Skocz do zawartości

Fallout 4


luk_ash

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.07.2024 o 17:10, Faka napisał(a):

Na ile godzin grania ten mod jest?

90 godzin, o kurde ale voice cast to lepszy niż w jakiejkolwiek grze Bethesdy xD. 

 

Voice Cast Includes:

  • Neil Newbon (Astarion, Baldur's Gate 3)
  • Anna Demetriou (Sophia, A Plague Tale)
  • Sylvester McCoy (7th Doctor, Doctor Who)
  • Colin Baker (6th Doctor, Doctor Who)
  • Gopher (YouTuber/Streamer)
  • Dan Bull (YouTuber/Musician)
  • CallMeKevin (YouTuber/Streamer)
  • John Bercow (Former Speaker of the House)
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Sedrak napisał(a):

Kurczę nie za bardzo siedzę w temacie modów, ale oni to robią pro bono? Czy moderzy jakąś zrzutkę robią? 

Była opcja "donate" więc może z tego opłacili voice acting (aktorzy wątpię, że zrobili to całkowicie za free, coś mi się nie chce wierzyć) , oczywiście większość innych rzeczy musi być z zasady non profit, bo mod jest darmowy. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 30.07.2024 o 18:16, Kaczi napisał(a):

po instalacji tego fallout london gre mi wywala często a dziś to nawet gog przestał działać.....

 

Aż zacytuje swoją sentencję :).

 

image.thumb.png.403efad17328ae999bf597ba1c3180ae.png

 

 

Zgłoś im to na Discordzie

Tacy ludzie jak Ty są potrzebni, by za 2-3 lata ktoś mógł ograć to w całości <3 :). 

 

Niestety mody do zabugowanej od 10 lat gry na pre-next gen update mogą się wykrzyczeć, niestety... nie jestem mocno w temacie, ale są jakieś poprawki na tego moda innymi modami, jak https://www.nexusmods.com/fallout4/mods/47359, który radzi sobie z crashami starego silnika itp. no ale to temat rzeka, sam mod pewnie do grywalnej wersji jeszcze musi trochę się dorobić, to samo było z Enderalem...

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, SebaSan1981 napisał(a):

Jak ogram Grounded za kilkaset lub kilka tysięcy godzin to obadam ten London, też słyszałem dobre opinie na fanpejdżu na FB. Ale póki co mam lekki przesyt uniwersum nuklearnego post apo i potrzebuję się sprawdzić w ogrodowym survivalu z pająkami i robalami :cool2:

Ja spróbuję na zimę, jak już będzie jakaś złota paczka modów i paczyków :). 

Odnośnik do komentarza
On 7/30/2024 at 5:34 PM, Bzduras said:


Przeinstalowałem wszystko łącznie z gogiem oraz zainstalowałem  poboczne mody potrzebne do działania tego z linka. Niestety musiałem zacząć gre od nowa, na szczęście dużo nie miałem przegrane. Póki co wygląda to obiecująco pod względem stabilności i crashy 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Kaczi napisał(a):


Przeinstalowałem wszystko łącznie z gogiem oraz zainstalowałem  poboczne mody potrzebne do działania tego z linka. Niestety musiałem zacząć gre od nowa, na szczęście dużo nie miałem przegrane. Póki co wygląda to obiecująco pod względem stabilności i crashy 

A sam mod jakiś patch już otrzymał, czy raczej tylko modowanie do tej pory? 

Odnośnik do komentarza

@KrYcHu_89 na gogu wygląda to tak że instalujesz F4 GOTY a potem London DLC i dostajesz newsa że jest to DLC które zmienia całą grę więc nie możesz grać w zwykłe F4 chyba ze zainstalujesz na nowo. w temacie modów jestem raczej laikiem i nie powiem Ci czy mody z F4 będą działać razem z DLC London oraz czy będą oddzielne patche do wersji London. Na steamie z kolei cale London DLC trzeba instalować manualnie. Póki co to pobrałem ten mod co Bzdrus podlecił oraz 3 inne wymagane do działania tego moda i jak mówiłem wygląda to ze nie będzie wyrzucać z gry. Oczywiście mody siedzą na Vortexie i odpalam grę z Vortexa z ikony F4, pomimo że gry mam z goga 

Edytowane przez Kaczi
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...