Skocz do zawartości

Fallout 4


luk_ash

Rekomendowane odpowiedzi

Balon - mi chodziło z ta przesiadka na wersje PC, na konsolach może  wcale nie będzie tak tragicznie jak to wstepnie wyglądało.

Jak Bizon tez nie mam hype na gre i nie miałem, kiedyś pewnie sobie zagram ale nie w tym roku

 

Nie wspierajcie rynku PC, tylko najlepsze konsole MS i Sony !

 

edit: spróbuje dziś sam sprawdzić dla was, napisze jak coś bede wiedział

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

no tak wygląda teraz pc gaming wczoraj się urodziłeś xD?

 

a tak btw. to ładnie forumek obrzydził fallouta... ale niestety więkoszść to prawda mi już hype spadł 

 

 

To masz bardzo dziwne podejście do gier. Jakby człowiek miał się sugerować opiniami innych o grach to w NIC byśmy wszyscy nie grali :)

 

Nie dawajcie się tak manipulować. Ja tam na spokojnie czekam do 10 listopada i dopiero coś sensownego będzie można napisać. Będzie lipa? Trudno, przejdzie się i poleci na PT. Świat się nie zawali.

 

Tak więc spokojnie ludzie :)

Odnośnik do komentarza

Miałem tu już nie zaglądać głównie ze względu na spoilery, choć cebule i stereotypy też przebijały, ale jednak...

 

Kiedy twórcy gry zapowiedzieli Fallouta czwartego od razu pokazali sam gameplay. Każdy mógł zobaczyć jak gra wygląda już wtedy. Żadnego downgrade'u nie ma. Skąd te wygórowane oczekiwania części graczy? Nie wiem. Z mapą to samo - nikt nie obiecał chociaż dwukrotnej większej (gdyby tak było mieliby się czym pochwalić). A tu takie oburzenie...

 

Sam bym chciał, żeby było piękniej i więcej, ale wiem czego się spodziewać, bo przecież tego nie ukrywali.

Odnośnik do komentarza

 

 Jakby człowiek miał się sugerować opiniami innych o grach to w NIC byśmy wszyscy nie grali :)

 

no ja dzieki opiniom innych z tego forum kupilem pare gierek ktorych bez tego kijem bym nie ruszyl i sie nie zawiodłem, wiec dziala to tez w druga strone

 

Zgadzam się w 200% jednak opinie użytkowników oparte NA NICZYM (ponieważ gra nie wyszła i nikt z tutejszych osób jeszcze nie zagrał) uznaję za niezbyt obiektywne źródło informacji :)

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

no, ale nie trzeba by geografem by wiedziec gdzie jest afryka. jeśli to ten sam silnik co skyrim (nawet wczoraj był news że f4 to przemodelowany port skyrima xd) to wiadomo czego sie technicznie spodziewac, upraszczanie rozgrywki też nie jest dobrym znakiem, już skyrim był już bardziej action rpgiem z naciskiem na action w f4 idą o krok dalej.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Nie zrozumiem nigdy dlaczego Bethesda nie zacznie bliższej wymiany informacji i technologii z ID Software, w końcu oba należą do ZeniMax. Kolejne iteracje tego samego silnika pod innymi nazwami to jak pudrowanie trupa, niby z wierzchu ok, ale pod spodem zgnilizna. No cóż, przynajmniej nie będzie(chyba) takich kwiatków jak w poprzedniej generacji na konsolach i jako tako będzie wszystko chodziło.

Z drugiej strony sama firma dość długo trzyma swoich pracowników, więc Ci przyzwyczajeni są do narzędzi silnika, a po sukcesie Skyrima nie będą chcieli zbytnio odbiegać od podobnej formuły gry, więc na zmiany nie ma co liczyć.

 

Odnośnik do komentarza

I ja to właśnie kupuje. Dla mnie Bomba. Podoba mi się każda zmiana, bo przecież nie da się zadowolić każdego w tej kwestii. Te zmiany trafią do pewnej grupy i nie trafią do drugiej. Fuck it. 

 

Wczoraj obejrzałem materiał z tworzenia Fallout 3. Ciśnienie na 4 nagle wzrosło.

 

 

Dlatego właśnie nie oglądam gameplay które są dostępne, pamiętam to uczucie po uruchomieniu gry nie wiedziałem co te statystyki oznaczają i czy ogarnę grę. Ale po wyjściu z Vault 101 gdy ta chwila chwyciła mnie za mordę i nie puściła aż do samego końca. Dlatego chce przeżyć ten moment na nowo raz jeszcze. 

