Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Gwint, Karty, Gracze


Gość Kyo

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiecie czy gdzies wyszedl poradnik w pl jak zdobyc krok po kroku wszystkie karty do gwinta? Eurogamer czy cos? nigdzie nie moge znalezc, kart mam dosc sporo i chcialbym wiedziec czy cos przeoczylem i czy moge nadal wrocic po brakujace czy zupelnie wygasly...

Ale przecież kilka postów wyżej wrzuciłem link do dokładnego poradnika w odpowiedzi na post Sobana.

 

Powtórzę:

http://www.trueachievements.com/a200110/card-collector-achievement.htm?showguides=1

Odnośnik do komentarza

Kurde nie wiem czy podczas 1 przejścia próbować zdobyć całą kolekcję kart czy może jednak odpuścić i za drugim przejściem po kolei zdobywać karty. Jedyny moment jaki pamiętam, że olałem Gwinta to quest z Triss u Vengelbudów (tam chyba było kilku graczy, ale byłem za słaby). Czy ominięcie ich zamyka mi ten pucharek? Szukam informacji i nie mogę znaleźć. :(

 

Niezły pokur...niec wymyślił ten pucharek :(

Odnośnik do komentarza

Kurde nie wiem czy podczas 1 przejścia próbować zdobyć całą kolekcję kart czy może jednak odpuścić i za drugim przejściem po kolei zdobywać karty. Jedyny moment jaki pamiętam, że olałem Gwinta to quest z Triss u Vengelbudów (tam chyba było kilku graczy, ale byłem za słaby). Czy ominięcie ich zamyka mi ten pucharek? Szukam informacji i nie mogę znaleźć. :(

 

Niezły pokur...niec wymyślił ten pucharek :(

Tak, zamyka pucharek. Zaglądałeś do poradnika, który Ci wysłałem? Tam masz wszelkie potrzebne informacje.

Odnośnik do komentarza

Tak + pobrałem ciekawą aplikację na androida gdzie można sobie "odhaczyć" każdą zdobytą kartę i każdego ogranego NPC'a. Super sprawa, ale właśnie dla kogoś kto od nowa gra. Teraz bądź mądry i wiedz których ograłeś, a których nie.

 

W takim razie zamykam 1 przejście w najbliższych dniach robiąc wszystko inne i drugie przejście pozostanie tylko dla Gwinta i kilku spraw fabularnych.  

 

EDIT: Aplikacja nazywa się Golden Checklists

Edytowane przez Sobies
Odnośnik do komentarza

Kupowanie i granie z kims sie da. Wszystko byloby ok gdyby mozna po przejsciu gry dozbierac brakujace ale wpadli na "genialny" pomysl zeby w miare postepu fabuly czesc kart przepadala wraz z postacia i trzeba zaczynac od nowa... 120 kart z tego co wiem jest do zebrania bo dalej to juz sie dubluja a wystarczy po 1 z kazdej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kupowanie i granie z kims sie da. Wszystko byloby ok gdyby mozna po przejsciu gry dozbierac brakujace ale wpadli na "genialny" pomysl zeby w miare postepu fabuly czesc kart przepadala wraz z postacia i trzeba zaczynac od nowa... 120 kart z tego co wiem jest do zebrania bo dalej to juz sie dubluja a wystarczy po 1 z kazdej.

Dziękuję, ale powiedz mi jeszcze czy jak skończę grę i zacznę od nowa, to wszystko zbieram od zera?
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...