Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Newsy, patche, DLC, dodatki


Rekomendowane odpowiedzi

Premiera 13 października:

 

 

Deweloperzy zapowiadają, że rozszerzenie zaoferuje „ponad 10 godzin nowych przygód, nieznanych wcześniej bohaterów, potężne potwory, wyjątkowy romans oraz całkowicie nową historia".

 

Kolejna nowość to system Słów Runicznych, „co pozwoli graczom odkryć nieznane wcześniej aspekty rozgrywki i przeniesie mechanikę walki na zupełnie nową płaszczyznę" - wyjaśnia mało konkretnie CD Projekt.

 

Dodatek Serca z Kamienia zostanie wydany nie tylko w dystrybucji cyfrowej, ale także „w limitowanej edycji pudełkowej” (w Polsce tylko na PC i PlayStation 4), za 80 zł (70 zł w przedsprzedaży).

 

Wewnątrz kolekcjonerskiego pudełka znajdzie się kod do pobrania dodatku w wersji cyfrowej oraz zestaw kart do gry w gwinta, wraz z zasadami. Dostępne będą dwie talie - Scoia'tael i Potwory.

 

„Wciel się w legendarnego zabójcę potworów Geralta z Rivii i staw czoło Olgierdowi von Everecowi, bezlitosnemu przywódcy rozbójnickiej bandy, który w tajemniczy sposób zyskał dar nieśmiertelności" - czytamy w opisie fabuły.

 

„Serca z Kamienia to przygoda, podczas której poznasz grupę zawodowych włamywaczy, udasz się na wesele będąc opętanym przez ducha oraz zmierzysz się z jednymi z najbardziej przebiegłych potworów, jakie kiedykolwiek stanęły na twojej drodze.”

http://www.eurogamer.pl/articles/2015-09-08-wiedmin-3-dodatek-serca-z-kamienia-ukaze-sie-13-pazdziernika?utm_source=twitter&utm_medium=social&utm_campaign=socialoomph

 

hos-info-1.jpg

 

hos-info-2.jpg

 

hos-info-3.jpg

Edytowane przez SzczurekPB
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dlaczego nie ma na Xboxa ?

 

No i ciekawe, czy to będą te same karty co z limitki xboxa, czy jakieś nowe.

Nie ma na Xboksa, bo nie opłaca się im robić dla tych 50 osób w Polsce ;)

Karty są inne. Tam były Królestwa Północy i Nilfgaard a tutaj Potwory i Scoia'tael.

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Co Wy dokładnie wysyłacie w tym screenie? Bo ja lata temu już kupiłem oba te dodatki w wersji cyfrowej i teraz zachodzę w myślach jak im to screenem udowodnić, że mam. Jak wchodzę w Bibliotekę gier to przecież tam nie ma nic napisane, że mam te dodatki (bo ich nie ma). W Sklepie PSS mogę jedynie pokazać, że dodatki u mnie mają status "Installed". Ale co to za potwierdzenie?! Równie dobrze każdy może takie coś w internetach pewnie zdobyć. 

 

Konkludując - jaki screen im wysłaliście?? (pytanie do tych co kupili oba DLC w wersji cyfrowej)

Odnośnik do komentarza

cena dodatku "Serca z Kamienia" 35,70 zł na ps store, taniej niż na pc :)

 

Pytanie czy oplaca sie kupować pakiet za 99,99 zł czy zrobią taki dziwny zabieg jak przy podstawce, że jak kupujemy osobno season pass oraz gre i wersję full (ga + season pass) damy tyle samo kasy, bez dodatkowych zniżek:).

 

Stawiam więc, że drugie dlc będzie kosztować 64,29 zł.

 

Ceny kozackie w porównaniu do innych dlc na ps4.

 

Niech inni developerzy biorą przykład z Redów.

 

--------------

 

mały Update: jak ktoś chce mieć karty do Gwinta, to wtedy wiadomo, że season pass ( za 9,99$ można będzie sobie kupić dwie talie) lub wersja kolekcjonerska z cdp.pl, od razu z kartami :)

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...