Skocz do zawartości

Fallout 4


luk_ash

Rekomendowane odpowiedzi

No 1080p/60fps f4 przeciez wyglada jak gierka na ps3/x360 tyle ze z lepszym oswietleniem. 

No kur.wa nie. 

 

Loadingi w F3 i NV były chyba spoko więc w 4 też raczej powinno być ok. Mam nadzieję, że nie będzie powtórki z Wieśka. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

No 1080p/60fps f4 przeciez wyglada jak gierka na ps3/x360 tyle ze z lepszym oswietleniem. Zobaczymy jak z loadingami bedzie miedzy lokacjami.

sanboxy w 60fps na konsolach xDDDD na obojetnie jakiej generacji watpie czy kiedykolwiek jakiegokolwiek sie doczekamy, nawet remastery chodza w 30fps (a gta5 na xone nawet nie ma stabilnego 30fps), a co gierki pisane od podstaw na nowe sprzety. F4 oprawa dupy nie urywa ale gadanie, ze wyglada jak gierka z ps3/x360 z lepszym oswietleniem to przesada, na tle takiego F3 to przeciez oprawa jest mooooocno podciagnieta

Odnośnik do komentarza

 

No 1080p/60fps f4 przeciez wyglada jak gierka na ps3/x360 tyle ze z lepszym oswietleniem.

 

No kur.wa nie. 

 

Loadingi w F3 i NV były chyba spoko więc w 4 też raczej powinno być ok. Mam nadzieję, że nie będzie powtórki z Wieśka.

No chyba(pipi)a tak. Na ps3 f3 potrafil sie wykrzaczyc do menu konsoli podczas przechodzenia miedzy lokacjami, juz o podziale na strefy nie wspomne. Idziemy 30 metrow loading kolejne 30 metrow loading.
Odnośnik do komentarza

No ja ogram na pc. Boje sie ze to jednak s(pipi)ą xd batman na pc cudowny przyklad. Wkurza mnie to ze current geny są tak slabe ze gierki nie wyrabiają, chętnie bym ogrywal wszystko na konsolach ale dac za konsole 1500zl z gierka za 250zl by ograc w gorszych wizualiach niz moj 3 letni pc? Pfff nigdy.

Odnośnik do komentarza

Chocby ta generacja miala 10 razy mocniejsze bebechy to dalej wiekszosc gier by byla w 30fps, wygladaly by tylko lepiej. To grafika, oprawa sprzedaje gierki, a nie ilosc fps, do tego devi to lenie - ps3 bylo za slabe na 1080 i 60fps? alez skadze, kazda gierka bez problemu mogla w takich parametrach chodzic, wygladalby wtedy pewnie jak srednia pozycja z ps2 - pasowalo by ci to? wg mnie zawsze dev majac sprzet z zamknieta architektura zawsze wybierze kosztem rozdzielczosci, fps lepsza oprawe, na nastepna generacji pewnie tez gierki 4k 60fps to beda remastery, a dedykowane beda gorsze

Odnośnik do komentarza

Nie będą, chyba że następna generacja będzie się opierała na streamowaniu gier. Developer w 90% przypadkach wybierze lepszą grafikę niż płynośc, bo 80% graczy nawet nie ma pojęcia co to 30fps czy 60fps, a grafikę już widzą (albo jej brak). MGSV wygląda znacznie lepiej od F4, a chodzi w betonowych 60fps, druga sprawa jest taka, że świat w F4 połknie wielkością niejedną grę. 1080/30 na obu konsolach juz było potwierdzone ładnych kilka miesięcy temu, nie ma to jak czytać ppe xDDD. Najważniejsze aby było to stałe 30fps, a nie cyrki jak z Wieskiem, który z ostatnią aktualizacją jest tytułem, który w takiej formie powinien trafić do graczy w dniu premiery.


 

 

typowy problem gier bethesdy - kobiety wyglądają jak ogry :/

 

Ale rusza rękami, rusza rękami, postać w grze Bethesdy rusza rękami!!!

