Skocz do zawartości

Fallout 4


luk_ash

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no chcecie mi powiedzieć  ,że  firma która  upraszcza  swoje tytuły od około 2006 roku( a dla tych ludzi  co grali w  Daggerfalla  można "na upartego" liczyć od 2002)  oraz słynie  z tego ,że ma jedne z najbardziej niedorobionych  gier w dniu premiery- zrobi uproszczonego  i niedorobionego fallouta? Nie może być... Pal licho grafikę. ale jak znowu  odwalili  bardachę z  płynnością gry i  dorysowującym  się terenem to niech  idą się ...krochmalić. Aż się  boje odpalić ich dziełko  czym mnie  teraz zaskoczą. Swoją drogą  Panowie  czy mamy sie czuć zaskoczeni  tym ,że  Fallout będzie nie dorobiony?                      

 

Przewiduje  średnią ocen recenzentów koło 87%

Edytowane przez Heviro (Fanboy BDG)
Odnośnik do komentarza

Ja fabułę zacznę dopiero w Grudniu więc przez miesiąc będę zwiedzał, odkrywał, gromadził dlatego na początek daje Siłę 9 i Luck 9. A reszta wpadnie po drodze. 

 

Nie pamiętam jak było w F3/NV, ale we wcześniejszych nie warto było pompować siły. Power Armor dawał chyba od 2 do 4, dodatkowo implant +1. Zawsze wpierw cisnąłem w INT, by szybciej zdobywać skille. Ciekawe jaki system obrać tutaj. Przechodząc ostatnio trzeci raz Fallouta 2 próbowałem robić taki swój 'perfect build' z naciskiem na liczbę punktów akcji, agility, criticale, optymalnie dobierane perki.

 

Luck jednak zawsze na propsie z criticalami.

Odnośnik do komentarza

Z kazdym dniem coraz wiekszy zawod, chyba przebiegnie sie na szybko shooter style, a potem zakupi Divinity dla real RPG experiences.

 

Te screeny XD.

 

morrowind_xbox.jpg

 

13 lat, dwie generacje i chuya sie zmienialo. Jak dobrze ze jest Wiedzmin <3.

 

Teraz mnie ciekawi czy bedzie podobnie z nowym Deusem? Wiadomo tak grafa bedzie ok ale gamepleyowo czuje mocne uproszczenia.

Odnośnik do komentarza

Kacper dalej wygląda jak (pipi) rozmazane.

 

Może gdyby nie było Wiedzimna to by jakoś tak nie walilo po oczach.

 

Historia powstania F4

 

Siedzą w Boardroomie i myślą:

 

Kurde wiecie co panowie nie mamy żadnej gry w okresie świątecznym!

 

Chris mamy jeszcze assety z Morrowinda?

 

No mamy!

 

To weźcie przemalujcie na brązowy wszystko, wsadzcie jakieś miasto nie wiem oooo w Bostonie były bomby siadzie jako post apo, dodajcie jakąś innowacje nie wiem pieski są teraz na topie CoD miał pieska MGS ma pieska bądźmy cool!

 

Ok a co z optymalizacją?

 

John :dynia: w czy kiedykolwiek wydalsimy jakąś zoptymalizowana grę?

 

No nie :/.

 

To nie (pipi) tylko weź się do roboty.

 

Ok

 

True Story

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...