Skocz do zawartości

Fallout 4


luk_ash

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem moj drogi poczciwy Bizonie. Los tach chcial jednak, ze nie zostalem w okresie przedswiatecznym obdazony czasem i pieniedzmi takoz kupie pewnie nowego Fallouta za rok w wersji GOTY z wszystkimi paprochami jakie do niego dorzuca included.

A poki co jaram sie jak cholera a nawet pozwolilem sobie, wykosztowac sie na New Vegas Ultimate E bo mam to zalegle.

Zyc nie umierac.

Odnośnik do komentarza

No ale co ty chcesz tu porownywac technicznie, jak technicznie bylo widac od samego poczatku, ze to jest gra na silniku skyrima5, ktory ma 4 lata i jest rozwinieciem gamebryo wiec z czym w ogole do ludzi ? Przeciez tu nie ma co porownywac. Na PC wiesiek na max detalach to jest killer open-world rpg w 2015 roku a F4 nigdy nie byl developowany pod katem grafiki wiec takie porownywanie nie ma sensu, no chyba aby tylko spamować oczywistościami w stylu: ale W3 to jest lepszy graficznie.

 

No shit sherlockz.

Odnośnik do komentarza

No ale co ty chcesz tu porownywac technicznie, jak technicznie bylo widac od samego poczatku, ze to jest gra na silniku skyrima5, ktory ma 4 lata i jest rozwinieciem gamebryo wiec z czym w ogole do ludzi ? Przeciez tu nie ma co porownywac. Na PC wiesiek na max detalach to jest killer open-world rpg w 2015 roku a F4 nigdy nie byl developowany pod katem grafiki wiec takie porownywanie nie ma sensu, no chyba aby tylko spamować oczywistościami w stylu: ale W3 to jest lepszy graficznie.

 

No shit sherlockz.

Bajzon, ale co z tego, że nie zapowiadali killera graficznego pośmiać się z tego kulaworękiego można nie? (pipi) grafiką gra nie robi, uproszczona rozgrywka pod dzisiejszego gimba konsolowego do tego mapka do przejscia w 10 minut no trochę beka, standardy w 2015 są trochę wyższe niż w 2008 jakby wydali tą czwórkę po 2 latach na ps3 to można by było przeżyć tak? Beka ze smiecia.

Odnośnik do komentarza

No można się pośmiać, ja się zgadzam z tym co piszesz i jak poczytasz moje posty to krytykuje mocno zmiany dla casuali i byłem jednym z pierszym co napisał, że grafa słaba jak tylko wyszły screeny z wersji ultra.

 

No ale ilez można czytać o porównywaniu do wieska3, to jest po prostu głupie i niedorzeczne bo od samego początku bylo wiadomo, że nie będzie to gra robiona pod killera graficznego tylko znowu dostaniemy to samo tylko w podciągniętej rozdzielczości, mamy trochę lepszą animacje i oświetlenie i koniec.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie ta gra moze byc zrexcenzowana przez wszystkich jako 5/10. Psioczyłe na phantom pain, bo dla mnie to jest gunwo w odniesieniu do lore MGS i gameplay wszystkiego nie nadrobi. Zapłaciłem za gre, pograłem, okazała się średnia i tyle. To samo zrobię z F4, pre order zapłacony, jak będzie sednie to płakać nie będę bo też nie spodziewam się ameryki. Ot jak iśc do kina i potem zapomnieć, nie ma co się spinać o piksele.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

No ale co ty chcesz tu porownywac technicznie, jak technicznie bylo widac od samego poczatku, ze to jest gra na silniku skyrima5, ktory ma 4 lata i jest rozwinieciem gamebryo wiec z czym w ogole do ludzi ? Przeciez tu nie ma co porownywac. Na PC wiesiek na max detalach to jest killer open-world rpg w 2015 roku a F4 nigdy nie byl developowany pod katem grafiki wiec takie porownywanie nie ma sensu, no chyba aby tylko spamować oczywistościami w stylu: ale W3 to jest lepszy graficznie.

 

No shit sherlockz.

