Skocz do zawartości

Fallout 4


luk_ash

Rekomendowane odpowiedzi

Po 8 h grania łącznie nadal gra taka se :D  No (pipi)a nie mogę się wciągnąć jak w kilka innych w tym roku. Nie mówię że zła ale nie jest goty i recenzje mocno przesadzone. Boję się że będę ją z doskoku kilka miesięcy kończył bo nie porywa. Taki Skyrim czy New Vegas miały moc i jak przyssałeś się do ekranu to trzymało cię prawie 100 h. Tutaj jest jak w f3. F3 kończyłem 2 lata :>  Na razie same fedexy  a budowanie bazy jest głupie i biedne. Nie widzę w tym ani odrobiny sensu.

 

Dodatkowo przez bugi mamuśka już mi wizji nie daje. Utknęła na fotelu na strychu a ja tam nie mogę się dostać. Taki głupi bug a psuje questa. 

 

 

Myślałem że trafię na misje poboczne ciekawe a tu klops nawet

brotherhood of steel

na razie kiepsko wypada

Odnośnik do komentarza

Skyrim xD No na BoS też się trochę zawiodłem bo liczyłem na spotkanie z nimi w innych okolicznościach, o budowaniu mówisz głupoty po to jedna z fajniejszych nowości no ale nic by się nie stało gdyby tego nie było. A questy są tak chuyowe że brak mi słów.

 

Czyli chcesz mi powiedzieć, że bethy stworzyło pustą  wydmuszkę z historią pisaną na kolanie? A jedynym fajnym motywem jest  Minecraftowanie? I questy ssą?  Czuje się zaskoczony. Dziękuje Wam za  opisanie wrażeń z gry, dzięki czemu  gra ląduje na  kupce " Jak stanieje  GOTY edition  kupić na PC i modować jak burą sukę"

Odnośnik do komentarza

Nie wiem o co wszystkim chodzi z tymi misjami pobocznymi....

Raz musiałem się bić w barze i namówić babkę na spotkanie z jednym gościem żeby nabrał pewności siebie, a innym razem pomóc komuś w walce odpalając nad nim silnik rakiety. Co wy byście chcieli? Gre taneczną, albo granie w karty? To marsz do Wieśmina...

Odnośnik do komentarza

no ale w recenzjach pisali że ciekawi npc i dobra historia ..... Jestem ciekaw oceny w psx extreme i cda :D

No kurde, to tak samo jak oceniać historię w MGS V po misjach gdzie mamy do wykonania jakieś pierdoły, które w ogóle nie wpływają na historię. 

 

Sorry, ale dla mnie ocenianie historii po dwóch questach jest troszkę głupie. Wiem, że to Bethesada i raczej nie ma zbytnio szans, żeby wymyślili coś naprawdę dobrego w każdym aspekcie, ale imo czy to w Falloucie 3 czy w Skyrim były fajne questy m.in. ten z Oazą w F3 czy ogólnie gildie w Skyrim. 

 

A konstrukcja questów to raczej nic nowego jak idź, zabij, zbierz coś, wróć. No bo co niby mieliby wsadzić? Ważny jest bardziej powód dlaczego trzeba to zrobić. 

Odnośnik do komentarza

wieśmin trzeci nas po prostu strasznie rozpiescil bo pokazal cos czego prozno szukac w innych erpegach - nie ma co wymagać podobnego poziomu nawet w falloucie 7

 

ja tam znalazlem w f4 to czego sie spodziewalem, drewniane animacje, drewniane questy ale fajną eksploracje, miejscowki, itemy, crafting itp

 

dla mnie fabula mogla by sie wogole opierać o to co znajdziemy sami w komputerach, notatkach, logach - duzo wieksza immersja niz te "questy" i "postacie" - brakuje tylko murzyna z biblia i kałachem z FC4

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
dla mnie fabula mogla by sie wogole opierać o to co znajdziemy sami w komputerach, notatkach, logach - duzo wieksza immersja niz te "questy" i "postacie" - brakuje tylko murzyna z biblia i kałachem z FC4

 

Bardzo celna uwaga - być może gra by zyskała w kwestii scenariusza, gdyby zastosować system lore z serii Souls. Sami odkrywamy skrawki historii i łączymy ją w jedną całość. Do tego duże pole do rozmaitych interpretacji.

Odnośnik do komentarza

Jak narzekacie na poboczne questy to po raz kolejny polecam Wam Cambridge Polymaer Labs. Nie chce spoilować co tam zastaniecie, ale jest to fajna odskocznia od standardowych zadań.

 

@Jerome

Ten Fort Hagen to miejscówka jakoś fabularnie związana czy randomowo ją odkryłeś? Właśnie sprawdziłem gdzie ona jest i dziś miałem w tym kierunku właśnie iść :)

 

Spotkałem wczoraj wieczorem po raz 1 Behemotha :banderas: rzuca jak po(pipi)iony kamieniami. Szkoda tylko, że biedaczek zaciął mi się o drzewo i po władowaniu w niego jakiś 200-300 naboi padł xD

 

EDIT: I zapomniałem dodać, w tej lokacji co napisałem jest strój +10000 radioactive. Myślę, że bezcenny będzie w dalszej części gry.

Edytowane przez Sobies
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

no ale w recenzjach pisali że ciekawi npc i dobra historia ..... Jestem ciekaw oceny w psx extreme i cda :D

No kurde, to tak samo jak oceniać historię w MGS V po misjach gdzie mamy do wykonania jakieś pierdoły, które w ogóle nie wpływają na historię. 

 

Sorry, ale dla mnie ocenianie historii po dwóch questach jest troszkę głupie. Wiem, że to Bethesada i raczej nie ma zbytnio szans, żeby wymyślili coś naprawdę dobrego w każdym aspekcie, ale imo czy to w Falloucie 3 czy w Skyrim były fajne questy m.in. ten z Oazą w F3 czy ogólnie gildie w Skyrim. 

 

A konstrukcja questów to raczej nic nowego jak idź, zabij, zbierz coś, wróć. No bo co niby mieliby wsadzić? Ważny jest bardziej powód dlaczego trzeba to zrobić. 

 

Ja byłem na to przygotowany Sut, ale liczyłem że w misji fabularnej będę coś robił oprócz ciągłego strzelania przez bitą godzine i zamienieniu 5 zdań z pewną postacią.

Odnośnik do komentarza

justbethesdathings# jak w skyrimie, zabiłeś kure w miescie, to całe miasto już cie gania z widłami i pochodniami.

To jest poyebane w ch.uj. xD

 

Dostalem info ze gra czeka JUZ na odebranie w salonie. Juz kur.wa, dwa dni po premierze. :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...