Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

No w koncu udalo mi sie kogos zinvadowac w ramach covenantu

Faron Watchdogs

, ale wyszukiwanie trwalo chyba z godzine. Nie wiem, co tak slabo, serwery nie daja rady czy cos? Przeciez teoretycznie poinno mnie matchowac jak tylko ktos wchodzi do tej lokacji, a ludzi z pewnoscia nie brakuje. Dopiero jak wlaczylem cross-region matchmaking to mialem summon co kilka minut, ale przewaznie lag byl nie do ogarniecia.

 

Najsmieszniejsze, ze jak sie kogos juz uda zaatakowac, to tam wszyscy w grupkach biegaja jak male pipeczki. Jak mozna tak grac w Soulsy to ja nawet nie :unknown:

Odnośnik do komentarza

Quest z cebula ciąg dalszy przed soborem. Ja pierdykam sami starzy znajomi i jak to fajnie połączyli :D Chciaż dużo dusz poszło na wykup wyposażanie ciamajdy :D  Idę strasznie powoli ale opłaca się bo liżąc ściany można docenić co te from zrobiło. Polecam nie biegać od bossa do bosa bo często po walce z nim sobie coś blokujemy. P.S. Znalazłem konwenant z taką panią co leży na łóżku w szmatkach czy jak do niego dołącze coś sobie zepsuje?  Tak pytam bez spoilerów proszę odpowiedź tak lub nie :)

 

 

 

@up widzę że w tym samym momencie easye pyta o to samo :D  Easye nie da rady cofnąć sejwa :)

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Możesz ustawić sobie covenant way of blue, jak ktos cie zinvaiduje to jest spora szansa że dołącza się do pomocy obrońcy z covenantu. Dla mnie to zawsze była część soulsow, wczoraj w lesie ubilem wiecej graczy niż mobow, jeden padał to się drugi pojawiał od razu xD dobrze ze po ubiciu sie estusy regeneruja

Odnośnik do komentarza

Jerome chcesz się ponapierdalac?

Jeszcze nie. 2 bossow przede mna i potem ide do ng+. Jak zrobie build plus inne wazne rzeczy z pve to wtedy bede gral pvp, w tej chwili tylko pve, chociaz dziesiatki randomowych bojow stoczylem :) Ide na 125lvl i zobacze na jakim bedzie zatrzymywac sie spolecznosc w tej czesci. Obstawiam 150.

Odnośnik do komentarza

Kurde, trochę szkoda, że nie można upgrade'ować zbroi. Już w Bloodborne mnie to lekko irytowało, ale stwierdziłem - "OK, nowa marka, nie wszystko musi być jak w Soulsach", ale tutaj?

No chyba, że ktoś przysiadł i jakoś sensownie rozkminiał parametry ciuchów, żeby każdy był jakoś przydatny. Żeby np nie powtórzyć sytuacji z setem Faraama w DSII, który mimo że znajdowany dość późno, słabe miał statsy i w sumie nosiło się go tylko dla wyglądu.

Tutaj na razie śmigam w secie Fallen Knight, ale już wymęczyłem cały zestaw od Black Knighta i po podbiciu statsów chyba zrobię sobie sentymentalną podróż w czasie, bo pierwsze Dark Souls to właśnie w tej zbroi kończyłem :)

Odnośnik do komentarza

Bez przesady z tym "easy mode", bo w sumie co nie wejdę na jakieś zagraniczne forum to tam z kolei piszą o tym, że ulepszanie było bez sensu, bo i tak niewiele to dawało. Oczywiście mam w bani invader'ów w zbrojach +10 i masą humanity do tego, ale ogólnie zgadzam się z tym stwierdzeniem - w soulsach zbroja zawsze była sprawą drugorzędną, to nie Lords of the Fallen. Mimo to... Chciałbym ulepszyć moje ulubione fatałaszki, taki mój stempel na nich...

Odnośnik do komentarza

Brak ulepszania zbroi w tej części sprawia, że levelowanie Vitality nareszcie ma większy sens.

Spójrz na to tak: gdyby ulepszanie było, można by tak jak dawniej biegać sobie w 'lekkich' ciuchach i pompować w nie tytanit, by cały czas były coś warte w kwestii defów, a levelowanie VIT olać po tym jak osiągnie się wymarzony eq load.

Bez ulepszania zbroi, jeśli chcemy mieć lepsze defense, musimy założyć lepszą (cięższą) zbroję. Tym sposobem osiągamy coraz gorszy eq load, więc by to zrównoważyć, musimy poświęcić cenne (bo im dalej, tym droższe) soul levele.

Zmiana ta sprawia, że właściwe dobranie wszystkich statsów w buildzie będzie miało jeszcze większe znaczenie. Tak samo szmaty w buildzie będą istotniejsze, a nie tak jak kiedyś 'minmaxuję, żeby mieć wymarzony poise treshold+fastroll limit, a wszystkie elementy ubioru i tak upgrejdnę na +10, więc pozostałe cyferki będą miały na pewno dobre'.

Może to się podobać lub nie, jednak z designowego punktu widzenia jest to zmiana mająca konkretny cel i konkretny efekt.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Brak ulepszania zbroi w tej części sprawia, że levelowanie Vitality nareszcie ma większy sens.

Spójrz na to tak: gdyby ulepszanie było, można by tak jak dawniej biegać sobie w 'lekkich' ciuchach i pompować w nie tytanit, by cały czas były coś warte w kwestii defów, a levelowanie VIT olać po tym jak osiągnie się wymarzony eq load.

Bez ulepszania zbroi, jeśli chcemy mieć lepsze defense, musimy założyć lepszą (cięższą) zbroję. Tym sposobem osiągamy coraz gorszy eq load, więc by to zrównoważyć, musimy poświęcić cenne (bo im dalej, tym droższe) soul levele.

Zmiana ta sprawia, że właściwe dobranie wszystkich statsów w buildzie będzie miało jeszcze większe znaczenie. Tak samo szmaty w buildzie będą istotniejsze, a nie tak jak kiedyś 'minmaxuję, żeby mieć wymarzony poise treshold+fastroll limit, a wszystkie elementy ubioru i tak upgrejdnę na +10, więc pozostałe cyferki będą miały na pewno dobre'.

Może to się podobać lub nie, jednak z designowego punktu widzenia jest to zmiana mająca konkretny cel i konkretny efekt.

 

:obama:  Cóż za wyczerpująca odpowiedź - przekonałeś mnie, serio. Nie patrzyłem na to z większej perspektywy, aż do teraz - dzięki :)

Odnośnik do komentarza

Też pokonałem watchersów :D Swoją drogą już 3 giant enemy crabs spotkałem na swojej drodze świetna zabawa z nimi ciekawe czy to chciało konami kiedyś osiągnąć. Ten trzeci krab na bagnach został zabity przez mojego wysoko postawionego ziomka :banderas:  ja musiałem tylko unikać i blokować ciosy kraba :D

 

BTW  kudosy za starego znajomego w formie mini bosa

ten sam demon co napsuł mi krwi w moich pierwszych soulsach . na moście nad wilkiem czeka na śmiałków :)

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...