Bajzon, ale co z tego, że nie zapowiadali killera graficznego pośmiać się z tego kulaworękiego można nie? (pipi) grafiką gra nie robi, uproszczona rozgrywka pod dzisiejszego gimba konsolowego do tego mapka do przejscia w 10 minut no trochę beka, standardy w 2015 są trochę wyższe niż w 2008 jakby wydali tą czwórkę po 2 latach na ps3 to można by było przeżyć tak? Beka ze smiecia.

 

 

 

czym kierujesz sie oceniajac poziom jakosci 4 przed jej premiera? Kilkoma rumunami ktorzy pobiegali troche po mapie i na szybko wrzucili to do sieci wzbudzajac troche sensacji?

(pipi)a trojka tez nie urywala dupy pod wieloma wzgledami ale graliscie i sie podobalo co?

Jakie tam porownywanie standardow skoro ie wiemy co jest ukryte na mapie... cholera spekulujemy co bedzie na czesci mapy z woda. Grafika nie rozpieprza ale klimat ma ciekawy.

Odnośnik do komentarza

Przeciez to normalne, ze ocenia sie przed wyjscem gry po trailerach i screenach, po wyjsciu gry w trakcie jej przechodzenia i na koniec

Nie widze problemu w tym aby szacować ocene osobistą tej gry na 7/10 na dzien dzisiejszy, jak pogram moze wyjsc 5/10, jak przejde to moze byc 6/10 finalnie i tyle. Strasznie zabawne, ze komus dup eczka się rozpruwa bo ktoś ocenia to co widzi. No dali screeny to oceniamy screeny, sa znane zmiany w gameplayu i mechanice tworzenia postaci to oceniamy to co wiemy an dzien dzisiejszy, w koncu to jest forum, jak kogos boli to niech niech idzie do CW alb na jakies forum falloutowe gdzie juz wiadomo, ze bedzie 9/10 bo zawsze jest 9/10.

Odnośnik do komentarza

Okens sam jechałeś po No Man's Sky jak po burej suce po 3 filmikach więc weź nie pie.rdol

 

"Dopoki nie jest to gra na ktora jestem napalony jest okej"

 

:D

 

Ja dalej nie moge przebolec tego okropnego LOD w wersji na PS4: http://gfycat.com/FrigidHastyChimneyswift#

 

Chcialbym jakis filmik z ps4 za dnia obejrzec i zerknac czy cienie tez maja karygodnie niski draw distance

Odnośnik do komentarza

Na razie testuję sobie tę aplikację Pip-Boy i wygląda super, nawet mimo dostępności tylko trybu demo. Polecam sprawdzić, animacje Vault Boya są bardzo fajnie zrobione.

  • Samsung Galaxy S4
  • Samsung Galaxy S5
  • Iphone 4
  • IPhone 5
  • Iphone 6

To telefony które wejdą bez problemów do pipboya. Innych firm jak sony czy LG też wejdą pod warunkiem że są zbliżone rozmiarami. Cale szczęście że zmieniłem S3 Mini na S5  :nyam2:

Odnośnik do komentarza

Co do małego świata, jest porównywalny do Skyrima.Tam też można było przejsc mapę w około 12min.Tam wam to nie przeszkadzało, nie przeszkadzała wam też wielkosc świata .Tu wam to wszytko przeszkadza.Brawa dla was clap_by_addmedia-d78eu98.gif

Świat gry może byc wielkości nawet Wieska 2, byle by były do niego przystosowane questy i ogólny projekt świata nie ssał, a po obejrzeniu urywek tego filmu jestem spokojny bagna rządzą :banderas:

Edytowane przez KacperKing
Odnośnik do komentarza

Co do romiaru świata ja się cieszę że mały. Mam dość gier na 100 h obecnie patrzy na mnie tales, divinity a z za zakrętu macha xeno. Kupiłem jotun oraz myślę nad zakupem until dawn bo potrzebuję krótkiej prostej odskoczni. :)

 

F4 chcę aby był treściwy w zadania. Tak skyrim miał (pipi)owy wątek główny ale nadrabial goty pobocznymi. Chcę eksploracje ale na poziomie a nie jak w f3. Liczę że będą zadania na poziomie kac skyrim albo dla bogów czy gildi cienia. Do w3 to nigdy nie podskoczy jakością ale licze że podchwycili coś z konstrukcji questów

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...