Skocz do zawartości

Fallout 4


luk_ash

Rekomendowane odpowiedzi

Czego wy chcecie od tego biednego Fallouta 4, wygląda zacnie. Pisze to osoba która była naprawde sceptyczna zwłaszcza po ograniu Wiedźmina 3. Pierwszy trailer zapowiadający był wg mnie biedny. Dopiero drugi (ten w którym pierwszy raz pokazali faktyczny gameplay i zbroje, deathclawy etc) rozwiał moje wątpliwości. To będzie najładniejsza dotąd gra Bethesdy i wszyscy się o tym spokojnie przekonają po premierze.

A jak jeszcze do tego dojdą mody na pc  :newell:

Odnośnik do komentarza

każdy hejtuje 3 część (pewnie ze wzg na fabułe) ale jak sobie przypominam jak jarała mnie eksploracja supermarketu czy jakichś piwnic w opuszczonych kamienicach to sie robie aż mokry z podniety, po prostu sam sie tak człowiek wkręcił w klimat miejsc, posta apo, napięcia, że fabuła mogła dotyczyć wodnego bloba a i tak było by to dla mnie goty

 

sram hajpem na myśl o 10 listopada

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Nie tylko ty jeden. Fallout 3 to dla mnie Nadgra, ze względu na fabułę, lokacje, świat który oddano mi już od samego początku byłem w stanie wybaczyć wieszanie się gry po przekroczeniu levelu 23. Gdy gra freezowała a animacja zwalniała, leciały knrwy w telewizor bo byłem ślepo zakochany.

 

Grając w Vegas już nie czułem takiego uczucia. Ciężko było mi się przyzwyczaić to tego że to jakaś nowa postać i inna fabuła. Więc wmówiłem sobie że w Vegas gram tą samą postacią z Fallout 3 która po zakończeniu eksploracji okolic Washington DC udała się dalej, znalazła fuchę kuriera i BAM! Byłem zadowolony bo dodatkowo dano jakiś tam względny realizm zmuszając do picia wody jedzenia roślin i produkowania amunicji. To uczucie gdy jednym Headshotem kładłem Deathclawa ze snajperki było cudowne. Nie oglądałem żadnych materiałów z Fallout 4 ponadto co pokazano podczas konferencji Bethesdy, więc biorę Fallusa 4 na podstawie tego co tam widziałem. 

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

hejtuję f3 z względu na namieszanie w uniwersum, o ile sama fabuła niech sobie będzie, po coś ten kanon jest by sie go trzymać a nie wymyślać absurdy :/

w f4 imo właśnie mało to post apo wygląda, bardziej te lokacje przypominają przejście huraganu niż atomowy holokaust, po 200 latach tam nie powinno być nawet pół mebla w domu, a nie wyglądać jak by ludzie odeszli od stołu chwile wcześniej. Chyba że to będzie fabularnie wyjaśnione jak to miało miejsce w new vegas.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

No też nie przesadzajmy, że powierzchnia całego USA została zbombardowana po każdym centymetrze. Po takiej wojnie atomowej to i tak masz mnóstwo nieruszonych miast gdzie nawet cegła nie odpadła.

I jeśli już o kanonie rozmawiamy to nie zapominajcie o tych ogromnych osadach z F1 i F2 jak San Fran, Hub, NCR, Vault City, New Reno, całe Boneyard i mniejsze jak Gecko, Modoc, Klamath, Redding czy Den.

Przy tych lokacjach to Strip Vegas i ten Instytut z trailerów to pikuś. Jest zresztą podejrzenie, że w Bostonie użyto Gecka po wyjściu na powierzchnie więc takie high tecowe Vault City to zjada te slumsy z trailerów jak chce. 

Odnośnik do komentarza

Czy nie macie wrażenia, że Bethesda ukrywa przed graczami faktyczną jakość gry? Zero gejplejów, jedynie głupawe, choć przyznaję, zabawne filmiki czym jest S.P.E.C.I.A.L. W przypadku Wiesia w analogicznym okresie było tych materiałów zatrzęsienie, łącznie z pokazówką jak wygląda przykładowy quest poboczny... Obawiają się nieuniknionych porównań?

Odnośnik do komentarza

 

Zapomniałeś o mnie :(

o mnie też :[

Sory ale z waszymi avatarami za wiele zrobic sie nie da :dunno:

bansai ja tez chce być w pociągu :[

Jest jeszcze troche miejsca wiec jak zaktualizuje hajp trejn to Cie dodam :lapka:

Ja też chce. Mam pre order na wersje xbox one i pc. :)

 

 

Co do lepszej grafiki to tak chodzi mi o gry z modami. Po prostu troszkę wstyd że społeczność z ich silnika potrafi wycisnąć o wiele więcej i to na grach sprzed kilku lat.

Odnośnik do komentarza

raczej embargo, przy fallout 3 była podobna polityka, pokazali 5 gameplayów na e3 z czego 3 były pierwszymi 30 minutami gry a reszta jakieś wyrwane miejsca z kontekstu, więc normalna polityka bethesdy. poza tym fallout to marka jak gta (w sensie popularna) nie trzeba duzo pokazywać by ludzie sie rzucili. Gra będzie zabugowana oporowo bo nie wierze by ten magiczny silnik gamebryo który sam w sobie jest patologią a wrzucili do niego "symulator budowania bazy 2015" dodatkowo xd.

tak więc:

Tak, gra bedzie zabugowana, Tak, będzie wyglądać jak f3/ NV na sterydach, gra może zabłysnąć w temacie fabuły i rewolucji w mechanice i tyle. będzie mocne 7/10 dla nowych graczy, 8/10 dla fanów falloutów 9/10 jak będą mody i pacze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...