Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

NARESZCIE!! Pojawiło się pierwsze wyzwanie w grze :D

 

Boss nr 5 - reszta w spojlerze

 

Mówię oczywiście o Stróżach Otchłani - co za nierówny boss. Raz można do II fazy przejść bez zadrapania (jak już raz dobrze uderzysz to można go mashować, aż do utraty energii), potem trochę uciekania aż pojawi się sprzymierzony mobek, który zajmuje się tym drugim a my dalej walka z właściwym. To jest jednak nic...

II faza to majstersztyk techniczny. Te płomienie, iskry, muzyka. OMFG! To im się udało :banderas:

Jak naraziie na 5 prób mój rekord to zejście do ok. 25%hp w II fazie. Piękna walka :)

 

 

Wracając do rozmyślań o samej grze...mam dwie obawy/zmartwienia. Chodzi mi o ten poziom "Efektu pustego" (można go sprawdzić w statusie postaci). Ja po kilku zgonach na w/w bossie mam ten efekt już na 84 poziomie. Ciekawe na co wpłynie w samej grze? Jedyne co widzę to zmiana wyglądu naszego bohatera. Druga sprawa to opcja u naszej strażniczki ognia - zaleczenie mrocznej pieczęci. Nie wiem jak u Was ale ta opcja osiąga u mnie już horrendalną sumę ponad 41k dusz (i z każdym poziomem rośnie). 

 

Tak wiele pytań...tak mało odpowiedzi :) Ahh - dopiero zaczynam czuć tego ducha gry i tą niepewność i niejasność wszystkiego.  :fsg:

EDIT: OOOOOOOOOOO FAK UBIŁEM GO!!!!!!!!!!!!!!! :banderas:

Edytowane przez Sobies
Odnośnik do komentarza

W końcu się nie dowiedziałem - co daje ten żar poza dłuższym paskiem energii? I czy da się go jakoś przywrócić poza użyciem żaru?

Zostajesz hostem jeśli grasz online, w trybie offline tak samo mogą cię atakować npc phantomy i wzywać je do walki z bossami. Warto używać bo jak ktoś już wspomniał wrogie phantomy zostawiają unikalne bronie/tarcze/etc.

Edytowane przez Dr.Czekolada
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ja biegam teraz z butcher knife idealna do buildu siły ale na chwile się cofnąłem aby rozwalić bossa numer 3 (tak za daleko poszedłem w złym kierunku :D )  i katanke dopakowałem ogniem (wypadł mi shard z takiego jednego ognistego demona)  i plus 3  to drzewiec nie miał szans. Jak go butcher knife atakowałem to za wolny byłem i jakoś trafić nie mogłem. Za to ognia nie polubił.   Mam jeszcze claymore którym ds 1 i 2 ukończyłem ale na razie tylko + 2 bo się zastanawiam którą broń upgradować na maxa ( po +2 robi się kosztownie.   Tak czy siak zabawa przednia :)

Odnośnik do komentarza

Dzięki. Nie wiem, jak to przeoczyłem, bo byłem w tych okolicach. Najwyraźniej uznałem, że taka duża otwarta przestrzeń aż prosi się o bossa i chyba stwierdziłem, że będę kontynuował eksplorację gdzie indziej, a później zwyczajnie zapomniałem o tej miejscówce. W każdym razie drzewko padło za pierwszym razem - dość banalna walka.

Odnośnik do komentarza

Sluchajcie, jak najlepiej poradzic sobie z tymi...

 

...niby mobami, ale jak do nich podejdziemy to morfują jak w Resident Evil w takie obślizgłe obrzydlistwa z wielkimi czarnymi ramionami, które dość mocno biją. Zaraz na początku Lothric jest jeden po prawej stronie a za smokiem na dachach drugi.Zauważyłem,że ognista bomba dobrze na nich działa, ale ich ilość (bomb) jest niestety ograniczona :/ 

 

Odnośnik do komentarza

zastanawiam sie czy z great sythe sie nie przerzucic na winged knight halabard albo great club, ale póki co jestem za słaby i te dwie mi zzeraja za duzo staminy.

 

wlasnie, jak zaklinac bron? mam zaklety ogien w great sythe, ale cos mi sie wydaje, ze są lepsze opcje

 

a, można ulepszać zbroje?

Zbroi nie da się uleprzyć.

 

A zaklinanie broni to jedynie to co u kowala, wbijasz odpowiedniego gema i wsio.

 

Ja właśnie odkryłem

dosyć mocny spoiler

 

transformacje w smoka + możliwość ziania ogniem z japy <333333333333

 

 

moc.

Edytowane przez wojnar
Odnośnik do komentarza

Drzewo pokonane, cóż to był za boss :obama: świetny! 

 

pytanie dla tych co pokonali juz

 

po walce z nim jest miejsce do składania ofiar po najazdach, domyślam się ze to covenant bo nawet dostalem stosowne info po zlozonej ofierze, ale gdzie znajde medal do tego covenantu?

 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

 

zastanawiam sie czy z great sythe sie nie przerzucic na winged knight halabard albo great club, ale póki co jestem za słaby i te dwie mi zzeraja za duzo staminy.

 

wlasnie, jak zaklinac bron? mam zaklety ogien w great sythe, ale cos mi sie wydaje, ze są lepsze opcje

 

a, można ulepszać zbroje?

Zbroi nie da się uleprzyć.

 

A zaklinanie broni to jedynie to co u kowala, wbijasz odpowiedniego gema i wsio.

 

Ja właśnie odkryłem

dosyć mocny spoiler

 

transformacje w smoka + możliwość ziania ogniem z japy <333333333333

 

 

moc.

 

ale chodzi mi o to, jakie są najlepsze

Odnośnik do komentarza

 

ale chodzi mi o to, jakie są najlepsze

 

 

To już zależy, ja np. w ogóle nie używam bo podstawowy mieczyk mi daje więcej ogólnego dmg niż po użyciu jakiegoś gema. Ale też należy brać pod uwagę że np. niektórzy przeciwnicy są bardziej podatni np. na ogień. 

Chociaż to tylko wynika z moich obserwacji bo sam chodzę aktualnie z Dragonslayer Swordspear, którego nie da się infusować (broń z bossa, jednego z trudniejszych w grze, zaraz obok ostatniego bossa IMO), więc sprawdzam czasami jak to wygląda u innych broni.

Edytowane przez wojnar
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...