Skocz do zawartości

Fallout 4


luk_ash

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiedziałem że pustynia może byc piękna ale co ja tam wiem.

Mnie te screeny tylko bardziej nakręciły.

Co do okresu produkcyjnego Fallouta 4.Był tworzony od 2008 do 2015, z naciskiem na okres 2011-15, gdzie się skupiali tylko na nim.Nie od początku wiedzieli że F4 będą tworzyc na dzisiejsze current geny wiec grafika powalająca byc nie może.Oby TES VI miał nowy silnik .

Odnośnik do komentarza

Na reddit i gafie jest dużo więcej screenów z innych lokacji, "znacznie lepiej" to troche nadużycie USSR :P

Nie miałem zamiaru i tak kupować F4, nie interesuje mnie zupełnie ten tytuł, ale trzeba yebać na takie produkcje i krytykować co by nie przyzwyczajać innych firm do akceptacji takiego dziadostwa technologicznego na tej generacji. Jak ostatnio moda na produkcje z kickster co to ma być

Progress musi być

 

 

Nie wiedziałem że pustynia może byc piękna ale co ja tam wiem.

 

No właśnie nie wiesz, także ten  ;)

Opuszczam temat

Edytowane przez Fanek
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Niektorzy widac ze sa opoznieni w rozwoju, ze dopiero teraz placza o grafike bo ze bedzie ona srednia to byla juz wiadomo od info ze na silniku morrowinda i pierwszego trailera. Pomijam juz fakt, ze fallouty ze srednia grafa byly bardzo grywalne no ale jezeli ktos chce na sile zakrzywiac rzeczywistosc to chyba powinien to robic w console wars a nie tutaj.

Odnośnik do komentarza

Jakim niedo(pipi)aniem mózgowym objawiacie się tutaj to głowa mała. Od samego ogłoszenia F4 było jasno powiedziane, że gra powstaje na udoskonalonym silniku z F3 i FNV. A tu dupa piecze bo grafika...

 

A tu dupa piecze bo grafika

A tu dupa piecze bo grafika

...

 

(pipi) mi smutno się zrobiło myśląc o osobach, które myślały, że ta gra będzie przyciągać grafiką. Przecież o fabule nikt nie wie, jak tu pewnie 90% foruma wychowane od F3 i FNV :D 

 

Ale grafa.... 

Ale grafa.....

Ale grafa............

Odnośnik do komentarza

Jakim niedo(pipi)aniem mózgowym objawiacie się tutaj to głowa mała. Od samego ogłoszenia F4 było jasno powiedziane, że gra powstaje na udoskonalonym silniku z F3 i FNV. A tu dupa piecze bo grafika...

 

A tu dupa piecze bo grafika

A tu dupa piecze bo grafika

...

 

(pipi) mi smutno się zrobiło myśląc o osobach, które myślały, że ta gra będzie przyciągać grafiką. Przecież o fabule nikt nie wie, jak tu pewnie 90% foruma wychowane od F3 i FNV :D

 

Ale grafa.... 

Ale grafa.....

Ale grafa............

 

 

smutno zdecydowanie bo od poczatku zapowiedzie nie bylo tutaj nad czym myslec, stary silnik to i grafika specyficzna a seria fallout nigdy z zalozenia nie miala byc killerem graficznym

 

i jeszcze to autystyczne porownanie do wiedzmina rotfl, jak tam nikomu przy developingu nie przyszlo do glowy aby sie spinac i robic grafe w kierunku wiedzmina lub innego graficznego kozaka bo to nigdy nie byl priorytet w tej serii

juz o pomste do nieba wola zestawianie fallouta i mgs5 pod wzgledem graficznym, jak mgs5 zadnym killerem nie jest w ogole lol

Odnośnik do komentarza

 

jak sie gra na konsolkach, ktore nie ogarniaja max draw distance i trawy to tak te wasze gierki beda wygladac aby bylo 60fpsow.

30

 

 

 

 

 

 

 

XDDDDD

 

 

A to przepraszam, cofam to co napisalem.

 

 

30fps* mialo byc.

Ale olac to, bo milo mi sie ogladalo gameplaye F3 i FNV na youtube ogrywane na xboxie z komentarzem many a true nerda ze az chcialo mi sie teraz konczyc F3 z dodatkami przed premiera i grafika bez oraz z modami jest poprawna/przyjemna a calosc robi klimat. Wiec mozna sie przy pierdalac o ta grafike w falloutach tylko po co ? To tak jak hejtowac babcie kazimiere, ze jest gruba, stara i ch ujowa a na swieta i tak klaszczecie wszyscy uszami jak zrobi wam barszczyku wigilijnego.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na reddit i gafie jest dużo więcej screenów z innych lokacji, "znacznie lepiej" to troche nadużycie USSR :P

Nie miałem zamiaru i tak kupować F4, nie interesuje mnie zupełnie ten tytuł, ale trzeba yebać na takie produkcje i krytykować co by nie przyzwyczajać innych firm do akceptacji takiego dziadostwa technologicznego na tej generacji. Jak ostatnio moda na produkcje z kickster co to ma być

Progress musi być

 

 

Nie wiedziałem że pustynia może byc piękna ale co ja tam wiem.

 

No właśnie nie wiesz, także ten  ;)

Opuszczam temat

Nie kupuję tej gry dla grafiki, byle tylko 30 klatek trzymała i nie zmulała. Z 3 i NV też pamiętam nie bugi, a zayebiste questy. Dzisiaj na FB widziałem screen z tą staruszką grającą na skrzypcach i zaraz mi się przypomniał tamten quest. Ta gra będzie failem jak questy i dialogi będą lipne, a nie jak komuś grafika nie pasuje.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...