;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Obecnie grafika w grach stoi na tak wysokim poziomie, że ja już naprawdę nie wiem co by tam musieli wsadzić, żeby jeszcze ją poprawić. Od kilku lat widać, że ten proces mocno zwolnił, bo doszli do granicy gdzie gry naprawdę wyglądają fenomenalnie. 

 

A czy MGS V wygląda ładniej od F4? Moim zdaniem nie, owszem ma sporo detali, świetne wykonanie postaci, ale jednak świat jest pusty, pustynia, skały, gdzieniegdzie drzewka i mało posterunków jak na taki obszar.

 

A Wiesiek nawet jeśli technicznie już jest na dobrym poziomie to bugów dalej tona. :/

Odnośnik do komentarza

30 fps bo lepsza grafika? Przecież to nie wygląda nawet w połowie tak dobrze jak skyrim czy new vegas na pc. Jak taka kiepska grafa nie wyciąga 60 fps? Gralbym na pc ale boję się zabugowanej gry na start. Ach te wybory granie w ładną i płynną grę z ryzykiem crashy czy brzydką i skaczącą ale bez crashy?

 

Rozwiązanie to poczekać 3-4 miesiące i ograć na pc no ale to fallout i ciśnienie mam:)

Odnośnik do komentarza

30 fps bo lepsza grafika? Przecież to nie wygląda nawet w połowie tak dobrze jak skyrim czy new vegas na pc. 

 

3527_04a1.gif

 

New Vegas nawet na PC wygląda jak guwno, Skyrim trochę lepiej ale i tak słabo. F4 wygląda zdecydowanie lepiej, no sorry, ale to jest kolejna wersja silnika, to logiczne, że będzie wyglądać lepiej. Oświetlenie, efekty cząsteczkowe, w końcu tekstury nie powodują odruchu wymiotnego, lepsza mimika i animacja. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Pete Hines na Twitterze potwierdził że Bethesda bierze wzór z Konami i nie da całej gry na płytach.Częśc gry będziecie pobierac ze Steama.Dajmy na to że dadzą 2 płyty po 9gb to około 10gb będzie ściągania.Jest to po to aby zaoszczędzic na płytach i swoiste zabezpieczenie antypirackie.

Edytowane przez KacperKing
Odnośnik do komentarza

A czy MGS V wygląda ładniej od F4? Moim zdaniem nie, owszem ma sporo detali, świetne wykonanie postaci, ale jednak świat jest pusty, pustynia, skały, gdzieniegdzie drzewka i mało posterunków jak na taki obszar.

 

A Wiesiek nawet jeśli technicznie już jest na dobrym poziomie to bugów dalej tona. :/

 

mpu__id1411031456_343178_1.jpg

 

MGSV-The-Phantom-Pain-TGS-2014-Screen-Qu

 

MGSV-The-Phantom-Pain-TGS-2014-Screen-Qu

 

:usmiech:  :czesc:  

 

ja wiem że to nie Wiesiek który po prostu zaorał ale jednak 60 fps > grafika c'nie?

Odnośnik do komentarza

No dżungla jest bardzo ładna(czasem się żałuje, że cała gra nie dzieje się w dżungli), ale ile jest dżungli, a ile skał i pustyni. :usmiech:

 

Zobaczymy jak z zawartością świata będzie w F4, bo jednak 3 była właśnie coś w stylu MGSV. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

no dżungli było tam chyba z 3 takie miejscówki, ale to dlatego że dostaliśmy głównie sawannę :>

tym niemniej wodospady, pustynia i burza piaskowa, oraz ulewy wyglądały pięknie, więc nie powinniśmy oceniać oprawy głównie po zayebaniu drzewami. 

 

oprawa F4 jest znośna, ale nadrabia to nareszcie żywszą i urozmaiconą kolorystyką, oraz poprawioną animacją. rock solid 30 fps w przypadku Bethesdy to prawdopodobnie górna granica realnych oczekiwań. :pawel:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...