Skocz do zawartości

Fallout 4


luk_ash

Rekomendowane odpowiedzi

Mass Effect na X'ie nie miał przypadkiem dubbingu ?

Jakoś dla mnie w każdej grze bethesdy postacie i ich linie dialogowe były nieme. Głosy były, bo były ale gra aktorska jak dla mnie żadna. Może też biedna mimika twarzy dodatkowo pogłębiała efekt. To był też jeden z głównych powodów czemu nie potrafiłem sie wkręcić w żaden quest w Obku, Skyrim. W Falloutach moze troszke było z tym lepiej, ale mam nadzieje że w czwórce te zmiany w wyglądzie przeprowadzanych dialogów poszło na plus.

Tylko napisy .

 

 

Myślałem że szybko zainstaluje ale co mi po sdd jak odtwarzacz blu ray ma swoją szybkość. Pisze 30 min :D

 

na płycie jest tylko 5 gb gry reszta się ściąga (ok 20 gb) no to nawet przy moim łączu 2 h :D  Dobranoc

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

mała podpowiedź na sam początek - to co bylo widać na trailerach przed lustrem robimy postać, ale możemy edytować obie postacie - tą której nie wybieramy też

 

 

pograłem kilka godzin, mało zrobiłem bo kręciłem sie po kątach i szukałem fantów, ogólnie jest kilka plusów i jest całkiem spoko, jednak na dłuższą mete może sie pojawiać syndrom gier bethesdy czyli zamuła

 

jednak graficznie jest sraka, ja nie jestem graphic-whore ale teksury są podobne jak w syrimie :/ ilość detali na dużą odległość jest okropna. jednak na średnią odległość kilku metrów, bez przyglądania sie teksturom da sie to jakoś znieść, ale grafa mocno jedzie starą generacją i starym silnikiem

 

 

o dziwo gra mi sie nie zawiesiła ale dropy animacji bywały chamskie i to bez powodu (bez zadymy)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Po 1,5 h gra się przyjemnie. Dziękuję bansai za naprostowanie mnie wersja pc rządzi. Ani jednego spadku, loadingi 2-5 sec i żadnego doczytywania tekstur.

 

Na minus grafika nawet na ultra ustawieniach to bardzo brzydka gra. Chociaż na razie bez bugów nie licząc jednego jak zminimalizuje ekran to czasem nie da rady wrócić do gry:). Na 5 alt tabow 2 razy mi się to zdarzyło. Gram na padzie i jest bardzo wygodnie.

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Zax to lubił fantazjować na temat tego F3. Pamiętam te jego teksty w szmatławcu na temat tej części XD

Typ najbardziej mi przehajpował tą gierkę. Rozpisywał się co numer o jakichś niestworzonych rzeczach, a jak się człowiek dobrał do gierki to ciężko było samemu się doszukać tego.

Odnośnik do komentarza

 

Wczoraj widziałem grę u kumpla (PS4), to że ten tytuł nie trzyma betonowych 30fps, to jest jakiś okrutny żart. Gra wygląda przeciętnie, w niektórych momentach jest całkiem ładnie, w innych czasy Skyrim na PS3. Co zabawne, klatki potrafią spaść jak nic się nie dzieje na ekranie. Ciekawe ile jeszcze gier zostanie wydana na tym silniku. Także Fanek, nie kupuj, bo to nawet nie jest grafika.

Odnośnik do komentarza

 

Na dysku ssd loadingi w porownaniu z tym co bylo widac na filmikach a co jest w wersji na pc to dwa rozne swiaty. Wychodzenie z bazy raidersow na open world trwa 2-3 sekundy.

Bizon wiesz może ile trwają loadingi na zwykłym HD np. 7200?

 

No i czy gierka nie zarzyna SSD jak niesławne DA:I?

 

 

ssd jest od uzywania a nie modlenai sie do niego aby czasem jakas gra o badziej nie wykorzystala.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...