Skocz do zawartości

Fallout 4


luk_ash

Rekomendowane odpowiedzi

Ja (pipi)e. Robię dla babci fotel w moim miasteczku i fotel po zrobieniu ląduje na dachu. Robie poboczna miejscówkę i grunt tracę pod nogami.... a to 2 z kilku bugów. Gra ma ich troszkę to po 3,5 h z grą.

 

Questy na razie nijakie. Sam fedex w najgorszej postaci. Postacie nijakie jak w f3. Dialogi tragedia. W takim mass effect kółko dialogów było wyborne tu tragiczne. Musiałem wyjść z domu jak wrócę to pewnie w starcrafta pogram bo na razie mam dość f4:)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W prawym gornym rogu mapy, na tym pierwszym malym polwyspie (na mapie prowadzi do jego centrum nitka drogi) jest jakas przetwornia ryb, pilnuje mostu do niej 3 kozakow z brobia energetyczna ale mozna ich ominac kawalkiem wody, na terenie przetworni sa trupy raidersow, na budynku obok trupa lezy na stoliku calkiem mocna snajperka .45 cal ktora mozna skosic kozakow z mostu.

 

Polecam, mariusz bizon.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Ja pograłem sobie chwile, przeszedłem sobie prolog (grałem sobie na PC) jest przyjemnie ale ciśnienie jakoś opadło. Poczekam  jak  troszkę ją spaczują. Wrażenia na ultra szybko - gra się miło,  kółko dialogów  do zaorania ( choć podoba mi się ,że każda odpowiedz ma swój osobno przypisany przycisk geometryczny) . Podoba mi się ,że Vats zwalnia czas a nie go  zatrzymuje.

Odnośnik do komentarza

@Starth

 

Takiego znikania przedmiotów nie doświadczyłem ani razu. Nawet teraz robię identyczny ruch jak na filmiku i u mnie jest normalnie. 

 

Ponowna aktualizacja z mojej strony przynosi dość wkurzający błąd:

Otóż w czasie dialogów już dwukrotnie miałem sytuację, że napisy wypowiadane przez NPC'a zatrzymały się i nie przechodziły dalej. W wolnym tłumaczeniu ktoś wypowiedział jakąś kwestię - są napisy, jednak gdy on dalej mówi....napisy zostają te same. Mega irytujące!

Odnośnik do komentarza

Też tak miałem z napisami. Dodatkowy babol jaki wylapalem to tekstury. Na Pc na ultra czaselm wyglądają znośnie (to maksymalna pochwała dla nich ) a czasem wyglądają jak tekstury w morrowindzie bez patch z hd teksturami. Fakt że to w miejscowkach pobocznych ale czuję powrót do 2001 roku....

 

 

To że ta gra nie wyrabia na ps4 i xone to dla mnie zagadka niepojęta.

 

Wiedźmin 3 czkał na bagnach w deszczu ale tam wszystko było żywe. Krzaki i drzewa na wietrze, deszczyk etc. Tutaj wszystko jest plastikowe, drzewa wydladają tragicznie, animacje zwierząt czy ghuli to śmiech na sali. Porównywanie spadków fps na konsoli w3 do f4 jest mocno nie na miejscu.

 

 

Btw znowu mamy armie klonów. Twarzy npc jest zdecydowanie mniej niż w w3 czy dragon age inkwizycji. Tam dopiero po kilkunastu godzinach wyłapywałem klony a tu w pierwszych 4 miejscowkach kilka spotkałem. Do tego babcia wyglądająca na 40 lat....

Odnośnik do komentarza

Deathclaw i power armor za szybko, za wcześnie. Jakby twórcy chcieli to odfajkować "ok, to i to zaliczone, idziemy dalej".

 

Zdecydowanie.

 

Budowanie swojej osady jest uzalezniajace, teraz chyba godzine stawialem ogrodzenie dookola swojej pierwszy osady, oczywiscie na most brama [fuck logic :D] a za mostem 2 wiezyczki straznicze, okop i searchlighty po bokach - jest troche satysfkacji z tego, chyba jedyna dobra "innowacja" w F4 ktora mi sie faktycznie podoba, niestety to za malo aby zmyc niesmak po tych dialogach.

