Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

w euro.com.pl masz za 250, podobnie w cdp.pl


Troche lipa ze takie (pipi) jak assassiny maja swoje dzialy, a Soulsy juz 5 czesc i nic. Moze warto to przemyslec?

 

TAK! Przydalby się osobny temat do tej cudownej sagi 


 

w euro też apokalipsa i zwykła była w tej samej cenie. 

Zgadza sie i to jest kompletnie bez sensu :dunno:

 

 

No bez sensu :dunno: ale nie narzekam

Odnośnik do komentarza

Premiera 12 czy 15 kwietnia w pl? Bo w różnych sklepach różne info.

 

Z oficjalnej notki prasowej Cenegi:

 

 

 

09.12.2015, Warszawa –  Cenega, oficjalny partner NAMCO Bandai Entertainment w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech, z przyjemnością informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła gra z gatunku Action-RPG pod tytułemDark Souls III. Tytuł trafi do sprzedaży równocześnie z europejską premierą 12 kwietnia 2016 roku w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na PC, PlayStation®4 oraz Xbox One.
Odnośnik do komentarza

 

Premiera 12 czy 15 kwietnia w pl? Bo w różnych sklepach różne info.

 

Z oficjalnej notki prasowej Cenegi:

 

 

 

09.12.2015, Warszawa –  Cenega, oficjalny partner NAMCO Bandai Entertainment w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech, z przyjemnością informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła gra z gatunku Action-RPG pod tytułemDark Souls III. Tytuł trafi do sprzedaży równocześnie z europejską premierą 12 kwietnia 2016 roku w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na PC, PlayStation®4 oraz Xbox One.

 

23k3k85.gif

:sorcerer:  :sorcerer:  :sorcerer:  :sorcerer:  :sorcerer:  :sorcerer:  :sorcerer:  :sorcerer:  :sorcerer:

:banderas:

Odnośnik do komentarza

Ja osobiście tylko obejrzałem 2 lokacje (i to po łebkach, bo też nie lubię poznawać miejscówek), oraz widziałem 1 walkę z bossem, która była chyba już setki razy pokazywana, ale żeby nie wzbudzać złości dam w spojler: 

Boss - drzewo.

Chciałem zobaczyć jak wygląda framerate no i wiem, że NARAZIE jest pokaz slajdów. Módlmy się o patch.

Edytowane przez Sobies
Odnośnik do komentarza

Może nie do końca się poprawnie wyraziłem, ujmę to tak:

 

Gra chodzi typowo dla produkcji FS. Są momenty płynne - zgadzam się, ale również są momenty delikatnie mówiąc tragiczne. Pamiętacie Blighttown? To właśnie w jednej lokacji coś takiego widziałem non stop i to jeszcze intensywniej. 

 

Ogólnie nie ma co się martwić w mojej ocenie, to jest do naprawienia. 

Odnośnik do komentarza

Może nie do końca się poprawnie wyraziłem, ujmę to tak:

 

Gra chodzi typowo dla produkcji FS. Są momenty płynne - zgadzam się, ale również są momenty delikatnie mówiąc tragiczne. Pamiętacie Blighttown? To właśnie w jednej lokacji coś takiego widziałem non stop i to jeszcze intensywniej. 

 

Ogólnie nie ma co się martwić w mojej ocenie, to jest do naprawienia. 

Blighttown to do dzisiaj nie załatali :no:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...