Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

I co tam chłopaki, trudna jest ta gra?

W porównaniu do poprzedniczek przeciwnicy ewidentnie agresywniejsi, mniej przewidywalni. Serio jakbym miał sobie teraz przypomnieć moje typowe starcie w jedynce czy dwójce to wyglądałoby jak grzeczny sparring. Tutaj movement nawet takiego głupiego zombie z mieczem i tarczą może cię zaorać, gdzie w starych częściach lałeś ich jak szmaty. Graj jest po prostu szybsza i wiecej tu rollowania.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

I co tam chłopaki, trudna jest ta gra?

W porównaniu do poprzedniczek przeciwnicy ewidentnie agresywniejsi, mniej przewidywalni. Serio jakbym miał sobie teraz przypomnieć moje typowe starcie w jedynce czy dwójce to wyglądałoby jak grzeczny sparring. Tutaj movement nawet takiego głupiego zombie z mieczem i tarczą może cię zaorać, gdzie w starych częściach lałeś ich jak szmaty. Graj jest po prostu szybsza i wiecej tu rollowania.

 

 

A jak wygląda gunplay? Dla mnie grywalność w Bloodborne położył kiepski gunplay w połączeniu ze ślamazarnym pacingiem. Do tego gra wydawała się za łatwa. Moje DKSIII dopiero do mnie leci, nie mogę się doczekać.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Gra moze rzucic na nas najazd black phantomow czy cos ale tylko jak jestesmy "rozpaleni". Szkoda, bo mozna z tych chlopkow zdobyc unikalne bronie. Ja staram sie cala gre przejsc offline (inaczej niz w BB) wiec moze w drugim przejsciu tego doswiadcze.

 

Aha i jeszcze pytanie, po co ludzie tworza nowe postacie? Nie lepiej rozwijac ta jedna caly czas w kolejnych NG+?

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy wklejano, ale Namco dało nam okładkę Soulsów w klimacie 80s VHS. Do ściągnięcia i wydrukowania sobie na pudełko gry:

 

PS4

http://media-center.namcobandaigames.eu/games/Darksouls3/VHScover/DarkSoulsIIITheMovie-VHScoverPS4.pdf

 

Xbox One

http://media-center.namcobandaigames.eu/games/Darksouls3/VHScover/DarkSoulsIIITheMovie-VHScoverX1.pdf

 

 

Dark-SoulsIII-The-Movie-VHS-cover-PS4-pr

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

O mamusiu jaka ta gra jest dobra. Design lokacji to jest spełnienie mokrych marzeń. Naprawdę ciężko tę grę nie szanować. Optymalizacja na PC rewelacja, nie wiem jak ktoś w tym temacie mógł narzekać na nią i crashe, u mnie nic takiego nie ma. Czy gra jest trudniejsza niż poprzednie części trudno mi powiedzieć. Na początku ginąłem często i gęsto, bo dawno w żadne Soulsy nie pykałem, ale im dalej w las tym mniej zgonów. Sporo nerwów kosztował 3 boss bodajże bo nie wiedziałem w co bić po zjechaniu jego hp do 1/10, ale tak to wszystko miód malina. W moim prywatnym rankingu stawiam trójkę na równi z pierwszą częścią.

Odnośnik do komentarza

 

A jak wygląda gunplay? Dla mnie grywalność w Bloodborne położył kiepski gunplay w połączeniu ze ślamazarnym pacingiem. Do tego gra wydawała się za łatwa. Moje DKSIII dopiero do mnie leci, nie mogę się doczekać.

Rozi jest gruby.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Wczoraj miałem nie za wiele czasu niestety. Dzis nie zapowiada się wcale lepiej pod tym względem. Zdołałem zaledwie zaciukać pierwszego bossa oraz

 

...kolesia z kataną i lodowego jaszczura.

 

Owego bossa załatwiłem za drugim razem. Zapewne zapytacie dlaczego tak się z nim męczyłem,ze dopiero za drugim, bo w istocie jest przecież śmiesznie łatwy. Otóż przystępowałem do niego z marszu bez żadnej estus flachy, ponieważ azaliż jednakże zużyłem je na poprzedzających mobkach ćwicząc...no właśnie...dochodzę do jedynej rzeczy która mi się nie podoba, a mianowicie do parry`owania. Choc próbowałęm dziesiatki razy moim wojakiem to skuteczne parry udalo mi sie zrobic tylko raz i tez zaledwie połowicznie. Klient padł, ale kiedy miałem wsadzić krytyka to już nie wiedziałem, bo dźwięku rodem z dwójki nie usłyszałem. Nie wiem co jest grane. Moze ta tarcza , którą właśnie dzierżę w ogóle się do tego nie nadaje. W dwójce parry wchodziło mi prawie na każdym mobie i prawie za każdym razem, ale wówczas miałem specjalny puklerz do tego. Może o to właśnie chodzi? Jakieś protipy?

Odnośnik do komentarza

Warto ulepszać tarcze?

Co daje atak w tarczy?

 

Fajny jest pierwszy mobek na drodze

 

stał pod drzewem, zaczął jakby uderzać w powietrze czy się trząść, grzecznie poczekałem w oddali a jemu wyrosły wielkie skrzydło-macki i rzucił się na mnie. Całkiem wymagający typ przeciwnika (jak na podstawowego w danej lokacji)

 

Edytowane przez Ptasiek
Odnośnik do komentarza

Gra moze rzucic na nas najazd black phantomow czy cos ale tylko jak jestesmy "rozpaleni". Szkoda, bo mozna z tych chlopkow zdobyc unikalne bronie. Ja staram sie cala gre przejsc offline (inaczej niz w BB) wiec moze w drugim przejsciu tego doswiadcze.

 

Aha i jeszcze pytanie, po co ludzie tworza nowe postacie? Nie lepiej rozwijac ta jedna caly czas w kolejnych NG+?

Dla pvp buildow. Gdy przykladowo pierwsza postac wziales maga, skonczyles gre i chcesz grac np mieczem pod str to stajac na lvl pvp odpowiednia klasa pod ciezki miecz zaoszczedzisz duzo punktow i wpakujesz w co innego niz INT i ATT przykladowo.

Warto ulepszać tarcze?

Co daje atak w tarczy?

 

 

 

Oczywiscie, ze warto. Podwyzsza rozne statsy np stability.

Odnośnik do komentarza

Biegam dokładnie w tym samym - w ogóle ta część Soulsów ma bardzo fajne zestawy zbroi. O ile w dwójce byłem skazany na hooyowy pod względem statów set Faarama, żeby wyglądać stylowo (bo cała reszta, oprócz tych początkowych i może Vengarla to jakieś paskudztwa), tak tutaj już ze 3 razy coś mi się spodobało, a wiem że będzie tego więcej, bo Faraam set też powraca (sądząc po ekranach ładowania), a i Black Knight set, w którym biegałem po Lordran, też na bank się pojawi, bo...

widziałem go w ruchu

:P

 

EDIT: DanBull jak zwykle w świetnej formie:

 

Edytowane przez WrednyPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...