Odnośnik do komentarza

jeśli to ten sam silnik co skyrim (nawet wczoraj był news że f4 to przemodelowany port skyrima xd)

Sprostowanie: news to był parę miesięcy temu na konferencji. I nie kłam, że to przemodelowany Skyrim, bo jednak maczali palce w samym silniku (np. pod względem strzelania czy modelowania twarzy).

Wczoraj to była odpowiedź twórców gry na cały ten hate graficzny i tyle.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Cholera chyba anuluje pre order na wersje konsolowa i biorę na pc. Jeżeli na takim silniku stałych 60 fps nie potrafią wyciągnąć z przyzwoitym draw distance to ta generacja do zaorania:).

Chyba nieudacznicy z bethesdy do zaorania. Wiedzmin 3 pod względem technicznym ośmiesza tą grę, która wygląda jak tytuł rodem z 2010 roku. Naprawdę jestem ciekawy ocen.

 

Mapa do przebiegnięcia w 11 minut? To coś jak w inFamous SS.

:dynia:

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

:facepalmz:  :facepalmz:  :facepalmz:

 

No trudno ajnsztajnie aby nie maczali palcow w silniku aby dokonac zmian na strzelaniu z pistoletu zamiast machania mieczem.

 

Na tym generalnie polega zbudowanie silnika, ktory można modyfikować pod różne rodzaje gry.


 

jeśli to ten sam silnik co skyrim (nawet wczoraj był news że f4 to przemodelowany port skyrima xd)

Sprostowanie: news to był parę miesięcy temu na konferencji. I nie kłam, że to przemodelowany Skyrim, bo jednak maczali palce w samym silniku (np. pod względem strzelania czy modelowania twarzy).
Wczoraj to była odpowiedź twórców gry na cały ten hate graficzny i tyle.

 

Odnośnik do komentarza

Śmiesza mnie te teksty o malej mapie. No ciekawe co mieliby wsadzic skoro wzoruja sie na prawdziwych miejscowkach. Taka wielkosc mapy jest moim zdaniem idealna jak podrozujemy pieszo. Wieksza by tylko powodowala uczucie "ja pier.dole jak daleko musze isc".

Odnośnik do komentarza

 

:facepalmz: :facepalmz: :facepalmz:

 

No trudno ajnsztajnie aby nie maczali palcow w silniku aby dokonac zmian na strzelaniu z pistoletu zamiast machania mieczem.

 

Na tym generalnie polega zbudowanie silnika, ktory można modyfikować pod różne rodzaje gry.

 

 

jeśli to ten sam silnik co skyrim (nawet wczoraj był news że f4 to przemodelowany port skyrima xd)

Sprostowanie: news to był parę miesięcy temu na konferencji. I nie kłam, że to przemodelowany Skyrim, bo jednak maczali palce w samym silniku (np. pod względem strzelania czy modelowania twarzy).

Wczoraj to była odpowiedź twórców gry na cały ten hate graficzny i tyle.

Dokładnie cyt. "ajnsztajnie", ale widać nie wszyscy mają tą świadomość :facepalm:
Odnośnik do komentarza

No jak nie bedzie czegos pod woda to karny penis dla nich.

 

Mam na mysli mkejscowki bo znajdzki jak w Wiesku na Skellige to zaorac. Chociaz tutaj bardziej sie jakies smieci przydadza niz w Wiesku.

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

pamiętam jak w morrowindzie w balmorze w tawernie zagadało się z  marynarzem że na srodku morza jest jaskinia z grobowcem zmarłego nordyckiego króla i to zdziwienie, że coś takiego ma miejsce rzeczywiscie :fsg:

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

 

Cholera chyba anuluje pre order na wersje konsolowa i biorę na pc. Jeżeli na takim silniku stałych 60 fps nie potrafią wyciągnąć z przyzwoitym draw distance to ta generacja do zaorania:).

Chyba nieudacznicy z bethesdy do zaorania. Wiedzmin 3 pod względem technicznym ośmiesza tą grę, która wygląda jak tytuł rodem z 2010 roku. Naprawdę jestem ciekawy ocen.

 

Mapa do przebiegnięcia w 11 minut? To coś jak w inFamous SS.

:dynia:

Z tego co słyszałem to w3 na konsolach jakimś cudem technicznym nie był. 30 fps do tej pory nie ma:)

Odnośnik do komentarza

Moze beda jakies miasteczka plywajace?? To bylby roz.(pipi). Albo opcja schodzenia pod wode w starym stroju pletwonurka, gdzie powietrze bylo dostarczane z gory przez przewod. YEAH!!  Albo jakiec cmetarzysko wrakow w ktorym osiedlili sie ludzie/ Mutanci/cokolwiek.

Sporo mozliwosci mozna tamw te tereny wdrozyc.

Edytowane przez okens
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...