Skocz do zawartości

Fallout 4


luk_ash

Rekomendowane odpowiedzi

@Bizon

 

Legendarne bronie sa spoko [zbroje troche meh, chociaz podnioslem naramiennik ktory daje +1 do sily i charyzmy + troche base defense] - pierwszy laser rifle jaki znalazlem w Falloucie byl legendarny :D - staggeruje przeciwnikow przy strzale, mam tez pistol ktory zadaje 50% wieksze obrazenia zwierzetom oraz snajpe ktora wymaga 25% mniej AP w VATSie, statystyki identyczne jak ich zwykle odpowiedniki, tylko maja dodatkowe wlasciwosci - oczywiscie kazdą z tych broni mam zmodowana na potege - nie wiem dlaczego u Ciebie nie mozna ich modowac.

 
Dobra, to ja powiem inaczej bo wyszlo, ze te bronie to kupa. Dla mnie sa one slabe, bo o ile faktycznie maja unikatowe wlasciwosci, tak przy moim ekwipunku to musialbym za duzo nosić aby wykorzystywac wszystko na kazda okazje/przeciwnika. Tak jak wspomnialem wczesniej, z VATSA nie korzystam i uzywam go bardzo malutko, bo jednak preferuje styl snajpera.
Mam jednak jedna bron legendary, to silenced 10mm pistol, ktory zadaje +15% do sneak criticala. Oprocz tego mam sneak attack critical damage x3 i jeszcze jakiegos bonusowego perka +10 albo +15% za strzaly z silenced weapon/pistol.
 
W ekwipunku mam:
fat man
.308 silenced sniper rifle max recon scope
.45 mocne semi auto rifle
mocny combat shotgun
silenced 10mm pistol z bonusami legendary
laser musket na korbke 4x charge (jest moc!)
minigun
 
+ do tego armor, masa chemii, granaty miny, generalnie czego uzywam obecnie i czasami jest tyle junku do lootowania ze nie mieszcze tego nawet w psie albo androidzie

@sobies

 

oczywiscie masz racje, jest jak mowisz

 

 

 

u mnie w bazie naokolo tylko 20 wiezyczek heavy laser aby nikt mi nie zagladal do domku, 3 brudsow co zbieraja jakies jablka i tyle jesli chodzi o settlement, mam na niego calkowicie wyj ebane

jedyne co moze byc przydatne to zbudowanie sklepow i chyba ich upgrade, ale jak zobaczylem ceny to olalem to budowanie calkowicie wiec nastawialem mase wiezyczek zeby nie bylo, ze nic nie zrobilem i tylko patrzylem jak tna squad super mutantow

Odnośnik do komentarza

Nie miałem pomysłu na swoją postać, chciałem zrobić siebie ale dzień wcześniej odświeżyłem Prometheusa wiec pomyślałem Fifield !!!

 

20151110_192301.jpg

 

Inteligencja na 11 to super sprawa, EXP jaki mi wpada za stealth kill headshot SuperMutantom pozbawia mnie wszelkich wątpliwości że warto było tak ustawić. Olałem Bobble Head Inteligence (bo nawet nie wiedziałem gdzie jest i kiedy znajdę) i od razu ustawiłem 10, chwilę po wyjściu ze Schronu znalazłem czapkę Int +1 a za chwilę czeka mnie przeprawa z SuperMutantami w Boston Public Library i może będę miał Inteligencje - 12 bo tutaj właśnie jest ten Bobble Head. Ależ było by zayebiście.  :ohboy:

Odnośnik do komentarza

Ja juz pukałem. Super kobieta :love:

 

 

dobrze że chociaż w grze zaruchałeś, troche słabo że w grze bethesdy gdzie kobiety wyglądają jak orki

 

 

ale i tak propsy bo jak wchodziłem do tematu i widziałem twój post to myślałem że dwudziesty raz napiszesz "skradam sie i mam charyzmę fajna gierka"

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Gurwa panowie mam tych broni trochę, ale nie chce mi się wszystkiego nosić. Jest jakiś schowek w mieście do wykupienia czy coś? Czy trzeba wybudować sobie w Sanctuary? Aaa, opłaca się trzymać broń, która strzela śmieciami czy wyje.bać? 

 

Ogólnie fabularnie to już chyba pogoń za starym w 3 była lepsza jak na razie. XD

Chociaż po którejś tam misji coś się zaczyna bardziej dziać. No i BoS zayebiste. :banderas:

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...