierę gry: The Black Keys – “Gold on the Ceiling” Blitz Kids – “Sometimes” Ed Sheeran – “Sing” Fall Out Boy – “My Songs Know What You Did in the Dark (Light Em Up)” Gary Clark, Jr. – “Don’t Owe You a Thang” Green Day – “Nuclear Family” The Killers – “When You Were Young” The Lumineers – “Ho Hey” My Chemical Romance – “Na Na Na” Pierce the Veil – “King for a Day (feat. Kellin Quinn)” The Rolling Stones – “Paint it Black” Skrillex – “Bangarang” The War on Drugs – “Under the Pressure” Black Veil Brides – “In The End” Rage Against the Machine – “Guerrilla Radio” Judas Priest – “Breaking the Law” Pantera – “Cowboys From Hell” Sleigh Bells – “Bitter Rivals” System of a Down – “Chop Suey!” Alter Bridge – “Cry of Achilles” Alt-J – “Left Hand Free” Broken Bells – “Leave It Alone” Red Hot Chili Peppers – “Higher Ground” The Pretty Reckless – “Going to Hell” Guitar Hero Live trafi na konsole PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360 oraz Wii U na jesieni tego roku. Jak dla mnie słabo.
Opublikowano 13 maja 20159 l No póki co widzę max 7 kawałków, które są spoko, ale i tak już były w wczesniejszych rb/gh. Ale panie spokojnie od czego są DLC? Przecież to activision znów bedzie zalew pakietów, a swoje stare piosenki, które kupiłes możesz sobie wsadzić w dupę :>
Opublikowano 13 maja 20159 l Bieda mocno. Pod względem tracklisty GH od acti zawsze odstawały od RB z wyjątkiem GH3 i metallici,które były mocarne.
Opublikowano 13 maja 20159 l Tracklista trochę ssie pałę, a to Black Veil Brides – “In The End” :rotfl: Za to podoba mi się 6 przycisków, trochę trza będzie się od nowa uczyć grać.
Opublikowano 15 października 20159 l Obawiam sie ze tylko wioslo bo jakos nie widzialem zestawu z perka. Ktos juz zlozyl pre ordera ?? Bo jestem ciekaw czy jak kupisz wersje na ps3 to bedzie obslugiwala wszystkie inne gry z serii GH i RB
Opublikowano 16 października 20159 l Obawiam sie ze tylko wioslo bo jakos nie widzialem zestawu z perka. Ktos juz zlozyl pre ordera ?? Bo jestem ciekaw czy jak kupisz wersje na ps3 to bedzie obslugiwala wszystkie inne gry z serii GH i RB Ja mam Pre-Ordera tylko na Xone także jeśli ktoś chętny na pojedyneczek to zapraszam
Opublikowano 16 października 20159 l Ja tez mam: gra + dwa wiosla na ps4 Czu GH a nie RB? Wreszcie bedzie namiastka chwytow.
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.