Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra dotarłem do

Katakumb :|

koniec na dzisiaj.. 

 

Idzie jakoś zresetować statystyki ? Nie mówie, że jest źle ale na tę chwilę jestem w fazie "testów".

Idzie. W moim kowenancie :D Na moim kanale YT dalem filmik jak tam dotrzec.

Dam w spoiler filmik.

 

 

Edytowane przez Jerome
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin i 4 bossów za mną (trzech pokonanych za pierwszym razem, jeden za drugim). Dogłębne eksplorowanie lokacji się opłaca - mam sporo różnych składników do ulepszania, masę broni, tarcz, pancerzy. Jest co robić, a każda miejscówka przynosi swoje zaskoczenia, miłe dla oka widoczki i ciekawych przeciwników. O muzyce i grafice (stronie artystycznej) nie ma się co rozpisywać - wysoka klasa.

 

Gdyby nie to, że jest środek tygodnia i trzeba rano wstać, grałbym jeszcze z kilka godzin. Wciąga na maxa. Póki co trudno znaleźć jakieś większe mankamenty. Gra warta każdej złotówki. :)

Odnośnik do komentarza

Mam problem z pewnym naszym starym znajomym

 

Niewidzialnym krukiem - Otóż ja głupi zamiast podłożyć mu itemy na gnieździe zrobiłem to pod nim, pod dachem a to dlatego, że wpierw tam polazłem i stamtąd się do mnie odezwał i teraz nie wiem co mam robić. Normalnie wyszedłem do menu wróciłem i zamiast zobaczyć jego rzeczy na podłodze zabrał mi tylko moje i nic w zamian nie mam, na dodatek on już nie chce tych samych które mu dałem :///

 

 

Wgl zaczynają mnie denerwować problemy jakie mam z wer PC nie mogę się połączyć online, odpalałem na laptopie i kompie i na obu optymalizacja tej gry to jakiś żart, czasami jakieś crashe randomowe. Wielkie dzięki Namco wypchajcie się moimi pieniędzmi.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Co daje opcja "Heal the Dark Sigil" u Fire Keeper po tym, jak przyniosłem jej

Firekeeper Soul ze szczytu wieży

?

Wnioskuję, że to takie "reverse hollowing", jak po użyciu Humanity/Human Effigy/Embera, ale miałem taką opcję nawet będąc "rozpalonym", tyle że kosztowała masę dusz, których akurat przy sobie nie miałem, więc nie mogłem spróbować.

 

Podejrzewam, że ma to chyba coś wspólnego z levelowaniem u tego podejrzanego jegomościa. Osobiście jeszcze nie skorzystałem z jego usług, więc nic mi nie daje wybór tej opcji.

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj wlazłem do

katakumb

i jak zawsze kiedy po raz pierwszy jestem w nowej lokacji przebiegłem się po labiryncie żeby mniej więcej zorientować się co, gdzie i dlaczego. W pewnym momencie mój swiat zaatakował czarny fantom sterowany przez grę. Miał ciężką zbroję, tarczę i jakis potężny greatsword. Najpierw zjadł mi staminę, potem rozbił gardę a na końcu poczęstował frontstabem. Jak się okazało na odchodne dostałem od niego jeszcze gest "many thanks" (czy jakos tak). Ale mnie upokorzył :banderas:

Odnośnik do komentarza

Mam problem z pewnym naszym starym znajomym

 

Niewidzialnym krukiem - Otóż ja głupi zamiast podłożyć mu itemy na gnieździe zrobiłem to pod nim, pod dachem a to dlatego, że wpierw tam polazłem i stamtąd się do mnie odezwał i teraz nie wiem co mam robić. Normalnie wyszedłem do menu wróciłem i zamiast zobaczyć jego rzeczy na podłodze zabrał mi tylko moje i nic w zamian nie mam, na dodatek on już nie chce tych samych które mu dałem :///

 

 

Wgl zaczynają mnie denerwować problemy jakie mam z wer PC nie mogę się połączyć online, odpalałem na laptopie i kompie i na obu optymalizacja tej gry to jakiś żart, czasami jakieś crashe randomowe. Wielkie dzięki Namco wypchajcie się moimi pieniędzmi.

ciekawe . Ja kłopotów nie miałem i wczoraj wyfarmiłem 14 sun medali :)  wszystkie próby połączenia z innymi graczami na plus. Gra raz skraszowała do pulpitu ale tylko dlatego że oglądałem serial farmiąc sun medale i sterownik karty się na serialu full hd wykrzaczył :D  Fakt mam tylko 6 h za mną no ale ja nie narzekam za(pipi)iście zoptymalizowana gra :)

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Uchi wystarczy.

Po prostu nawalasz w narosla na jednej z rąk i przy jednej stopie. Kiedy zniszczysz je na jednej kończynie to stunuje bossa, podbiegasz z przodu i nawalasz go po jajach. W drugiej fazie jest łatwiej. Czekasz aż boss się podniesie żeby potem upasć, szukasz narosli, które rozwalasz (jak nie widzisz narosli to nawalasz w białą łapkę). I tak 2 razy. Potem trzeba już pokombinować i albo ryzykujesz próbując dostać mu się do jaj albo bijesz białą łapkę.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Uchi wystarczy.

Po prostu nawalasz w narosla na jednej z rąk i przy jednej stopie. Kiedy zniszczysz je na jednej kończynie to stunuje bossa, podbiegasz z przodu i nawalasz go po jajach. W drugiej fazie jest łatwiej. Czekasz aż boss się podniesie żeby potem upasć, szukasz narosli, które rozwalasz (jak nie widzisz narosli to nawalasz w białą łapkę). I tak 2 razy. Potem trzeba już pokombinować i albo ryzykujesz próbując dostać mu się do jaj albo bijesz białą łapkę.

 

 

 

 

dzięki!

Odnośnik do komentarza

BTW hitboxy w tej grze rządzą :D Zestunowałem jakiegos bossa czy subbossa a kiedy potem nacisnąłem jakis przycisk żeby go pochlastać Claymorem po tyłku (myslałem, że na więcej nie starczy mi czasu), przeteleportowało mnie do jego głowy i wsadziłem ten atak specjalny zabierający dużo energii (nie pamiętam jak to się nazywa)

Odnośnik do komentarza

Generalnie walki z bossami to na razie największy minus gry, niby przeciwnicy dobrze zaprojektowani, ale kurczę... jest za łatwo i większość walk jest gimmickowych.

Walka z klerykami w Cathedral of The Deep to najgorsza walka z bossem ze wszystkich gier From (dla mnie). Dobrze, że jeden boss wynagradza resztę - potyczka z Abyss Watchers jest świetna.

.

No nic, może w drugiej części gry się rozkręcą.

@ornit

Pamiętaj, że w Katakumbach jest możliwość zejścia do dodatkowej, opcjonalnej lokacji. Trudniejszej i imo fajniejszej od samych Katakumb, które w zasadzie są tylko punktem przejściowym między Road to Sacrifices (Farron Keep), a nowym terenem.

 

Odnośnik do komentarza

 

Btw. Z tą niemożliwością normalnej zmiany języka to przegieli.

 

 

Co do języka to fakt, porażka, ale wiele gier nie tylko na X1 korzysta z tego patentu, że gra uruchamia się tylko w języku systemu :/ ja chyba wrócę do PL, irytuje mnie troche menu xboxa po ang i ceny w sklepie w funtach :P

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...