 

Tutaj klip z burzy radioaktywnej oraz wejscie do mojej osady :P

 

Odnośnik do komentarza

Mam juz 4 power armory ale co z tego jak trudno do nich znalezc paliwo. Zabawna sytuacja jak spotkalem jakiegos typa w customowych PA co zapraszal mnie do swojego sklepu na drugim koncu swiata, standardowo dostal w leb ale wczesniej zrobilem mu pickpocket, zabralem fusion i nób nie mogl biegac hehe

 

W przetworni paprykarza szczecinskiego pojawiaja sie androidy. Duzo androidow silnych w ch uj, potem poszedlem do jakiegos domu starcow, i mialem cos jak spotkanie z regulatorami albo talon company, wpadlo 5 androidow do budynku, zablokowali mnie w pokoju, chyba ze 40x quickloadowalem aby udalo sie uciec im. Terminatorki przegiete strasznie.

Odnośnik do komentarza

Power armory nosi się w plecaku razem z innym ciuchami jak w f3, bo na jakimś filmie widziałem PA jak stał sobie w lesie jak posąg, he?

Nosisz poszczególne części i karabin ale samego power armor nie mozesz podnieść. Zostawiasz gdzieś jak chcesz iść bez:)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No i ja sobie pograłem 2 godzinki,dzięki bozi wytrzymałem i nie kupiłem... Lepiej wydać kase w grudniu np na JC3 tez pełne głupot z badziewnym scenariuszem dialogami etc...ale przynajmniej jakos wygladające i nie zmulające w negatywnym znaczeniu.

Nie polecam mimo tego że lubie gry od beth i w F3+Skyrimie wytukłem grubo ponad 1000h

 

 

No kurna gra ma potencjał gameplay jest b.dobry jak ktos takie zmulanko zbieranki lubi ale słaby jak dla mnie klimat głupoty i zidiocenie całokaształtu zabija wszystkie plusy .Drugi fail roku obok MGSV :/

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Jak rozdzielacie te punkty na początku gry?

Dawać po 4 , czy w dwie zdolności po max?

daj kilka na których ci zależy więcej a niektóre malutko, ale nie musisz odrazu dawać max, i tak co level możesz zamiast wybrać perk dołożyć do jakiejś statystyki, są też opcje by innymi metodami je podwyższyć w czasie gry

więc raczej nie opłaca sie brać 2 na max bo inne będą w okolicy 1-2 punkty wtedy

 

ja dałem dwie na 1, dwie na 6, int 8, a reszte ile ptk zostało z 2-3

int zwiększa expa więc dając mało int na poczatku bedziesz sie wolniej rozwijał

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Moje wrażenia po ~5-6h gry tak na szybko:

- nie będę się pastwił nad grafiką, już teraz jest przestarzała (skandaliczne modele postaci!);

- widok TPP dla mnie nadal jest niegrywalny (wyjątkiem jest odzianie Power Armora);

- jakość/system dialogów woła o pomstę do nieba (ciężko przewidzieć, jak potoczy się dana rozmowa, same pogaduchy suche jak wióry + wspomniane problemy z polskimi napisami);

- pożywka dla recenzentów z wyobraźnią (vide Zax) - sejf przy którym spoczywają dwa "szarpiące" się szkielety ("łomatko co tam się musiało dziać w ich głowach, walczyli do upadłego o te resztki zasobów, może któryś z nich miał chora matkę albo kochankę?");

- odzież ma cudowne właściwości (+1 do charyzmy etc.);

- amunicja nic nie waży XD

- otwieranie zamków nie resetuje się po "wyjściu" z ekranu (przy kolejnej próbie spinka może pęknąć do ręki);

- skalowanie się wrogów (karaluchy z początku na hita, wbiłem 2 poziomy i już muszę władować 5-6 pocisków z 10mm);

- masa wszystkiego na najwyższym poziomie trudności (wyjątek: walka z Deathclawem - skończyło mi się ammo do minigna przy 75% życia bestii);

- skyrimowe ulepszanie pancerza (dla mnie za dużo grzebania, +EXP za modyfikacje);

- tożsame ulepszanie broni (to już ma większy sens, rozwinięty system modów z NV);

- lwia część perków + X% ;(

- świetne animacje z Vault-Boyem (perki/misje etc.);

- 0 zawiech/freezów/spadków animacji :lapka:

- moje reakcje podczas grania :):mellow::/ :facepalmz: :wallbash::D:ermm::huh: <_< :facepalmz: :) i tak w kółko...

 

W skrócie: jeśli ktoś "miał problem" z F3, czwórka tego absolutnie nie zmieni.

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...