Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Dostalem takie oto info z cdp.pl

 

Jezeli to jest opoznienie dystrybutora to chyba gra powinna byc niedostepna dla wszystkich? Czy mnie sciemniaja? :D

 

Dzień dobry, 
kontaktuję się w sprawie zamówienia na grę Dark Souls III złożonego w cdp.pl.

Informujemy, że w związku z opóźnioną dostawą gry Dark Souls III nie możemy zagwarantować dostarczenia produktu w dniu premiery (12.04.2016). Aktualny termin wysyłki gry z magazynu cdp.pl to 12.04.2016.
Oczywiście o wszystkich postępach w realizacji zamówienia będziemy informowali w osobnej korespondencji mailowej.

Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy w imieniu polskiego dystrybutora. W razie jakichkolwiek pytań jestem do dyspozycji.
Odnośnik do komentarza

Dajcie znać czy rzeczywiście jest taka poprawa w framerate po 1.03

 

Ale gra nawet przed 1.03 chodziła bardzo dobrze na PS4, to jest ten sam silnik co Bloodborne, wiec mieli dużo czasu na poprawki.

Dalej mogą być jakieś miejscówki gdzie chrupie, nie ma powodu do obaw

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Heh, ja jaszczurę pokonałem za pierwszym razem. Co prawda, gdy ją po raz pierwszy zobaczyłem, do spółki z napisem "Turn Back", czy coś w tym stylu, to spanikowałem i ominąłem miejscówkę. Poszedłem do ludexa, wytarł mną podłogę 4 razy, aż sobie w końcu przypomniałem, że to nie Bloodborne i zacząłem używać tarczy - padł za pierwszym razem :)

Jaki już się rozochociłem to wróciłem do jaszczurki i po dość ciężkim starciu - padła, zostawiając łuskę. Ciekawe, czy to taki odpowiednik Crystal Lizard z DSII? Urosły i teraz się mszczą :shotgun: , a zdobycie itemka nie będzie już wymagało dogonienia i ubicia, ale pokonania w walce :)

Edytowane przez WrednyPL
Odnośnik do komentarza

wciąż gonimy za małymi jaszczurkami.

 

Właśnie natknąłem się na pierwszą i tak za nią goniłem, że aż spadłem z dachu :)

No i widzę, że zasada z Demon's Souls ciągle aktualna - na początku lepiej nie zadzierać z czerwonookim rycerzem :) Właśnie mnie taki pojechał, choć zaczęło się od obiecującego backstaba :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...