Skocz do zawartości

Fallout 4


luk_ash

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mastafaker

No ale kiedy premiera PS5? Za te 5 lat pewnie karty sredniej klasy beda radzily sobie z 4k, czyli takie jakie beda montowane w konsolach. Poki co nawet mocne karty ledwo sobie radza z 4k wiec nie wiem skad te bajki przed premiera obecnych konsol.

 

Wracając do F4. Grafika nie musi być piękna, wystarcza klimatyczne miejscówki wypchane po brzegi obiektami. Bo jak beda puste lokacje to nawet grafika rodem z Killzone nie pomoże.

Odnośnik do komentarza

No, jesli do konsoli wloza gpu, ktore kosztuje obecnie 3000zł to będziesz miał 4k na ps5...

 

Zapominacie, że konsola ma zamkniętą architekture dzięki czemu hardware można wykorzystać bardziej niż w przypadku hardware PC.

F4 pewnei sprzeda sie dobrze dzięki znanej marce, wiadomo kiedy recenzje?

Odnośnik do komentarza

 

No, jesli do konsoli wloza gpu, ktore kosztuje obecnie 3000zł to będziesz miał 4k na ps5...

 

Zapominacie, że konsola ma zamkniętą architekture dzięki czemu hardware można wykorzystać bardziej niż w przypadku hardware PC.

F4 pewnei sprzeda sie dobrze dzięki znanej marce, wiadomo kiedy recenzje?

 

 

Co z tego, że ma zamkniętą jak i tak dalej potrzebuje potężnego i przede wszystkim drogiego gpu w takiej konsoli aby uciągnął 4k. Ktoś kto ma w domu 980Ti i gra w 4k i miał w ręce równiez słabsze grafiki oraz śledzi rynek pc to wie o co chodzi.

 

Mi tam zupełnie nie przeszkadza oprawa F3/NV i F4 na starym skyrimowym silniku bo zostanie to raczej nadrobionę designem, plastyką i klimatem miejscówek. W zadnym wypadku nie twierdze, ze F4 to bedzie jakies GOTY, ale poprzednie czesci dały mi dużo zabawy, teraz ogrywam F3 z modami i na pewno nie mam jakis mega wymagan od Bethesdy bo ich poprzednie fallout byly po prostu tylko a może aż dobre.

Odnośnik do komentarza

no orzeszel :( co najwyżej zakład byłby o umycie naczyć yana

to już lepiej sobie tribala na cipie wytatułować.

 

ja te gary planuje niedługo wywalić do śmieci zamiast myć xD

 

 

są w ogole jakies nowe gameplaye z gry? bo jakoś cicho... wrzucają tylko te pseudo śmieszne filmiki

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...