Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Newsy, patche, DLC, dodatki


Rekomendowane odpowiedzi

Orientuje się ktoś czy te płatne dodatki będą jako część fulla, czyli zostaną dodane nowe questy lub obszary do świata gry, czy jako osobne twory? Domyślam się, że Serce z kamienia raczej doda nowe questy na już istniejący Oxenfurt i Velen, ale Krew i Wino w Toussaint? Mam nadzieję, że miasto zostanie dodane po prostu jako nowy obszar na mapie.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Orientuje się ktoś czy te płatne dodatki będą jako część fulla, czyli zostaną dodane nowe questy lub obszary do świata gry, czy jako osobne twory? Domyślam się, że Serce z kamienia raczej doda nowe questy na już istniejący Oxenfurt i Velen, ale Krew i Wino w Toussaint? Mam nadzieję, że miasto zostanie dodane po prostu jako nowy obszar na mapie.

Toussaint na pewno będzie nowym obszarem na mapie. Pewnie dlatego jak na maksa wycofasz widok to pojawia się północ i część ng.
Odnośnik do komentarza

Dodatków na 100% nie kupię na PS4, ponieważ wersja na PS4 jest zdecydowanie najgorsza. Za jakiś czas jak ulepszę PC to zagram ale złamanego grosza nie zobaczą. Pewnie będzie jakaś "edycja rozszerzona" więc pożyczę od kogoś ze znajomych (z pewnością ktoś kupi).  Obiecywali przed premierą że wersja na konsole będzie porządna. Nie była. Miała być poprawa w patchu 1.07 (PS4). Kolejne kłamstwo. W 1.08 na PS4 dalej bieda, aż strach grać za pomocą np; igni. 

Odnośnik do komentarza

 

 

Dodatków na 100% nie kupię na PS4, ponieważ wersja na PS4 jest zdecydowanie najgorsza. Za jakiś czas jak ulepszę PC to zagram ale złamanego grosza nie zobaczą. Pewnie będzie jakaś "edycja rozszerzona" więc pożyczę od kogoś ze znajomych (z pewnością ktoś kupi).  Obiecywali przed premierą że wersja na konsole będzie porządna. Nie była. Miała być poprawa w patchu 1.07 (PS4). Kolejne kłamstwo. W 1.08 na PS4 dalej bieda, aż strach grać za pomocą np; igni.

co on pier.doli? wie ktoś? :)

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

Może mi ktoś powiedzieć co z tym ng+?! Bo u mnie straszna posucha, kasy ma gry brak a jednak ma sie ochotę wrócić do świata Wiesława i trochę zaczynam sie juz niecierpliwić;p a czuje ze jak odpalę teraz to po chwili pojawi sie ten dodatek jak na złość

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie wiadomo, ale nie liczyłbym, że pojawi się w przyszłym tygodniu.

Odnośnik do komentarza

Miał ktoś problem, że po patchu gra chodzi gorzej niż dotychczas (PC)? Jak zainstalowałem 1.07 to nagle stała się u mnie niegrywalna z powodu freezów co chwilę. Dzisiaj zainstalowałem 1.08 i dalej to samo. Zaktualizowałem sterowniki do karty graficznej i jest trochę lepiej ale jakiś freezy się zdarzają.

Odnośnik do komentarza

nie chce bronic cdpr i udawac, ze na mojej ps4 gra chodzi idealnie ale tak ludzie hejtuja ten framerate, gdziescie byli na zeszlych generacjach? przeciez na takim ps3 sandboxy typu gta4,5, rdr, asassyny, mafia2 itp chodzily sporo gorzej niz W3 i wszyscy grali i prawie nikt nie narzekal

 

zreszta od zawsze z sporadycznymi wyjatkami sandboxy na konsolach kulaly jesli chodzi o fps

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

nie chce bronic cdpr i udawac, ze na mojej ps4 gra chodzi idealnie ale tak ludzie hejtuja ten framerate, gdziescie byli na zeszlych generacjach? przeciez na takim ps3 sandboxy typu gta4,5, rdr, asassyny, mafia2 itp chodzily sporo gorzej niz W3 i wszyscy grali i prawie nikt nie narzekal

 

zreszta od zawsze za na serio sporadycznymi wyjatkami sandboxy na konsolach kulaly jesli chodzi o fps

Ludzie sobie uwalili w głowach 60fps i teraz jest tego konsekwencja.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mogę grać w Wiedźmina bez problemu nawet z takim frameratem bo jest świetną grą. Ale tłumaczenie twórców, że gra nie chodzi płynnie bo inne też nie chodzą to przesada. Dla mnie każde zgubione klatki to wina twórców, uważam, że płynność na poziomie min. 30k/s powinna być wymagana przez producenta konsoli, jeśli twórcy nie potrafią tego spełnić to nie dostają licencji/płacą kare. Dlaczego filmy mogą być płynne, a producenci Transformersów nie tłumaczą, że scena walki robotów gubi klatki bo brakowało im Ramu do wygenerowania płynnej sceny. Jest ogólne przyzwolenie na taki obrót spraw i nie zmieni się to dopóki nie zmieni sie mentalność graczy. 

Odnośnik do komentarza

nie chce bronic cdpr i udawac, ze na mojej ps4 gra chodzi idealnie ale tak ludzie hejtuja ten framerate, gdziescie byli na zeszlych generacjach? przeciez na takim ps3 sandboxy typu gta4,5, rdr, asassyny, mafia2 itp chodzily sporo gorzej niz W3 i wszyscy grali i prawie nikt nie narzekal

 

zreszta od zawsze za na serio sporadycznymi wyjatkami sandboxy na konsolach kulaly jesli chodzi o fps

Nie grałem na PS3 w te gry z wyjątkiem GTA4 (bardzo krótko). Na konsolach w tego typu grach nie oczekuję 60fps. Gdyby W3 na PS4 działał tak jak na XO to nie byłoby problemu. W recenzjach czasami wspomina się o problemach z framerate. Jednakże często nie ma to żadnego wpływu na ocenę "końcową" jak i "grafiki". Drobne dropy to nie zbrodnia. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...